gekon

Amazone czy Hassia

Polecane posty

gekon    0

Mam takie do was pytanie co jest lepsze siewnik zbożowy amazone czy hassia.Słyszałem że się niczym wprawdzie nie różnią.Na swoim miejscu który byście wybrali??

Edytowano przez gekon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Hassia sąsiad ma i całkiem ładnie sieje amazone też niczego sobie ;) Trudny wybór przed tobą ale ja chyba bardziej polecę amazone B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek123    1

Używany czy nowy ?? ja mam D 8 używany z redlicami talerzowymi ale ma pewien mankament jak szybko kręce w czasie pruby to wychodzą zawsze inne wyniki a jak bardzo szybko to już wcale nie sieje ale może w miom jest po prostu usterka :D

Edytowano przez Szymek123

Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertT25    1

Kolego, jako takich różnic miedzy tymi dwoma siewnikami nie ma polecam Ci jednak Hassie ,poniewaz jest dużo tańsze niż Amazone,sam kupiłem Hassie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Jasne że Hassia tylko model DKL lub DK ,tańsze części, łatwiej przestawia się na rzepak.Sprzedaję siewniki kilka lat i co prawda Amazone się lepiej sprzedaje ale ja wolę siać hassią ,a jeszcze lepiej ACCORDEM ale do pneumatyka trudniej się przekonać choćby dlatego że wyglądem mało przypomina siewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

szukaj jakiegoś amazona D7 jeśli podróż po polsce nie jest ci straszna to kupisz coś ciekawego za 5 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj