Ursusc385

ciagniki rodziny Farmtrac

Polecane posty

marian2011    113

Pękła rurka przy pompie wtryskowej chyba jest ona od zwiększenia dawki gdy zimny dałem pospawać wytrzymała nie cały rok teraz znowu ciekła dałem znowu do majstra po godzinie znowu cieknie taka delikatna że ciężko  tam zalać aby uszczelnić , w składnicy nic nie da się dopasować macie numer do Mrągowa  pod jakim zamawiacie części zadzwoniłbym może by mieli i przysłali by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

w zyciu mam farmtraca 685 dt z ladowaczem agromasz ciagnik dzidostwo ladowacz zegareczek . fartmtrac 685 silnik perkins bebechy carraro 1600 godzin na liczniku wymieniome pompa wtryskowa nieuznana na gwarancji sprzeglo na 800 godzin pompa hydrauliczna i wiele wilel innych pierdolek nie polecam chyba ze ma ktos duzo czasu i kasy . jezeli ktos potrzebuje katalogu zapraszam z email na priv do tego zloma . Renault 30 letnie maszyna lepsza o niebo i bez awaryjna bardziej polecam . farmtrac wogo l e niedopracowany w dodatku ze zlodziejskim serwisem = katastrofa kup a sie przekojasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIMEX    1

 

 

ze zlodziejskim serwisem = katastrofa kup a sie przekojasz

A gdzie go kupiłeś i serwisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Termin wymiany oleju w skrzyni mam i pytanie dotychczas zamawiałem przez internet taki jak był zalany fabrycznie Texako 15-30 i takim zalane mam przyczepy i małego T-25 , tylko był dostępny w jednym sklepie int jednak zamawiajac 2 banki po 20 litrów koszt dostawy spory , czy może da się zastąpić o tych samych parametrach olejem innej firmy z CPN aby nie mieć problemu z przyczepami i T-25 jesli tak to jaki olej zastosowaliście zamiast Texaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

W dzisiejszych czasach kiedy liczy się pieniądz ,nic za darmo na wszystkim firmy muszą zarobić muszę pochwalić i podziękować  Panu z działu części zamienne w Mrągowie ,uszkodziła się cześć przy pompie wtryskowej taka rurka z zaworkiem koszt może kilkadzieści kilkadziesiąt zł w warsztacie naprawa pomagała na krótko i znowu ciekło paliwo  po telefonie do Mrągowa Pan szybko skojarzył o jaką część mi chodzi i wysłał po prostu gratis mi tą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

jestem zainteresowany kupnem ciągnika farmtraca 6075DT i mam pytanie czy jest gdzieś napisane w instrukcji jaka prędkośc przypisana jest każdemu biegowi? z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Tą informacje powinien Ci raczej dealer powiedzieć, bo na forum raczej niema uzytkownika tego sprzętu.

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Chodzi może koledze o 675 a to zero to przez przypadek kliknął w mym 670 jest tabela z prędkościami na poszczególnych biegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

tak chodziło mi o model Farmtrac 6075 DT Heritage

 

proszę może wy wiecie doczego są te dzwignie :

 

1

 

2

 

 


i czy jak się jedzie szosą to trzeba mieć wyłączony napęd oraz czy zółwia i zająca włańcza się z użyciem sprzęgła

post-58715-0-75917200-1445799810_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

1 - sprzęgło WOM

2 - dźwignia hydrauliki zewnętrznej

 

Na drogi utwardzone zaleca się napęd 4x4 rozłączyć.

 

Żółw/zając oczywiście z użyciem sprzęgła, bo jest to w pełni mechaniczna skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562
@dawidursus323

Najpierw musisz sprzęgło zaciągnąć, czyli dźwignia do góry, potem włączasz wałek dźwignią przy nodze (jak w c-330) i opuszczasz dźwignie sprzęgła na dół - bez używania sprzęgła nożnego.

 

@wojtek161

Tak, to jest dźwignia od napędu 4x4. O ile pamiętam to w dół włączony, a do góry rozłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z kabinami można do nich jakąś zamówić u innego producenta np.Naglak? Jest coś takiego jak kabiny na wymiar? Bo do takiego ft kabina strasznie droga 12000zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj