tomek012

Claas axos 340

Polecane posty

tomek012    2

Witam mam zamiar kupić claas 340C jak sie on sprawuje jakie ma spalanie i mam do niego kupić pługi 3+1 AKPIL KM 80 czy da rade w uciągnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal89    0

Z uciągiem zależy od gleby ale na twoim terenie myśle że spokojnie da rade. Pozatym koszty eksploatacji są niższe niż choćby zetora jd czy nh spalanie niskie jak to w perkinsie

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wytłumaczę ci gdzie możesz sobie oglądnąć tego axosa tylko chyba 330 nie wiem w jakim wyposażeniu co prawda pracuje dopiero od 3-4miesiecy, z tego co słyszałem to ponoć mówili że dużo pali ale wcześniej był u4512 wiec musi być różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja posiadam Axosa 310C z MX U8 od 2 lat jesli chcesz to możesz wpaść i zobaczyć jak to się sprawuje. Ktoś tu napisał że perkins mało pali --to stwierdzenie może sobie włożyć między bajki <_< Czy tańszy w eksplatacji od Zetora Forrtery to nie widze róznicy miedzy nimi jak obum przegldy robiłem.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

AXOS 310 a 340 to spora różnica w mocy. PERKINS w najnowszej normie EURO III nie można porównywać w spalaniu z ciągnikami starszymi bo zawsze wyjdą oszczędniej starsze ciągniki taka jest prawda. Nikt nie patrzy na to że obecnie silnik prawie zawsze napędza kliamtyzację, sprężarkę którą w nowych konstrukcjach się nie odłącza i bardziej rozbudowaną hydraulikę, przeważnie 2 pompy hydrauliczne itd dlatego często są opinie a mój stary ciągnik to palił mniej i to często prawda, ale luksus i wygoda pracy niestety kosztują. AXOS 310 jak na swoje gabaryty, wagę i do tego ładowacz czołowy to dla tych 74 KM to spore wyzwanie stąd zużycie paliwa jest pewnie nie takie małe jakby się chciało ale to nie MF 255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@krzysiekfarmer5 - Nie wiem gdzie kupił, ma go jakieś 3-4miesiace, jak była wystawa w sitnie to już go miał dużo wcześniej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'tomek012 Huta Turobińska a ty z kąd?

MASZLAND@ Axos 340 przecierz nie jest nowszy to to samo a co do nowości to przecierz nic sie nie zmienił dalej to samo robią podobno troche im moment podkrecili ale ja nie widziałem różnicy jak na placu jezdziłem ostatnio w zamościu dalej to samo jest.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj