Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

Metal Fach 267/1 6t czy 60 -tka da radę ?

Polecane posty

aster453    26

Mam pytanie bo na stronie piszę że min powinno byc 80 km.

Dealer mi proponuje żebym kupił tenże rozrzutnik z sterowaniem jednosekcyjnym w razie wypadku np. gdyby mi się zepsuł ciągnik (nowy) to żebym mógł go zaczepić do starej sześćdziesiątki. I tak zastanawiam się co mi to daje skoro nie wiem czy 60 da mu radę

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

Zamęczysz c360 :)

Edytowano przez szymon15

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

o co mi chodzi ? o to że dealer chce mi dołożyc złącze jednosektycjne sterowanie i zastanawiam sie bo jak 60 - tka nie da rady to po co je brać skoro Proxima 90 (najprawdopodobniej taka będzie) będzie mieć 4 złacza hydrauliki a więc dwusekcyjny by wystarczył co innego gdyby się tak stało żeby się proxa zepsuła więc wtedy dobrze byłoby pociągniąc ją 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 1900 zł dopłaty za rozdzielacz to troche wygórowana cena, a rozrzutnika nie uzywa się cały rok non stop więc proxa może nie nawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiasz51    0

niema co się przejmować na zapas . co będzie jak się zepsuje jak byś tak myślał to po co taki ciągnik kupować <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ten rozrzutnik 6 t nie jest jakiś specjalnie wielki więc 60 nie powinna mieć z nim problemów ,kolega ma 8 tonowy z tej firmy i ciąga go ursusem 5314 i idzie bez kłopotu.A druga sprawa to ten rozrzutnik bez dopłaty ma ten rozdzielacz wiem bo kolega kupował i za nic nie dopłacał.A I JESZCZE JEDNA SPRAWA nie kupuj 6 t tylko dopłac do 8t bo na ten mniejszy to nakładziesz trochę więcej jak na 2-osiowy tym bardzie że masz ciągnik 90 km.

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

podczepie sie pod temat i czy mtz 80 da z nim rade który lepszy do niego 6t czy 8t ewantualnie z belarusem 820 na krzyżaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

ok ale we wniosku mam rorzutnik 5,5 -6,5 t więc nie mogę 8t. Owszem wcześniej były sprzedawane włącznie z rozdzielaczem ednak od połowy roku zmienili i sprzedaja razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

To że masz wpisany taki rozrzutnik to jeszcze nic nie znaczy możesz prze ciesz zmienić na większy a jeżeli chodzi o kasę to zerwij parę groszy z innej maszyny no chyba że nie ma z czego.Najważniejsze to żebyś się w sumie ogólnej zamknął a to co kupisz to już twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

nie ok zostane przy 6t wiem że może i lepiej jednak wiem jakie klocki miałem przy ocenie : zasadności zakupu maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj