Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

daw88    0

A co bys chcial wiedziec o tym kredycie??

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak oni liczą te odsetki bo gosciu z simensa był i tak najpierw mówi ze będzie około tysięcy rocznie na 10 lat we frankach bo na złotówki jeszcze drożej później się pytam to ile tych odsetek będzie przez 10 lat to on powiedział 40 tysięcy a jak to możliwe jak ciągnik kosztuje 140 a przecież 22tysie przez 10 lat to 220 tysiące to odsetek jest dwa razy tyle i chce się zapytać jak oni to liczą czy on się pomylił czy jest na wyższy procent czy raty będą malejące niom i czy wszyscy tak płacą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SATURN    0

witam ja kupywałem ft 675dt w czesciowym kredycie, ale zrezygnowałem z kredytu fabrycznego bo był za drogi dla mnie i skorzystałem z inego banku , spłaty mam miesięcznie,bo w kredycie fabrycznym co miesioc spłacasz odsetki a raz na kwartał lub na rok kapitał w zalezności od prowadzonej struktury gospodarstwa

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z jakiego banku brałeś kredyt i na jakich warunkach czy są banki które oferują leprze warunki niż simens chodzi mi o kredyt na 10 lat i bez wpłaty własnej niom ewentualnie 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SATURN    0

a z jakiego banku brałeś kredyt i na jakich warunkach czy są banki które oferują leprze warunki niż simens chodzi mi o kredyt na 10 lat i bez wpłaty własnej niom ewentualnie 10%

brałem kredyt w Bank Zachodni WBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to sie dopytywałem w WBK i mieli jeszcze gorszą oferte dzieki za odpowiedz ale chociaz tam w WBK szczerze gadali co i jak i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

ja mam od 29 grudnia 690 124.500 brałem od deleraa z mragowa mam blisko kredyt z banku społdzielczego na młodego rolnika na 2 procent na 10 lat spłata 150 zł na miesiac odsetek po 3 laach kolo 80-100 miesiecznie i raz w roku 9.900

 

dopłacałem za szerokie/wysokie opony i za 4 obciazniki na przod do kopletu bo mam pług vogel$not ms 850 4x36 zeby nie podrywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Ja tez kupiłem 29 grudnia farmtraca690 za 123984 zł z kompletem obciążników i kogutem w firmie Fino woj.lubelskie.gambler szerokie gumy to chyba na przód bo tył jest szeroki w standarcie jakiej firmy wziołeś kabinę i czy opanowałeś już wsztstkie przełożenia biegów POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

@papla i jak oceniasz sprzedaż , serwis tej firmy ? dużo udało sie wynegocjowac w cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daw88    0

cene zawsze mozna negocjowac:) a co jesteś na zakupie Farmtraca??

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

do 'plapla" powiem ci tak buty mam 360/70 tył 18,4/30 kabina niewiem jaki producent musze luknąc mi odpowiada

w mragowie mozna sobie wejsc na montownie zobaczyc jak składaj nikt nikogo nie sciga wejsc na magazyn silniki popakowane w skrzynki z UK mosty skrzynie tylko osprzet montuja polski pneumatyka hydraulika kabiny itd... gadałem z przedstawicielem montuja około 60 sztuk na mieciac...i maja zaległe terminy maja bardzo dobry zbyt miedzy swietami a nowym rokiem byłem na placu było z 15 rolnikow zaiteresowanychi jesdzili po placu dla testow....675 model bardzo rozchwytywany oczywiscie z turem

 

moj model 690 podrozał po swietach około 6 tys wszystko za sprawą drozejacego euro cos przedstawiciel gadał

 

a kogut i radio ja mam jakies sony...jest w standarcie a takich szerokich butów w standarcie nie dostaniesz

 

biegów nie ogarniam jeszcze mam 6 mth nie mam roboty ale redukcja szybkie wolne fajna sprawa a ijeszcze jedno przy redukciji

nic nie zgżyta....po 15 latach jezdzenia zetor 8045 i c-360 w koncu jakas odmiana..<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoti22    1

Ja od 2 tygodni mam 675dt z turem 20 motogodzin fajnie chodzi tylko troche wolny i pali narazie tez nie tak mało ale mówili że na dotarciu troche więcej pali ale ogólnie jestem zadowolony tylko wycieraczka przednia cos nie działa ale jak odbierałem to działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Ja mam już trzy miechy 675 ma 40 motogodzin i nie wszystko chodzi przydał by się jakiś piąty bieg w transporcie i jakiś pól biegu jak ma ciężko morze producent pomyśli o tym , z tym spalaniem to zalerzy jakom kto ma ciążkom nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Ja swoim 690dt jezdziłę tylko po placu w firmie Fino bo jeszcze go nie mam na podwórku .Dopiero w środę 18 stycznia mają mi go dowieś bo nie mieli ładowacza zeby go zamątowac na ciągnik biorę jeszcze pługi 4x40 i agregat 3,20m .Jeśli chodzi o serwis to pierwszy dostałem gratis cena kompletnego serwisu to ok. 800zł.Cena katalogowa to 135000zł taka była w grudniu bo teraz też poszły w górę 5000 zł.Jeśli chodzi o dilera to chłopak jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Oni wszyscy sprzedawcy i dilerzy są jednakowi dobrze gadają żeby kupić a spróbuj pogadać , o usunięciu wad lub naprawie to bronią się jak mogą .Wiem że dilerzy dostają duży upust i gwarancja przechodzi na sprzedającego

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1313    0

widocznie trafiłeś na takiego jak piszesz bo ja niemam takich przygód. Czasami warto zapłacić kilka złotych wiecej za ciągnik danej marki u sprawdzonego dilera blisko siebie a nie szukać ciągnika na drugim końcu polski bo w necie jest troszkę tańszy a jak coś się stanie to jest problem bo diler ma daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Może ktoś się wie, od kiedy obowiązuje nowy cennik na ciągniki tej marki.Chodzi mi o to czy fabryka wprowadziła podwyżki od listopada czy też grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda wiem bo załatwiam ten ciągniczek sobie ale w miedzy czasie pisałem z gościem co posiada ciągniki z 2011 po starych cennikach nawet dawał duży upust bodajże był z Kielc to trochę za daleko jak dla mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Koledzy sorki za pisownie , źle zrozumieliście maszynka Moja fajna odpukać tylko zgłoś się z reklamacjom trzeba dawać buta aby wszystko wyszło na gwarancji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Wczoraj przywiezli mi wreście farmtraca 690 z ładowaczem .Dziś trochę nim pojezdziłem fajny ciągnik ale jak nim jechałem to w pewnym momencie słychac było stuknięcie gdzieś koło skrzyni biegów i ciągnik troszkę zwolnił na jakieś 3-5 sekund i potem było już dobrze ta sytuacja zdarzyła mi się dziś dwa razy cz to mogą byc obiawy jakieś awarii i kontrolka od hamulca ręcznego też nie świeci gdy go zaciągnę pozatym wszystko OKJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Ja radzę Tobie jeździj sporo na dotarciu dawaj buta do końca gas , wkręcając go często z średnich na wysokie obroty aby pompa docierała się na rożnych zakresach . Potem płaczom koledzy że się nie wkręca na obroty (,spuchł pompa ) Ze stukaniem jak nie ustopi zgłoś do sprzedawcy Podkrencaj gwiazdy kół i same koła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

cene zawsze mozna negocjowac:) a co jesteś na zakupie Farmtraca??

 

 

No coś by kupił może :D

 

Ale Ja raczej coś z tych najmniejszych ;) Do Fino daleko nie mam dlatego pytam kolegę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja jestem ciekaw co nowego pokarze Farmtrac w tym roku w związku z kabinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj