aster453

Opinie na temat firm dealerskich

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ja polecam Rolserwis w Plocka, zgrabnie, szybko i bezproblemowo. Chlopaki pomogli i doradzili - zdecydowalem sie na t4s - fajna opcja polecam :) Trafilem do nich z polecenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Ja za to radzę szerokim łukiem omijać firmę Rolbud Pędziwiatr z Głuchowa. Kupiłem od nich prasę Maschio. Prasa przyjechała wczesną wiosną. Oczywiście cała zaplata przed przywiezieniem bo nie przywiozą, potem wieźli ją ze 2 tygodnie i ciągle coś przesuwali, ale wtedy mi się nie śpieszyło.  Do prasy nie przywieźli sterownika, powiedzieli, że przywiozą na pierwsze uruchomienie.  Umówiłem się z nimi na pierwsze uruchomienie 27 maja. Ściąłem wszystkie łąki i zgrabiłem 26 maja wieczorem.  Rano dzwonie do sprzedawcy żeby jak najszybciej przyjechali, bo trawa schnie, mówi, że najpóźniej o 8.30 wyjadą.  Po 10.00 dzwonię znowu, sprzedawca nie odbiera, po 12.00 dodzwoniłem się do firmy, a tam nikt nic nie wie i wcale nie przyjechali. Musiałem wynająć prasę i zapłacić za belowanie pomimo, że nowa prasa stała w garażu, jeszcze trawa leżała na polu prawie cały dzień.

Następnego dnia przyjechali, przywieźli sterownik i uruchomili na sucho bo nie był już co prasować. Zapłaciłem za prasowanie 1200 zł to zaproponowali zwrot 400 zł, bo reszta to zużycie prasy i ciągnika......a że to z ich winy musiałem wynająć prasę to ich nie interesuje. Poza tym nie przywieźli ani instrukcji obsługi, ani gwarancji.

Odradzam firmę Rolbud Pędziwiatr po tym jak mnie potraktowali i nawet wziąć na siebie odpowiedzialności i przeprosić nie umieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocky914    15

A ja z kolei odradzam Roltech z Kielc. Pierwszy raz wzięliśmy od nich Belarusa 952. Ciągnik miewał drobne awarie,oni lecieli z serwisem w przysłowiowego uja, ale po nękaniach telefonami w końcu przyjechali,i sprawę udało się rozwiązać. Mieliśmy też jedną udaną transakcje na zakup agregatu uprawowo-siewnego i grubera,ale teraz przeszli samych siebie.  Zamówiliśmy u nich 8 tonową przyczepę z Metal-facha. Z paroma udogodnieniami miała kosztować 42 tysiące złotych. Ugadaliśmy termin dostawy, niby wszystko dobrze, wstępne formalności załatwione, reszta miała zostać dopełniona po dostarczeniu przyczepy do naszego gospodarstwa. Minął termin,przyczepy nie ma. Dzwonimy do nich, o co chodzi, a oni proponują nam tą samą przyczepę, ale za 46 tysięcy! Miarka się przebrała, zrezygnowaliśmy, więcej nic od nich nie kupimy. Jesteśmy na etapie poszukiwań innego dealera. A tą firmę radzę omijać szerokim łukiem.

 

Tutaj też mam pytanie: Znacie może jakiegoś godnego polecenia dealera z okolic Kielc bądź Radomia, lub jakichś trochę dalszych okolic Starachowic, u których można taką przyczepę zakupić, i są godni polecenia?

Edytowano przez Rocky914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8

Odświeżam.

 Roltech z Kielc nadal tak słabe opinie ?

Planuje wziąć talerzówkę, czas realizacji niby 2 tyg, bo zamawiają u producenta, zaliczkę chcą niewielką, a cenę mają najbardziej atrakcyjną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51
Boles napisał:

Odświeżam.

 Roltech z Kielc nadal tak słabe opinie ?

Planuje wziąć talerzówkę, czas realizacji niby 2 tyg, bo zamawiają u producenta, zaliczkę chcą niewielką, a cenę mają najbardziej atrakcyjną. 

Zadzwoń będziemy mieli 2 talerzowki z landstalu 3m w tym tygodniu na placu w dobrych pieniądzach tel:515199539


PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8
Dnia 29.05.2022 o 08:01, gortad napisał:

Zadzwoń będziemy mieli 2 talerzowki z landstalu 3m w tym tygodniu na placu w dobrych pieniądzach tel:515199539

Potrzebuje 4 lub 4,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gortad    51

Miesiąc oczekiwania . Zadzwoń to ci podam cenę


PRIMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Nie polecam Agrospec z Waleńczowa

Edytowano przez H3ni0

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Rozwiń chociaż wypowiedź - tak to wiesz, dość słabo brzmi


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj