Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Mietek75    0

szary35 to coś nie tak u mnie rozdzielacz ma jedną pozycję samoblokującą czwarte wyjście (dźwignia do przodu ciągnika),powrót oleju jest trójką. Jeżeli tak jest podłączony tur to nie trzeba blokować dźwigni puszkami. Masz źle podłączonego tura lub wadliwy rozdzielacz. Powinien być podłączony pod 3 i 4 wyjście.

Jak stoisz z tyłu to po prawej stronie góra i dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary35    0

AHA!!Ja mam podłączoną samą górę.Jutro spróbuję podłączyć tak jak mówisz. ...Dzięki Mietek75 miałeś rację, a ja bym tak cały czas wkładał te puszke ;)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

szary35 jest ważne jeszcze aby z 4 dolnego wychodził olej i wchodził na wejście do rozdzielacza -tura tam jest strzałka a nie odwrotni (wtedy zamienić miejscami zaciski tura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

witam mam pytanie jak wam odpalają farmtracki w mroźne dni u mnie jak było -25 stopni to myślałem że go rano nie odpale bo całą noc stał na polu ale podgrzałem go na świecy tak 20 sek. i odpalił od sztycha a wujek mi mówil że swojego to 7-10 razy kręci i dopiero wtedy ale ten farmtrack ma już 3 lata jak to u was wygląda

 

i czy mieliście sytuacje że wsiadacie do farmtracka przekręcacie kluczyk w pierwszą pozycje i wszystko działa a następnie przekręcając w drugą nie chce wam odpalić i wo gule nie chodzi rozrusznik ja tak miałem tydzień temu i bylem wku...ony co jest myslałem że stacyjka walnięta a tu się okazało że główny bezpiecznik ten wielki pod tą skrzynką z małymi się wysunął i nie stykiwał a ja straciłem dobrą godzinę szukając usterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Paliwo paliwu nierówne sam to widze jak jest te z orlenu nawet pod koniec listopada zakupione parafiny nie ywdzieliło, a w ferdku niedawno kupione na taniej stacjii i nielutko w odstojniku, ciapek pół na pół z trudem odpala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary35    0

Ja w sobotę odpalałem,podgrzałem 10 sekund i odrazu zaskoczył,tylko przez chwile na biało zakopcił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja ostatnio musiałem trochę akumulator podładować i przy -22 za pierwszym razem zapalił i tak jak u kolegi wyżej na biało kopci po zapaleniu na dużym mrozie. Orientuje się ktoś ile kosztuje linka do dźwigni od podnośnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary35    0

Jak wygląda pompowanie kół?Po przykręceniu przewodu powinno się chyba przełączać na funkcyjne pompowania

;):) A u mnie się nie przełącza tylko muszę zatkać to dolne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

kolego musisz zejść poniżej 2 atmosfer żeby ci się przełączyło na pompowanie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

FARMTRAC 7100 DT prototyp. Ma 98km. udźwig podnośnika 4900kg. Więcej nie będe pisał, ale napisze że jest lepiej wyposażony od Ursusa :D

 

Trochę więcej informacji na temat tego farmtrac'a :

"Farmtrac 7100 DT wyposażony

został w 4-cylindrową jednostkę

napędową Perkins 1104D-44T

spełniającą normy Euro IIIA,

o mocy 72 kW / 98 KM. Układ

napędowy ZF, ze skrzynią biegów

o ilości przełożeń 32+16R

(powershift, biegi pełzające)

pozwalaj rozwinąć prędkość 40

km/h. Ciągnik posiada przednią

oś Carraro, a udźwig podnośnika

wynosi 4900 kg. W standardzie

zamontowany jest EHR firmy

Bosch. Ciągnik posiada wygodną

i komfortową kabinę. Na życzenie

klienta wyposażony może zostać

w klimatyzację oraz przedni

WOM, TUZ."

 

Tylko nie wiadomo jak z ceną :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie przystępna w stosunku do innych marek, a ciągniki będą ogólnie "ogarnięte" to może być ciekawa propozycja. Nie wie nikt kiedy pierwsze egzemplarze trafią do sprzedaży?


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary35    0

kolego musisz zejść poniżej 2 atmosfer żeby ci się przełączyło na pompowanie pozdro

Upuścić powietrza "zbijakiem",czy jest jakiś mądrzejszy sposób? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian8811    0

Witam wszystkich posiadaczy farmtraców

może wiecie coś o wersji 690DT ????

nowicjusz chyba ty posiadasz ta wersje możesz coś powiedzieć????

 

sory nie nowicjusz tylko hynek

 

Witam wszystkich posiadaczy farmtraców

może wiecie coś o wersji 690DT ????

hynek chyba ty posiadasz ta wersje możesz coś powiedzieć????

 

Witam wszystkich posiadaczy farmtraców

może wiecie coś o wersji 690DT ????

hynek chyba ty posiadasz ta wersje możesz coś powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Jak tak dopytuje to jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Czy jest możliwość wzięcia takiego farmtraca na testy? bo widziałem w galerii, że ktoś miał kiedyś. Ale rozmawiałem o tym na agroshow to powiedzieli mi, że nie ma takiej możliwości.

Spójrz ferdek na moją i swoją datę rejestracji na AF :lol:

 

Nie ma takiej możliwości

 

@Marian8811 - Ja jeździłem FT 690DT zdjecia w mojej galerii, i troche wiem o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Marian8811- Ja mam 690Dt i trochę mogę o nim tobie powiedzieć ponieważ zrobiłem już nim ponad 100 godzin pracy.Ogólnie to fajny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian8811    0

Zastanawiam sie nad kupnem Farmtraca 690 Dt(87km) a farmerem F-9258TE(86km) z silnikiem od John Deera obydwa ciągniki posiadają skrzynie carraro i nie wiem co wybrać???? słyszałem ze Farmery lipa brać co o tym myslicie???? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Lepiej bierz Farmtrac'a, o farmerach to się już nasłuchałem... w jednej wiosce obok gościu miał farmera, po roku czasu wymienił go na zetora. Poczytaj troche tematów o nim to się troche dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

Marian8811-ja tam o farmerach mało wiem to się nie wypowiem ale polecam ci farmtraka ja ma 80 4wd który ma 390 mgt i jestem z niego zadowolony jak narazie bez awari i oby tak dalej,mój wujek ma 80 4wd-1200mgt i 675 dt-780 mgt i też jest z nich zadowolony jedynie jaka awarię miał to pękła linka sprzęgła w 675dt a tak to nic,farmtrak ma dobry silnik który mało pali napęd carraro i dobą skrzynie i nawet miło w kabince jest a co do 690 to tam masz już skrzynie 24/24 wybór podejmiesz ty ja bym jednak stawiał na farmtraka

pozdro :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian8811    0

Z7245- Jeszcze trochę za wcześnie aby ocenić ciągnik a zwłaszcza jego awaryjność :lol: Posiada już ktoś farmtraka chociaż ponad 3 lata??? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Marian8811-Nie wiem jak po wieku można określić awaryjność ciągnika jak mój kolega ma Proxime już trzy lata i przebieg dopiero 200 mth. Czy ciągnik można oceniać tylko po jego wieku czy też po przebiegu na liczniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian8811    0

o takie wyjątki mi nie chodziło :lol: zazwyczaj kupuje sie sprzęt po to żeby na nim pracować a nie patrzeć sie na niego ;[ A ty od kiedy masz swojego FarTraka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

Marian8811-nikt ci nie opowie wiele o tym ciągniku bo dopiero w tym roku wyszedł i moim zdaniem ciągnik ocenia się po mgt niż po latach mój wujek ma farmtraka 80 4wd już mu idzie 3 rok i nie miał żadnej awarii-1200 mgt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj