Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

Yoda    535

nigdy bym nie wybrał ciągnika ze względu na błotniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7876

ale wyglądem się nierobi w polu tylko silnikiem i skrzynią-to są najważniejsze parametry ciągnika areszte to są dodatki tez ważne ale kupować ciągnik tylko że ma inny wygląd niż inne to niema sesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlan    62

Tak spytam z ciekawości, da się coś zrobić z tą mułowatością silnika w 675DT? Ciągam nim beczkę 3200l i i często przyczepę jednoosiową 3 tonową, rozpędza się to od niechcenia a na moje oko on powinien fruwać z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

To ewidentnie masz coś z pompą nie tak, u mnie beczki 4-tys litrów to nawet nie czuje, reaguje na gaz prawie jak na pusto :)

Chyba w temacie ursusa już to wklejałem, i zdrowy silnik powinien tak wchodzić na obroty w tym ciągniku - z obciążeniem reaguje podobnie :)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Model 7110 Dt miał prawo stac się hitem w tym segmencie bo wygląda ładnie i dość dobrze . Ale za bardzo chcieli na nim sie dorobić i ceną 200+ odstraszyli każdego bo to juz półka cenowa marek  Case NewH itp gdyby zeszli z ceną w swoim czasie do ceny podobnej jak ten nowy Ursus to by go wygryzli ale nie lepiej dodac blizniaki kamerę, centralny i krzyknąć 230 .... Masę gabaryty i osiagi ma na dobrym poziomie co do konkurencji ale przez tą cene pewnie nie sprzedali ich za dużo i mają jeszcze wady fabryczne tak jak mówiliście . Naj gorsze jest to że nawet ich bardzo dobrze nie przetestowali a wypuścili . Byłem bardzo zainteresowany tym modelem w kwestii zakupu nowej sztuki ale no właśnie cena i opinie innych spowodowały to że ten plan został odłożony w czasie i zacząłem inne inwestycje . i zapewne wielu potencjalnych klientów tak stracili .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Też miałem zamiar kupić 7110 dt ale cena prawie 230 brutto we wrześniu 2015r.  za ciągnik 4 cylindrowy to zdecydowanie za dużo dodatkowo ciągnik przywieziony na testy miał jakąś wadę fabryczną gdyż nie dał rady ciągnąć nawet dwóch przyczep z sieczką kukurydzianą gdzie 690 dawała radę a tu porażka. Wybór padł na nh t6.165 o 30 tysięcy droższego ale to już ciągnik inna bajka. Farmtrac za wysoko poszedł z cenami a z jakością już nie koniecznie oczywiście tych nowych stare nawet 690 dają radę i nie są awaryjne. Firma jeżeli by chciała zrobić naprawdę dobry ciągnik powinna przeprowadzić ankiety z użytkownikami co należało by poprawić, ale niestety polskie firmy tego nie praktykują podejście do klienta jest takie jeżeli kupiłeś to" radź sobie sam my nic nie będziemy poprawiać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

za 180 brutto to ja kupiłem 7110 na pełnym wyp. bez obraznikow
obciążnikow na koniec 2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7884

a teraz jakbys chcal sprzedac ? to ile warty ? tak samo w #upe dostaje jak pronar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

ja brałem kolor, pneumatyke, grammer pneumat, klima, grzałka bloku, radio, kogut, szersze opony. nie wiem ile traci na wartości bo nawet jak kupie większy to tego zostawię, ale nie szybko to nastąpi bo takim traktorem będę w stanie spokojnie obrobić 100 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

a teraz jakbys chcal sprzedac ? to ile warty ? tak samo w #upe dostaje jak pronar ?

Ja bym swojego nawet za 100 tys nie sprzedał zbyt dobry ciągnik i nigdy mnie nie zawiódł aktualnie 5750 mth. A z cenami nowych to rzeczywiście poszaleli jakby 7110 kosztował około 160 brutto było by ok. za swojego w 2009 r. dałem 112 tys brutto także wtedy cena do wyposażenia i podzespołów była bardziej konkurencyjna niż zetora proximy.

Edytowano przez Z7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie kiedyś była i cena i jakość . Pamiętam jak kupowaliśmy małego Ft 70 kosztował nas 72 000zł pełne obciążniki , zaczepy belka , łacznik zestaw kluczy radio . Hydraulika była juz na joysticu .To było dla nas i tak dużo, za mleko było wtedy 1800zł na 10 lat kredyt był brany ... Ale on miał np rewers, przekładnia 4 stopniowa z 3 zakresami udzwig podnośnika ponad 2500kg gdzie kupowali 80 konne Nh bez rewersa z przekładnią 5 biegowa i 2 zakresami i tym samym wydatkiem pompy i max udźwigiem a kasy ile wiecej ,każdy sie dziwił co to rewers ... A za 675Dt z ładowaczem +cały osprzęt szerokie lacie kogut radio 133000zł i nie było nawet konkurenci cenowej  do niego wszędzie krzyczeli wiecej za inne marki a teraz na odwrót jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Ja za 685 3 lata temu dałem 120 brutto. Szersze opony, haki cbm, bez klimy. Stał rok na placu. W tym czasie za 675 nowego chcieli podobne pieniądze więc wolałem tego co rok na placu stał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

A jak sie spisuje w farmtracach przedni most z automatyczna blokadą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocnyfend    22

Dobrze ,,,, a tak u mnie włączam przodek i wszystko działa nic nie puka ,i nawet o tym kiedy blokuje nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Taki blokowany most jest dobry do orki a zwłaszcza takich bagien jak były w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

U mnie most blokuje bez problemu. Z kosiarką na torfach idealna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40

Z tym zabieraniem gwarancji za brudny filtr powietrza to też jest niezła śćiema. Układ dolotowy jest wyposażony w czujnik i kontrolkę w desce rozdzielczej. Na zdrowy rozum jeżeli kontrolka nie wskazuje nadmiernego zanieczyszczenia filtra to serwis nie ma żadnych podstaw żeby gwarancję zabierać. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Kolega napisał na temat filtra ,na jesieni uprawianie i sianie było w takim kurzu że filtr co dziennie trzeba było czyścić z piasku ,pomogło by gdyby na wlot ssący założyć rurę i wyprowadzić ją nad kabinę gdzie mniejszy kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj