Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Więc sprawdzę i włożę drugie zobaczę czy coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek90    1

witam w 675 na wolnych obrotach pojawia się czarny dym z tłumika dodaje gazu tak na 1500 obr. znika puszczam gaz na wolne obroty dym  się pojawia jaka może być przyczyna tego dymu z tłumika przedtem tak nie było ma  1500mtg przepracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

cześć zapowietrzył mi sie podnośnik w 675dt , wiecie jak go odpowietrzyć bo podnosi tylko do połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pokrec tymi wajchami w podłodze od reakcji podnoszenia i opuszczania a jak to nie pomóż to zwalasz siedzenie i pod nim jest rozdzielacz wkrecany trzeba gp wykręcić rozebrać i tam może być np silikon i blokuje kanalki . Może ktoś ma inny pomysł jeszcze na znam tylko te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1575

Jak się mógł podnośnik zapowietrzyc ,w jaki sposób to zdiagnozowales.
Popatrz na wajchy z tylu pod kabina może tam luzu dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

A dźwignia na tym wałeczku z tyłu pod kabiną, co przyczepia się dźwignie dochodzące do kabiny, czasem się nie przestawiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

no właściwie to nie wiem co dokładnie jest bo przesuwam wajchę do samego końca a podnosi tylko do połowy a i teraz zauważyłem że tą od siłowej wcale się nie da podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam problem z Farmtrac 675Dt od około tygodnia wstecz miał nie równe obroty skakaly czasem o 200 obrotów do góry nigdy w dół. Więc zmieniłem filtry które były czyste no ale cóż. Nic nie pomogło teraz ciężko zapala tak jak by paliwo nie dochodziło od razu więc stwierdziłem ze to wina pompki od paliwa tej nad filtrem i teraz jak zapalałem to czekałem aż pulpit się cały załaduj a ona poda paliwo pomagało ale obroty czasem jeszcze skakaly na wysokich obrotach tego nie ma. Teraz zauważyłem że puści czasem niebieski dym jak się mu depnie powiedzmy raz na 10 co się dzieje waszym zdaniem wtryski czy coś ? Oleju nie bierze bo pomyślałem sobie ze może coś z silnikiem ale stan jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22pawel22    0

panowie mam problem farmtrac 675 200 mg i jak sie rozgrzeje to nie chce zapalic postoi okolo 5 minut i pali czy to poczatek problemu z pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Wpadł mi dziś w ręce najnowszy katalog ft no i brak w nim modelów 7100 i 7110DT - czyli wychodzi na to, że wcześniejsze głosy okazały się prawdziwe z zakończeniem produkcji ;) Brak też modelu 685

 

Tak będą się wykruszać, wykruszać, aż w końcu nadejdzie ich koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Jest, pisz co chcesz wiedzieć, bo nie chce mi się tego skanować i wstawiać ;)

 

Doszedł jeszcze 690 DT PWR z rewersem EH i półbiegiem, ale pewnie z ceną wyskoczą i nikt i tak tego nie kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane techniczne (rozmiary opon, silnik, skrzynia itp) i cena jeśli jest podana. Jest może informacja kiedy będzie w sprzedaży?

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Silnik AF3.315H-3A

44.3km przy 1850 obr/min

191 Nm przy 1000-1200obr/min

3 cylindry pojemność 3140

 

Skrzynia 8/2

Pompa hydr. 34 l/min

udźwig 1500kg

 

Opony przód 5.50x16 / 6.0x16

Tył 12.4x28 / 13.6x28

 

Waga 2643 bez obciążników

 

Ceny i terminu sprzedaży niema.

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Tylko myślałem że może na tym prospekcie będzie cena jakiegoś dodatkowego wyposażenia itd. Swoją drogą silnik nie wysilony i nm uzyskuje przy małej prędkości obrotowej. Ciekawe jak z wyposażeniem.Dużo osób nudziło o nową c-330 to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie jedynie model 7110 interesował by od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w modelu 675 DT zmienili przednią oś. NIEMA już tam CARRARO, a jest wstawiony HINDUSKI przedni most.

 

Także ciekawe jak to będzie wytrzymałościowo i jak z częściami do tego, bo do carraro można dostać wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Co może być przyczyną opadania tura w FT  690  nie ma znaczenia czy silnik pracuje czy jest wyłączny jednakowo opada wymiana rozdzielacza nie pomogła nie ma żadnych przecieków na siłownikach  jak zostawię pługi podniesione na noc to nie opadną a jak zostawię złożony agregat hydraulicznie rozkładany podłączony do hydrauliki zew.to w ciągu kilku godzin się sam rozłoży gdzie szukać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Ladowacz opada bo jest wewnętrzny przeciek w jednym z tłokow, którego z zewnątrz nie zauważysz.

Co do rozdzielacza w ciagniku to opada i bedzie opadać. Ja musiałem do prasy założyć zawór kulowy bo co chwila podbierak mi opadał. Tak samo z kosiarką dyskową.
Wzywalem serwis - przyjechali popatrzyli, że jest wszystko w porządku i pojechali. Stwierdzili, że one wszystkie tak mają i nic z tym nie zrobisz - super serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj