Skocz do zawartości
Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    514

Ladowacz opada bo jest wewnętrzny przeciek w jednym z tłokow, którego z zewnątrz nie zauważysz.

Co do rozdzielacza w ciagniku to opada i bedzie opadać. Ja musiałem do prasy założyć zawór kulowy bo co chwila podbierak mi opadał. Tak samo z kosiarką dyskową.
Wzywalem serwis - przyjechali popatrzyli, że jest wszystko w porządku i pojechali. Stwierdzili, że one wszystkie tak mają i nic z tym nie zrobisz - super serwis.

plapla123    0

Ładowacz nie jest podłączony do gniazd hydrauliki zew. tylko bezpośrednio był wymieniony rozdzielacz od tura i dla swiętego spokoju wymieniłem w jednym z tłoków uszczelniacze nie było widocznego przecieku tylko leciutko się ,,pocił,,ale nic to nie zmieniło gdzie szukać przyczyny opadania w ciągniku czy ładowaczu.

Ursusc385    514

Rozdzielacz od tura wymieniłeś na darmo.  Walnięte są uszczelniacze w jednym z tłoków, w środku tłoka przelewa się z jednej komory do drugiej. Odepnij przewody od jednego tłoka i je zaślep (a później drugi tłok) i zobaczysz który tłok opada. Przerabiałem już to...

Wiadomość z agroFakt.pl

plapla123    0

Jak założyć pasek na sprężarkę w FT690 bo jeden urwałem przy zakładaniu jest tam jakiś napinacz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się