Skocz do zawartości
kris14

Gadu-Gadu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Tez to miałem tylko, że ja pisałem i ta osoba odczytywała, a jak osoba ta pisała do mnie to już ja nie mogłem tego odczytać. Po kilku innych jeszcze problemach z GG zdecydowałem sie na AQQ gdzie póki co nie mam żadnych problemów, a dodatkowo 2 razy w miesiącu przychodzą kody dzięki którym można za free pobrać jeden gadżet na komórkę z wapstera :D

Pozdrawiam JD

Adik_ziel    3

Też miałem AQQ i raz na tydzień przychodziły punkty. A tak jak ma @MECHANIZATOR to zresetowałem kompa i było git

quercus    6

No u mnie też jakiś czas temu był podobny problem. Ale zrestartowanie PC nie starczyło. Więc pobrałem od nowa GG i do dziś jest OK.

MECHANIZATOR    156

szczerze to nie wiem bo tamta osoba narazie nie ma czasu na zrobienie reinstalki GG ale już ją o tym poinformowałem

Adik_ziel    3

Wy tera też macie problem z gg? Nie mogę zrobić się dostępnym >.> tylko niedostępny jestem ciągle i nic więcej

Kamyk514    0

Dziś szczególnie są jakieś problemy GG chodzi 10minut i się wyłącza nie dochodzą wiadomości nawet jak jesteś dostępny

sabek27    1

Mam podobny problem czasami nie ustawia mi statusu albo nie wyszukuje mi w katalogu. A raz wywaliło mi wszystkie numery z listy ale zotalo archiwum znacie powód ???????

Balzak    2

Wczoraj miałem problem a mianowicie wcale nie chciał sie połączyć i cały czas był na "Niedostępnym" czasem też jest ze wiadomości nie dolatują tak jak by jakieś przeciążenia

Matey    427
Wczoraj miałem problem a mianowicie wcale nie chciał sie połączyć i cały czas był na "Niedostępnym" czasem też jest ze wiadomości nie dolatują tak jak by jakieś przeciążenia

To normalne na gadu-gadu. To występuje mniej więcej w tym samym czasie u każdego.

DANIEL    1
Wy tera też macie problem z gg? Nie mogę zrobić się dostępnym >.> tylko niedostępny jestem ciągle i nic więcej

Dziś szczególnie są jakieś problemy GG chodzi 10minut i się wyłącza nie dochodzą wiadomości nawet jak jesteś dostępny

Mam podobny problem czasami nie ustawia mi statusu albo nie wyszukuje mi w katalogu. A raz wywaliło mi wszystkie numery z listy ale zotalo archiwum znacie powód ???????

Z gg korzysta coraz więcej użytkowników a liczba serwerów jest ta sama, podobna sytuacja wsytępowała z naszą klasą, nie szło nawet się zalogować, po prostu występuje przeciążenie i lipa, jedyny ratunek to porozumienie się przez Skypa, jak dotąd nie było w nim takich problemów.

Kamyk514    0

Ze Skype jeszcze nie maiłem problemów ale jakoś mi się lepiej pisze przez GG jakieś takie przyzwyczajenie

BRAMA    0

Tydzień temu też nie mogłem się połączyć.Może serwer był przeciążony?

Krzysiek89    0

Ja czasami też mam problem z dostępnością gg. A prawie zawsze muszę najpierw włączyć jakąś stronę internetową np. AF żeby odrazu zmieniło mi się na status dostępny bo inaczej mi nawet przez kilka minut tylko miga słoneczko że zmienia się status.

zbyszekbrzuze    110
Witam, tak z ciekawości zapytam, czy jeszcze korzystacie z GG? Ja z wieloma znajomymi korzystam głównie z przyzwyczajenia. Z tego co widzę w aktywności, to trochę ludzi jednak korzysta. A jak jest z Agrofotowiczami?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się