Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wojtal    0

A ile chcecie za te kupony? Obciążniki to ja mam ale na przegląd by się przydało. Może i ja dostane te kupony ciągnik kupiłem pod koniec marca, jeszcze pierwszego przeglądu nie robiłem. To napiszcie ile chcecie za ten kupon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1313    0

po co chcecie kupować te kupony jeśli jeszcze nie dostaliście to odezwijcie się do Farmtraca i wam prześlą. Jeśli chodzi o te kupony to one są coś warte jeśli polecicie zakup Farmtraczka i ta polecona osoba go kupi (wtedy dostaniecie darmowy przegląd oleje filtry i robocizna za fri) bądź sami kupicie kolejnego to wtedy dostaniecie przegląd do starego i obciążniki do nowego.

 

Ps. więc jak chcecie zrobić sobie przegląd za darmo to namówcie sąsiada na zakup Farmtraca i jeszcze wypijecie wódeczkę z tym sąsiadem bo dostanie za darmochę obciążniki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Grandzik przeczytałeś chociaz to co @michał napisał ?

 

 

Jeśli chodzi o te kupony to one są coś warte jeśli polecicie zakup Farmtraczka i ta polecona osoba go kupi (wtedy dostaniecie darmowy przegląd oleje filtry i robocizna za fri) bądź sami kupicie kolejnego to wtedy dostaniecie przegląd do starego i obciążniki do nowego.

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1313    0

Właśnie filtry nie są za free ojciec mówił że prawie 100 zł zapłacił za nie

Kolego musisz to sprawdzić bo ten przegląd jest robiony na 300 mtg może miałeś robiony na 600mtg i wtedy musiał coś dopłacić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ktoś się może orientuje w jakich modelach będą montowane silniki jd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

W Farmtrac'ach będą montowane silniki JD ?? :blink:

 

Skąd ta informacja ?

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Byłem u jednego sprzedawcy po filtr i olej to mówił że w planach są ciągniki z silnikami jd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Farmtrac długo już siedzi w Perkinsie i się przekonał że to dobre silniki i ja myślę że jeszcze długo z nimi potrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz150    10

Oj coś mi się wydaje że rację tutaj ma kris14. Farmtrac już od kilku lat montuje silniki Perkinsa w wszystkich modelach i nie było nic słychać że są złe itp.

Nawet w Tych nowych modelach 7100DT (98KM) i 7110DT (110KM) mają być silniki perkinsa. Tylko coś strasznie długo trwa wprowadzenie tych modeli do sprzedaży ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Już zaczyna się sprzedaż FT 7100 i 7110 :) Tylko narazie dostarczają ciągniki zaległe dla osób które juz wczesniej je pozamawiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzyb430    4

Już zaczyna się sprzedaż FT 7100 i 7110 :) Tylko narazie dostarczają ciągniki zaległe dla osób które juz wczesniej je pozamawiały :)

 

Jestem strasznie ciekaw tych ciągników. Najbardziej interesuje mnie wkręcanie się na obroty tego 98 i 110 km. Mam 685 dt 82km fakt faktem, że 90% pracuje 16145 więc może dlatego mam takie wrażenie. Chodzi o to, że wydaje mi się, że ciągnik wolno wkręca się na obroty ( tak wiem, że mało pali) czy wy też odnosicie takie wrażenie?

 

Pytania do użytkowników modeli 685 dt i 690 dt

 

Jakie obroty macie w orce i innych pracach opisywać sprzęt przy tym, oraz jakimi biegami pracujecie.

 

Dla porównania u mnie w bronie 20' 5 pól 1 ,, szosowa czyli H'' i reduktor na zwolnionym czyli LO bo na HI już nie ogarnia.

 

Czy w 690 dt silnik jest bardziej ,,żywy'' niż 685 dt ? Jeżeli ktoś ma porównanie.

 

Nie mogę się dlatego doczekać tych 7100 i 7110 ciekawi mnie czy coś się zmieniło.

 

A jakie są Wasze odczucia? Czy to może tylko moje głupie przyzywczajenie do 5-óstki z 3- skrzynia hehe...

 

ps. kto ma 690 dt w okolicy Olsztyn, Iława, Mrągowo ?

 

 

Edit: Do ilu obrotów Wam się kręci silnik? Producent podaje, że 685 dt osiąga 82,3 km przy 2200... czyli u mnie to będzie jeżeli się nie mylę max obrotów?

Edytowano przez grzyb430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1313    0

Kolego ja mam F690DT i chyba praca obu silników będzie taka sama bo defakto są to takie same silniki tylko różnią się paroma pierdołami takimi jak dawka i kont wtrysku i może tyrbina. Ja pracuje broną talezową Granosystem 3 m na 1 H(szosowej) i reduktor na zwolnionym przy obrotach około 1800-1900 i fajnie z nia śmiga jednak zastanawiam się nad zakupem przedniego tuz i 500kg obciążnik zeby go lepiej dociażyć.

Ps. Trzeba przyznać że jest oszczędny w paliwie i trudno go zadusić w polu :D

Edytowano przez michal1313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Farmtrac 690dt pług 4*40 ziemia 3 klasa bieg 1HH obroty 1300-1500 co do obrotów to max 2200 ale tylko na ręcznym gazie na nożnym idzie tylko do 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzyb430    4

Farmtrac 690dt pług 4*40 ziemia 3 klasa bieg 1HH obroty 1300-1500 co do obrotów to max 2200 ale tylko na ręcznym gazie na nożnym idzie tylko do 2000

 

Ok wszystko jasne czyli po prostu tak ma być. Tak wiem, że silniki te same tylko inaczej pompa. Myślę, że może tego mojego bym podkręcił później o ile to nie problem ale myślę, że nie . Ile TUZ do przodu ?

 

Więc czekamy na 7100 i 7110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Oj coś mi się wydaje że rację tutaj ma kris14. Farmtrac już od kilku lat montuje silniki Perkinsa w wszystkich modelach i nie było nic słychać że są złe itp.

 

Tak, to co to za silnik AE4.288C?

Wszystkim osobom które używają olejów texaco radzę zrobić zapas gdyż podobno texaco zwija swoje przedstawicielstwo z polski.

Jak już jesteś przy olejach to radzę wszystkim utrzymywać maxymalny poziom oleju w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Jak się zwiną to farmtrac pewnie przejdzie na inny olej np. fuscha który można lać do silników perkinsa. A do skrzynie serwisant mi powiedział że może być hipol a ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Na pewno są ciągniki ładniej lepiej dopracowane kolego tylko cena zdecydowanie większa co przekonałem się w zeszłym roku jak chciałem coś kupić i kupiłem właśnie Farmtraca takiego bo mi ciągnik potrzebny jest w polu gdzie błoto i kurz itd ,tylne haki można dokupić za 800 zł dałem chyba ,zmiana obrotów przekaznika 540-1000 z tyłu a ile tego się używa co do spawów w kabinie kolega ma fergusona nawet moja kabina lepiej wykonana mówi ,rewers mechaniczny to wajcha musi być solidna a nie jakaś dzwigienka ,a po za tym ma się mniejsze koszty wymian filtrów bo u kolegi w tym Fergusonie jest od groma i jeden taki mały co pamietam 300zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

przełącznik WOM 540/1000 na zewnątrz ciągnika w tak nie wygodnym miejscu :blink:

 

 

W FT i tak jest ok przynajmniej mozna przełączyć bezproblemowo, w przypadku Lamborghini Grand Prix 95 - tam to masakra, umiejscowiony podobnie jak w FT a przełączyc go to trzeba naprawde troche siły użyć :blink:

 

Czepiasz się do takich szczegółów a niewiesz, że nawet drozsze ciagniki mają podobnie zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj