Skocz do zawartości
piotrslonski1

syczenie w układzie wspomagania

Polecane posty

Witam. Mam fendta 308 lsa 1989ri od pownego czasu przy poruszaniu kierownicą słychać dość głośne syczenie nie ważnie czy koła są wyprostowane czy w pozycji skrętu a i czuć drgania na kierownicy.proszę o pomoc.

arku3060    10

to może być orbitrol u mnie w mfie tez tak się dzieje a nie poci ci się orbitrol??? bo u mnie cały mokry

Wiadomość z agroFakt.pl

a to nie on jest suchy zauważyłem że koło pompy która jest z samego przodu ciągnika jest korek odkręciłem go zobaczyłem tryb a nie widze tam oleju a na tym trybie znikome ilości się jego znajdowały.niewiem czy mama tam jakiś olej wlać czy nie

klejnus    0

Tam wlewasz olej do silnika. A ten tryb jest od pompy hydraulicznej jak sie nie mylę. Sprawdź w zbiorniku hydraulicznym czy masz wystarczający stan oleju hydraulicznego. Być może masz układ zapowietrzony. A jak działa podnośnik?

oleju właśnie niewiem dokąd ma być bo śą tam trzy przedziały na tym bagnecie.jak wyjąłem bagnet to jest go prawie przed tym ostatnim ogranicznikiem (czyli tym usamej góry) a mam jeszcze jedno pytanie jak zmienić płyn który jest w chłobnicy widziałem przy chłodnicy jeden kranik odspuszczenia płynu A jest ih więcej ?

sprawdzałem filtr jest porządku jak w lecie zapalam ciągnik wszystko jest ok.A zimą wraca syczenie ale pochodzi 10 min i przestaje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się