pmaly

NH TVT - kasowanie błędów

Polecane posty

pmaly    0

Witam, mam pytanie w jaki sposób można wykasować błędy i serwis w ciągniku TVT170. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Serwis można wykasować jedynie po przez podłączenie komputera (przynajmniej w moim nie mam opcji w menu żeby wpisać wartość następnego przeglądu lub w ogóle żeby to wyłączyć). Co do kasowania błędów to wydaje mi się, że powinny zniknąć po ich naprawieniu. Możesz napisać co to za błąd? może wtedy mógłbym coś więcej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie w serwisie jak kasować błedy, jest to kombinacja przycisków. Pamietałem które trzeba przytrzymać żeby wykasować ale już zapomniałem. Niestety wszystkich nie wykasujesz bo musi je wykasować serwis z kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

By wejść do menu w którym kilka rzeczy można włączyć wyłączyć i usawić godziny do kolejnego serwisu należy z grupy 4 nawigacyjnych przycisków tych które programujemy np szerokość narzedzia, przytrzymać jednocześnie lewy i prawy przycisk na wylączonym zapłonie i włączamy zapłon trzymając oba.

 


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AWorm
      Dzień dobry, ciągnik new holland tvt155 gaśnie podczas pracy. Czy to na zimnym czy na ciepłym nie ma różnicy. Najczęściej gaśnie na niskich obrotach na wysokich rzadziej. Dzieje się to raz po minucie raz po 10 najpierw zazwyczaj tak jakby wyłącza się silnik ale po ułamku sekundy się włącza a później kompletnie gaśnie . Błędów żadnych traktor nie pokazuje wymienione zostały filtry wyczysczony zbiornik i przewody paliwowe. 
      FullSizeRender.mov
    • Przez Viper
      Witam, jeśli ktos ma lub użytkuje NH TVT to niech podziali się opinią o tym sprzecie, kolega ma TVT 190 i mówi ze dużo pali i jakos nie jest ogółnie zadowolny, niedługo zamierzam kupic ciągnik i chciał bym wiedziec czy np ten TVT jest cos wart. Mam dobrego delera NH wiec dlatego ta propozycja.
    • Przez Zaciukany
      Witam. Posiada ktoś  może ciągnik New Holland TVT 155 i mógłby mi opisać mniej więcej jakie występują awarie i na co zwrócić uwagę przy zakupie ?Jakie koszty regeneracji skrzyni i czy w ogóle są do zregenerowania. Mam okazję kupić taki ciągnik, ale kompletnie się na nim nie znam. Oglądałem go już i zauważyłem dziwna rzecz, przy wciśnieciu guzika "parking" ciągnik wchodzi lekko na obroty , delikatnie go buja i coś lekko trzeszczy. Co o tym myśleć ? 
    • Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Jest ktoś kto posiada New Hollanda z serii TVT ?
      Chciałbym poznać opinie na jego temat. Wady, zalety itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj