kris14

Gadu-Gadu

Polecane posty

Tez to miałem tylko, że ja pisałem i ta osoba odczytywała, a jak osoba ta pisała do mnie to już ja nie mogłem tego odczytać. Po kilku innych jeszcze problemach z GG zdecydowałem sie na AQQ gdzie póki co nie mam żadnych problemów, a dodatkowo 2 razy w miesiącu przychodzą kody dzięki którym można za free pobrać jeden gadżet na komórkę z wapstera :D

 

Pozdrawiam JD


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Też miałem AQQ i raz na tydzień przychodziły punkty. A tak jak ma @MECHANIZATOR to zresetowałem kompa i było git


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No u mnie też jakiś czas temu był podobny problem. Ale zrestartowanie PC nie starczyło. Więc pobrałem od nowa GG i do dziś jest OK.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

więc reinstalacja GG pomoże ?? jesli tak to dzieki z a wskazówki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

szczerze to nie wiem bo tamta osoba narazie nie ma czasu na zrobienie reinstalki GG ale już ją o tym poinformowałem


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wy tera też macie problem z gg? Nie mogę zrobić się dostępnym >.> tylko niedostępny jestem ciągle i nic więcej


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Dziś szczególnie są jakieś problemy GG chodzi 10minut i się wyłącza nie dochodzą wiadomości nawet jak jesteś dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Mam podobny problem czasami nie ustawia mi statusu albo nie wyszukuje mi w katalogu. A raz wywaliło mi wszystkie numery z listy ale zotalo archiwum znacie powód ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Wczoraj miałem problem a mianowicie wcale nie chciał sie połączyć i cały czas był na "Niedostępnym" czasem też jest ze wiadomości nie dolatują tak jak by jakieś przeciążenia


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Wczoraj miałem problem a mianowicie wcale nie chciał sie połączyć i cały czas był na "Niedostępnym" czasem też jest ze wiadomości nie dolatują tak jak by jakieś przeciążenia

To normalne na gadu-gadu. To występuje mniej więcej w tym samym czasie u każdego.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1
Wy tera też macie problem z gg? Nie mogę zrobić się dostępnym >.> tylko niedostępny jestem ciągle i nic więcej

 

 

Dziś szczególnie są jakieś problemy GG chodzi 10minut i się wyłącza nie dochodzą wiadomości nawet jak jesteś dostępny

 

 

Mam podobny problem czasami nie ustawia mi statusu albo nie wyszukuje mi w katalogu. A raz wywaliło mi wszystkie numery z listy ale zotalo archiwum znacie powód ???????

 

 

Wczoraj miałem problem a mianowicie wcale nie chciał sie połączyć i cały czas był na "Niedostępnym" czasem też jest ze wiadomości nie dolatują tak jak by jakieś przeciążenia

 

Z gg korzysta coraz więcej użytkowników a liczba serwerów jest ta sama, podobna sytuacja wsytępowała z naszą klasą, nie szło nawet się zalogować, po prostu występuje przeciążenie i lipa, jedyny ratunek to porozumienie się przez Skypa, jak dotąd nie było w nim takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ze Skype jeszcze nie maiłem problemów ale jakoś mi się lepiej pisze przez GG jakieś takie przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tydzień temu też nie mogłem się połączyć.Może serwer był przeciążony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Ja czasami też mam problem z dostępnością gg. A prawie zawsze muszę najpierw włączyć jakąś stronę internetową np. AF żeby odrazu zmieniło mi się na status dostępny bo inaczej mi nawet przez kilka minut tylko miga słoneczko że zmienia się status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Witam, tak z ciekawości zapytam, czy jeszcze korzystacie z GG? Ja z wieloma znajomymi korzystam głównie z przyzwyczajenia. Z tego co widzę w aktywności, to trochę ludzi jednak korzysta. A jak jest z Agrofotowiczami?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Odeszło w zapomnienie. Jego role przejął messenger.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168
tak jak kiedyś "nasza-klasa", a dziś tą rolę przejął Facebook ;) ja z gg juz mam tak jak @seweryn20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja jeszcze korzystam gadam z Paroma osobami ale w porównaniu z messengerem to messenger jest lipa dużych plików nie można wysłać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168

ja co prawda nie mam wgranego ale parę miesięcy temu zalogowałem się przez stronę gg, chciałem sprawdzić czy pamiętam hasło, no i po zalogowaniu wszystko świeci się na czerwono "niedostępny", @Adi96 to prawda w gadu-gadu świetnie wysyłało się pliki, dziś pliki najczęściej wysyłam mailem, a drobne rzeczy Messengerem, @Uziu92 to chyba jeszcze dobrze jak masz z kim poklikać, bo ja to już nie :)

Edytowano przez Trawers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj