Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

darek91    0

Mietek a masz jakaś fakturkę za ten przegląd bo zawsze jakby co można by zadzwonić do mrongowa i się podpytać jak to jest z tym pierwszym serwisowaniem. lub napisać maila . Dealer ma z producentem umowę która wszystko precyzuje i jeśli w ramach umowy dealer zobowiązuje się do pierwszego darmowego serwisu a ciebie nieźle skasował to znaczy ze złamał warunki umowy z producentem. Jeśli jest tak jak piszecie z pierwszym przeglądem i w farmtracu to potwierdzą to najpierw trzeba kulturalnie pogadać z sprzedawca i jakby co postraszyć go ze się wyśle ksero faktury do Mrongowa.

 

Najlepiej zadzwoń lub napisz do farmtraca, bo być może z tym serwisem to mogą być tylko zalecenia fabryki dla dealerów lub nie wszystkie punkty sprzedaży są do tego zobowiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

Dzwoniłem dziś do dilera i z rozmowy wynikało ze oni nie byli zorientowani ile należy skasować za przegląd farmtraca. Obiecali że wrócą nadwyżkę po zapoznaniu się z tym tematem. Dilerem Farmtraca są od niedawna.

Wszystkim dziękuję za natychmiastową reakcje w sprawie kosztu przeglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

670? to ten najnowszy model? co do pługa to sam powieneś wiedzieć lepiej jakie masz ziemie, jak lekkei i średnei to najlepiej coś jednobelkowego z regulowaną szerokością bo co jak co półbiegów w tym traktorze nie masz a i przełożeń do pracy w polu też pewnie nie za wiele, no chyba że masz jednolite gleby wszędzie takie same, to jakieś 3x40 czy 4x30 czy 4x35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

tak to jest nowy model

ziemie srednie i troche piaszczystych to 4x35 pojdzie spokojnie ?

a jak obrotowka to 2+1 bez trzeciej skiby to jaka szerokosc korpusu uciagnie 40 ?


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy tak spokojnie 4x35 to nie wiem, to w końcu ile dokładnie ma ten ciągnik km, obczaj ile ma biegów i w jakim zakresie prędkości jak chcesz obrotówkę to właśnie 3x40 byłby cacy, jak będzie tur obciążniki i szersze koła to możesz większy pług wziąść i będziesz jeździł wolniej, jak nie to lepiej weź 4x30 lub obrotka :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

ciągnik ma moc 66km , biegi 12/12 i ciagnik bedzie bez tura

i jesli obrotowy 2 skibowy to jaki korpus ? raczej plug 2 + 1 wiec troszke ciezszy


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

FT 670DT ma gabaryty FT 665DT

FT 670DT waży 3205kg

a FT 675DT waży 3070kg :rolleyes:

Ale w dowodzie FT 675DT u znajomego pisało chyba 3500kg. waga, a jak u was pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a powiedzcie mi czy w tym Farmtracu 675DT jest rewers bezsprzęgłowy?? I w jaki sposób jest załączana blokada przedniego mostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

dopiero co zamowilem farmtraca 670DT w lutym kupie


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio9639    0

Koledzy a ile w rzeczywistości pali taki farmtrack pod pełnym obciążeniem??? Zastanawiamy się nad modelem 70 4wd lub 80 4wd I jaki jest glosny w kabinie ??? POZDRAWIAN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

dopiero co zamowilem farmtraca 670DT w lutym kupie

 

Napisz dokładnie jakie wybrałeś wyposażenie i co dokupiłeś z wyposażenia dodatkowego oraz jaka jest cena ostateczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

FT 670DT ma gabaryty FT 665DT

FT 670DT waży 3205kg

a FT 675DT waży 3070kg ;)

Ale w dowodzie FT 675DT u znajomego pisało chyba 3500kg. waga, a jak u was pisze ?

 

 

 

Ja to mam dopiero wage w 80 4wd,dowodzie pisze że waży 2995 kg,nie wiem z skąd oni to wytrzasnęli jak w homologacji pisze że waży 3070 kg bez obciążników a co dopiero jak ja mam obciążniki przód-tył heh niezły bigos powiedzcie ile waży farmtrac z obciążnikami bo ja już sam nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jak już to jest napisane, pewien dieler kiedyś nawet twierdził że ważyli farmtracka i wyszło że waży dokładnie tyle co i proxima niby był bez obciążników, ale któż to wie, chyba z duraluminium ten ciągnik nie jest żeby przy 4 cyl ważył niecałe 3t ;)

jak farmtrac to zawsze będe pisał że tylko 685dt!!!

 

W tych farmtrackach zadziwiają mnie najbardziej ceny ciągników 4x2 w stosunku do 4x4 w modelu 665 dopłata za przedni napęd to 18 tyś!!! w sumie to najkorzystniej cenowo przedstawia się ten 665 4x2

 

ps. co do tego 670 to w końcu co to za silnik w tym siedzi 4cyl i 3l pojemności? zna ktoś ceny tych nowych 670 i 670dt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

W necie znalazłem cos takiego na tema 670 DT

"...Ostatnią z nowości będzie Farmtrac 670 DT, napędzany turbodoładowanym silnikiem o mocy 66 KM. Traktor jest napędzany układem Carraro HCR, ze skrzynią biegów 12/12 z rewersem WOM może pracować z dwiema prędkościami – 540 i 1000 obr/min. Ciągnik zostaje w prowadzony w miejsce Farmtrac 665DT..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TracerPL    0

Farmtraca 670DT to narazie zszedl do 90 tys z obciaznikami a jeszcze cos zejdzie przy odbiorze mysle


Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

tylko ciekawe jak ze spalaniem i jakością tego silnika Farmtrac AE4.286C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

ja to tym silnikom nie za bardzo ufam u nas w szkole jest farmtrac 70 to leje sie z niego okropnie i wogóle palą tyle co te perkinsa o mocy mają mniej,ja jakbym miał kupować drugiego farmtraka to tylko z perkinsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tu chodzi o skrzynie.

Carraro HCR w porównaniu ze "zwykłą" Carraro jest skrzynią tzw cichobieżną ze skośnie ułożonymi zębami na trybach czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

[quote name='Ferdek07' date='24 January 2010 - 13:30'

jak farmtrac to zawsze będe pisał że tylko 685dt!!!

 

 

Obecnie możesz jeszcze dodać 690dt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj