kris14

Gadu-Gadu

Polecane posty

versus    27

Z tego co wiem to są przeciążenia systemu....Ja niemal codziennie nie mogę ustawić na "dostępny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Oni coś ostatnio mają bo coraz częściej nie działa teraz też ;/ też AQQ miałem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
a czy wam w obecnej chwili gg tez nei dizala?

 

 

dziala. powiedzialbym, ze nawet normalnie tak. mila odmiana B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi już działa ;] ciekawe co im sie dzieje że nie można zrobić sie dostępnym ;/ ale to moje gg sie piep***


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy sie nie czepiajcie bo oni maja jakieś problemy i tak szybko sie ich nie pozbędą. Dal przykładu jak padł w sierpniu to 600mln ludzi na świecie nie miało go(dane poprawie bo dokładnie nie pamiętam).


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Ja nie mam żadnych problemów B)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zauważyłem, że coś często (jak pisali przedmówcy) są problemy z zalogowaniem i nie jest to wina programu (bo np. w tlenie też nie można się zalogować na gg :angry:), jest to spowodowane obciążeniem ich serwera (tak sądzę) i nic na to nie poradzimy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałeś to 3 posty wyżej


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Ja tez jak poprzednik wpisuje hasło do profilu i do serwera i nic cały czas niedostepny kilkakrotnie klikam na dostępny ale to nic nie daje na inne też nie co może być tego przyczyną prosze o pomoc

 

Pozdrawiam John

Ja mam właśnie to samo. :angry: Co mam zrobić odinstalować i zainstalować jeszcze raz? Czy to wina serwera?

Tylko że mojej siotrze chodzi, a mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

a tera wam nie chodzi ?bo mi już normalnie śmiga ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Mi chodzi a koledze z klasy nie działa. I powiedz jak się zgadać za free na jakiś wypad? Bez tego gg to przewalone :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Mi chodzi a koledze z klasy nie działa. I powiedz jak się zgadać za free na jakiś wypad? Bez tego gg to przewalone :lol:

 

AQQ jak ktoś ma ;] albo skaype ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja mam 7.7 a kolega też. On już jest ponad tydzień bez gg :lol: Już je kasował instalował itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQQ jak ktoś ma ;] albo skaype ;]

 

AQQ nie p0może sam tak zrobiłem i dalej to samo. Rzecz w tym że w AQQ jest logowanie do dwóch serwerów AQQ i GG. I u mnie jest tak że loguj mnie do AQQ a go GG nie zawsze :Dnajczęściej ten błąd pojawia się ok 20.00 bo wtedy chyba najwięcej osób i przesilenie serwera jest :lol:

 

Pozdrawiam JD


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

U mnie coś gadu czasem sie nie włańcza albo nie da sie zmienić statusu i czasem nie przesyła wiadomości. Kasowałem i instalowałem kilka razy ale nadal to samo. Znacie może jakieś lepsze i mniej problemowe komunikatory ???


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Koledzy a działa wam tera? mi od rana nie działa i mnie troche wkurzyło ! :angry: ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ostatnio cały czas działa


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A u mnie archiwum nie chce sie włączyć zainstalowałem od nowa na jakiś czas pomogło ale teraz znowu nie chce sie włączyć jaka może być tego przyczyna?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

U mnie ładnie chodzi od tygodnia, też mam te błędy archwium, niedłguo chyba trzeba będzie reinstalnąć gg


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj