Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmtrac8244    224

Panowie pytanie. Spotkał się ktoś z uciekającym powietrzem w pneumatyce w 675 czy pochodnych?Problem jest taki ,że sprężarka nabije butle ale po podłączeniu przyczepy czy wciśnięciu zaworu w gnieździe nie idzie wcale powietrze. Nie wiem czy gdzieś coś się rozszczelniło bo wczoraj na wieczór butla nabita a dziś pusta. Posprawdzane było wszystko. Coś się zrobiło ,że chwilę było powietrze i dalej brak. Dodam ,że sprawdzane bez zaciągniętego ręcznego.

@dawidursus323 tak ta sama skrzynia.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

zkordalski    419

U mnie jak się zatnie w 675Dt ten zaworek co psika to muszę walnąć młotkiem i jest dobrze a tak to sprężarka bije powietrze i od razu nie wyrzuca ale mi to nie przeszkadza i robić tego nie będę a zawsze się tak u mnie działo jak byk ręczny i się włączyło układ . Ano wężach to już nawet nie wspomnę są takie przejścia że same zagięcia i co jakiś czas jakiś jebnie od powietrza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez huard
      witam panowie posiadam farmtraca 555dt z 2014  i mam pytanie czy ma ktos jakis patent jaby przenies w nim wajche od biegów z srodka na prawa strone

• Przez Bartek260691
      Witam. Czy może ktoś z was użytkuje ciągnik Farmtrac 6050c? Mało jest opini na jego temat w internecie. Interesuje sie nim przede wszystkim przez wzgląd na cene, a w moim gospodarstwie miałby zastąpić wyslużonego majorka 3011. Proszę o jakiekolwiek opinie jeśli ktoś miał z nim styczność. Bo na reklamach i pokazach wygląda w miarę ok.
    • Przez Chester77
      Witam !
      Chciałbym zapytać, czy może ktoś orientuje się jak podłączyć siłownik jednostronnego działania do tego ciągnika. Przetestowałem wszystkie 3 pary złącz i na każdym złączu siłownik podnosi bez problemu. Po przełączeniu na pozycję neutralną siłownik trzyma. Kiedy przełączam w drugą stronę siłownik opada, ale silnik i pompa dostają w d... gorzej niż przy podnoszeniu (prawdopodobnie pompa ładuje do oporu przez zawór przelewowy).
      Drugie pytanie gdzie podłączyć przewód nadmiarowy z silnika hydraulicznego.
      Za odp. z góry dziękuję Pozdrawiam Chester
    • Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj