zimnyLECH

Opalarka.Co kupić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zimnyLECH    5

Do tej pory miałem jakąś marketową ale się spaliła i słabo dmuchała.

Jaką polecacie do 100zł,żeby dobrze dmuchała?

Mile widziane linki,dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

AEG, MAKITA, DEWALT, do stówy AEG znajdziesz najszybciej, dobre i wytrzymale sprzęty


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Odgrzeję trochę temat bo zima się zbliża, a ja potrzebuję niedrogą opalarkę. Co myślicie o celmie op2000 nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jej temat. Jaką opalarkę polecacie do 150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy do czego i jak często ma być używana. Ja np. potrzebowałem sprzętu z płynną regulacją temperatury i skokową wydatku powietrza. Do sprzętu musiały być łatwo dostępne części. Sprzęt miał być bez wyświetlaczy itp. czarów. Wybór padł na HL1910E. Odpowiedz sobie na te same pytania co ja a szybko wybierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerX2    8

Polecam opalarki DeWalt, wprawdzie kosztuje poad 250zł, ale jest porządna, ma regulacje temp. i jest trwała.

Odradzam opalarki Verto, dosłownie po kilku godzinach pracy pękają w niej spirale (są kruche). Zajezdziłem dwie, zanim nie kupiłem DeWalta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

Ja jeśli chodzi o elektronarzędzia to bazuje na dewalt'ach nie należą do tanich, ale są trwałe i większy wkład się zwróci bezawaryjnością. Za 250-300 zł kupisz opalarkę z możliwością ustawienia temperatury, a dodatkowo z dużą przepustowością powietrza.

 

Sam dzisiaj kupiłem małą szlifierkę dewalta za 300zł i jest to trzecia szlifierka tej firmy u mnie (pozostałe większe) i na jedną małą dewalta pali się 6-7 einhella każda za 125zł więc kasa w kieszeni :D

 

Za marketowe elektronarzędzia dziękuje za słaba moc co przekłada się na wydajność. No i większa awaryjność

 

@FarmerX2 teraz zaczaiłem że prawie Cb zacytowałem, no ale urządzenia są warte swojej ceny

Edytowano przez mom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Mi nie potrzebna aż taka droga, ponieważ ma ona służyć okazyjnie do koszulek termokurczliwych i do podgrzewania ciągnika zimą...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Czytałem, że nadaje się do rozmrażania rur z wodą to podgrzać kolektora powietrznego nie da rady?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,jak nie da rady, ja do odpalania w mrozy jej używam i pięknie zapala, wkładam w kolektor ssący, włączam i momęnt i silnik odpalony bez względu jaki jest mróz ,lepszy jak świeca płomieniowa bo tlenu z kolektora nie wypala który jest przecież niezbędny w silniku, w komorze spalania :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj