• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez dallas89
      witam dzis zauwazylem wyciek paliwa w moim farmtracu 675dt. wyciek znajduje sie z boku silnika a paliwo wyciek z jednego z czterech otworów... czym to jest spowodowane?? jak to naprawic ... dodam ze ciagnik pracuje równo nie zapowietrza sie ani nie traci mocy....
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez Mateusz320
      Czy ma już ktoś ten ciągnik? 
      Chciałbym jakąś opinie na temat tego ciągnika 
    • Przez kamil6303
      Witam. Mam pytanie czy do Farmtraca 690DT (87,8KM) można założyć przednie koła 420 a tył 480 będą pasowały ?
      Bo seryjne są wąskie 320 przód i 460 tył ; /
      A i jeszcze jedno czy da się jakoś dociążyć przód bo słyszałem różnie opinnie że przednich obciążników jest za mało. Nawet komplet nie wystarcza.

Dzięki za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.