Skocz do zawartości
ChiquitaB

Firma budowlana kuj-pom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Firma
ChiquitaB    52

Witam.

Poleci ktoś jakąś firmę budowlaną budującą obory wolnostanowiskowe od A do Z w kuj-pom? Szukam solidnej firmy która sprawnie wszystko buduje nie ociąga się z terminami i ma duże doświadczenie w tej branży. Prawdopodobnie konstrukcja będzie stalowa jeżeli to ma znaczenie. Jeszcze nie wiem czy korytarze głębokie będą pod oborą czy osobno zbiornik na zewnątrz zrobić tu akurat się zastanawiam i jak by dał jakieś plusy i minusy obu rozwiązania bym był wdzięczny obora pełen ruszt ma być.

bayer    16

również jestem z okolic G-dza i moją oborę i kilka innych w okolicy postawiła firma z Grudziądza. Teraz robią u mnie garaż,fotki obiektów w mojej galeri. Opróżnij swoją skrzynkę bo chciałem Ci podać mój nr telefonu,w razie pytań.

ChiquitaB    52

skrzynkę opróżniłem już, możesz podać nazwę firmy tej? Widziałem że masz kurtyny u siebie w oborzę możesz coś o nich napisać ? Jak wygląda w zimę z temp w środku obory ? Nadal myślę nad konkretnymi rozwiązaniami jakie zastosować przy budowie stąd moje pytania

Wiadomość z agroFakt.pl

Amarok    0

Polecam Ci Conexx, co prawda nie są z Kujaw ale budują obory w całej Polsce i robią to właśnie w konstrukcji stalowej. Z tego co wiem budują dla największych gospodarstw jak Kietrz. Kontakt do ich handlowca na Kujawach: Robert Sielicki 605 444 787

bayer    16

nie będę robił ANTY-reklamy,ale też brałem ich pod uwagę przy budowie obory. Ale jak widać nie powiodło się

Amarok    0

no nie wiem, nie będę się wdawał w dyskusje ale czytałem że są nominowani do głównej nagrody na budynek inwentarski w konkursie Eurozagroda. Poza Kietrzem budują teraz oborę na krowy Montbeliare ale dość dużą (500 szt) i inwestor mówił, że po długich negocjacjach okazali się najlepsi. Ale Conexx to chyba obory od 200 szt DJP w górę

ChiquitaB    52

tak a ja chcę 40 plus młodzież. do gustu przypadła mi strona firmy rolstal wszystko ładnie opisane:) a co wyposażenia to głowa pęka tyle tego teraz jest. trzeba jak najlepsze wybrać bo posłużyć musi.

Amarok    0

Rolstal jest rzeczywiście firmą wyspecjalizowaną w oborach niedużych a przy większych gabarytach muszą stosować słupy podporowe. Ale czy oni mają jakiegoś przedstawiciela na Kujawach? Mogę prosić namiar?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Amigos27
      Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 
    • Przez krzysiu12
      Witam.Obora pokryta jest blacha trapezową pod blachą jest folia i podbite jest to od środka styropianem.  Strasznie skrapla sie woda pod styriopianiem  i później leci po scianach. Co moge z tym zrobic? zmienić podbitke? Macie jakies pomysły?
    • Przez Gladius
      Witam!
      Planuję w najbliższym czasie zakup karabinu/aplikatora do usypiania zwierząt. Służyć miałby oczywiście do aplikowania leków usypiających na bardziej "dzikim" zwierzętom (bydło mięsne) przebywającym na pastwisku. Ciekawi mnie, czy ktoś może kupował podobny sprzęt, może jakiś konkretny model polecić albo skrytykować.
      Co ważne, wszelkie dmuchawki raczej odpadają. Budżet na razie nie jest określony, chcę się po prostu zorientować w temacie.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!
    • Przez Pawel6840
      planuję w najbliższym czasie dobudować kawałek obory. Była by ona dobudówką do ściany obory którą obecnie mam i przejście z korytarza paszowego na nową oborę prosto na korytarz. Dwie obory dzieliła by ściana. Obora miała by wymiary takie jaka ma ściana obecnej czyli 19 metrów długa i 5 metrów wysoka. Dach musiał by być jedno spadowy więc w drugim miejscu obora musiała by być trochę niższa ale taka aby chociaż C-330 się zmieściła do środka ponieważ będzie z drugiej strony przejazd aby wypychać obornik na płytę stanowiska tylko po jednej stronie. Szerokość by wynosiła około 6 metrów. Ile kosztowały by same materiały.
      Zdjęcie obory jest na mojej galerii, to ten budynek z lewej z białej cegły
      pozdr
    • Przez Balzak
      mam zamiar kupić dojarkę przewodowo używaną tylko nie wiem na którą sie zdecydować, pomóżcie. czekam na wasze sugestie i opinie.