aster453

Opinie na temat firm dealerskich

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aster453    26

Chciałbym zapytać o opinie nt. dwóch firm dealerskich : Roltech Dyminy i Rolma Wola Wiśniowa co sądzicie o tych firmach jakie macie doświadczenie z tymi firmami (serwis, zadowolenie klienta itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

W temacie John Deere ktoś opisywał Charter i nie była to pozytywna opinia,zajrzyj do tam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Agrohandel Kutno zasługuje na pochwałę. Brałem tam przyczepę MF i poznaniaka. Zwlekali co prawda z dostawą, ale w promieniu 200km nie kupiłbym tych maszyn w tak niskich cenach ( prawdopodobnie dalej również nie).

Poza tym dogadałem się z nimi i do nowej przyczepy MF zamontowali mi zaczep tylny obrotowy, wykorzystali do tego zaczep-od ciągnika massey-ferguson, wykonali nawiert na trzpień i wszystko pięknie spasowali, jestem zadowolony. Poza tym kosztował mnie on taniej niż oryginalny sztywny zaczep.

Żałuję, że jak w zeszłym roku kupowałem Belarusa to nie kupiłem u nich, wyszłoby trochę taniej. Pytałem również o NH, ceny bardzo przyzwoite. Przedstawiciele skłonni do negocjacji cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Potrzebuję opinii o Roltex Siedliszcze woj. lubelskie.

 

pawlus224 - dzięki za poprawę

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Ja mogę wystawić pozytywną ocenę firmie Godziński z Zadzimia,łódzkie.Brałem tam prasę,własciciel do dogadania,

cena najniższa w regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Potrzebuję opinii o Roltex Siedliszczki woj. lubelskie.

 

 

Siedliszcze :) W Siedliszczkach chyba nie ma Roltexu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ile obecnie można urwać na polskich maszynach od ceny prodycenta ostatnio jak coś kupowałem do wyrwania było tak do 12% od ceny producenta czy to teraz coś się zmieniło konkretnie o fino chełm pytam i roltex krasnystaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtal    0

Roltech dobra firma ceny mają naprawde konkurencyjne także polecam. Są nie tylko w ok Kielc ale też na mazowszu ok Nasielska. Kupiłem u nich ciągnik cena i wyposażenie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do Fino to mają bardzo korzystne ceny w porównaniu do konkurencji na przykładzie np. zetora

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

A co sądziecie o Rolmech Płońsk zamierzam u nich kupić maszyny zetora forterrę i jeszcze sporo maszyn dają jakieś przyzwoite upusty można się targować z nimy ile czasu się czeka na zamówiony towar może ktoś u nich kupił maszyny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

@jacek. Ja kupiłem przyczepę z Rolmechu ale z jego innego oddziału Węgrów. Jestem bardzo zadowolony z ich współpracy dotrzymują terminów i cena przyzwoita. Mam zamiar też od nich brać traktor i inne maszyny. W końcu mają najlepszy serwis w kraju :P Mi powiedzieli że na Zetora trzeba czekać 3 miechy lub mniej.

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedelowy    0

Jeśli chodzi o Rolmech mają dość dobre ceny na plugi Unii, ale np prasę Warfamy inne firmy oferowały mi około 3 tys taniej, więc zależy jakiej marki bierzemy sprzęt. Polecam również Roltech. Na dzień dobry podają konkretnie ceny po jakich sprzedają, a nie bawią się jak inne firmy w zawyżanie ceny żeby później było z czego zejść. Chociaż po dobrych negocjacjach inni dealerzy też potrafią zejść do podobnych cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ja na temat AGROHANDEL Kutno nic dobrego powiedzieć nie moge...co prawda pług KUHNa sprzedali tanio ale miała przyjść nowa homologacja czy coś takiego a jak zapłaciliśmy to sie wypieli, oszukali nas jeszcze bo mieli przyjechać na uruchomienie pługa a później sie okazało ze chcą za to $$$ pomimo że i tak byli u sąsiada. Za NH "jak dla was bo juz kupiliście pług" chcieli 20tys wiecej jak Pol-Agra Płońsk. Ogólnie zdecydowanie nie polecam i sam wole jechać kawałeczek dalej do Agromarketu Jaryszki oddział Kutno- bardzo rzetelna i godna polecenia firma a cenami bije na głowe Agrohandel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

Ne wiem dlaczego tak sie podniecacie roltechem kielce zamowilem maszyny 1 grudnia i czekam do dzis jezeli ja nie dzwonie to oni uwazaja ze moge czekac do wiosny dzwonie do nich dwa razy w tygodniu to wtedy to za tydzien to za dwa takie otrzymuje odpowiedzi o kontakcie na maila to mozna zapomniec nie odpowiedzieli na zaden teraz mialem czekac znow dwa tygodnie ale jutro musze sie cos od nich dowiedziec bo arimr sie niecierpliwi jezeli dalej beda sie migac to musze zmienic dostawce albo zgrac inaczej pozostale maszyny i na pewno nowy dostawca nie sprzeda mi tego z dnia na dzien mam jeszcze troche czasu ale jezeli mowia za tydzien to ja rozumie ze maszyna bedzie u mnie,chyba ze zle rozumie moze tydzien u nich to miesiac dzisiaj probowalem sie dowiedziec czegos ale nie dodzwonilem sie caly czas zajete.mialem probowac z innej komorki ale chyba mam do czynienia z powaznymi ludzmi.na koniec nie polecam .pozdrawiam i zycze powodzenia w zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z firmą Roltech Kielce ?

 

 

Co do ROLTEX Siedliszcze , już nie są dealerami FT , byłem tam niedawno , i nikt mnie nie obsłużył - kierownik "wyskoczył na 5 minut " - a pół godziny go nie było ;)

 

 

EDIT : Dałem Roltex-owi jeszcze jedną szansę , zajechałem przy okazji przekonany ze nie sprzedają ft (na stronie ft nie widnieją jako ich dealer) , jednak pomyliłem się sprzedają FT , i w dodatku cena jest deko niższa od konkurencji ;)

Edytowano przez pawlus224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1222    2

Witam a może podzielicie się opinią o oddziale korbanka w mroczniu bo mam zamiar kupić tam ciągnik i inne maszyny z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem dlaczego tak sie podniecacie roltechem kielce zamowilem maszyny 1 grudnia i czekam do dzis ....

 

tak jest jak coś składnice wystawia w ogłoszenia a niem tego na placu!

jak gdy obdzwaniam szukając jakiejś maszyny to zawsze zadaje dwa szybkie pytania:

1. jest na placu do zobaczenia dziś?

2. jaka ostateczna cena?

 

pierwsze kontrolne,bo nieche mi się jechać kilka setek km aby oglądać ALE wiem że nie będą zwlekać z dostawą... drugie zaspokaja moje skąpstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK77    0

ROLTECH DYMINY(DAREK) ,NIE MOGE POWIEDZIEC NIC DOBREGO NA TEMAT TEJ FIRMY,WSZYSTKO OK DO DOSTARCZENIA TOWARU, DO AGREGATU KIEROWCA NIE DAL BOLCY I ZAWLECZEK ,FIRMA OBIECYWALA WYSLAC PRZEZ POL ROKU SZKODA SLOW I KASY NA TELEFON ,MOZE TO SA DROBNOSTKI ALE CZUJE SIE OSZUKANY A DODATKOWO TOWAR BYL INNEJ FIRMY NIZ NA ZDJECIACH. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Póki co jestem zadowolony z Firmy Roltex Siedliszcze (ktoś wczesniej pytał czy jest warta polcenia) , Ja z czystym sumieniem mogę polecić tego dealera w moim przypadku firma ta a tak naprawdę p. kierownik dbała by transakcja była jak najkorzystniejsza i żebym był zadowolony .

 

Mogę się tylko domyślić ile godzin ten pan wydzwonił w sprawie mojego zakupu do firmy farmtrac która klienta ma za nic , bo itak popyt na ich produkty jest ogromny , dzięki niemu udało się uzyskac informacje jakich inni dealerzy nie umieli udzielić , w finale poczułem sie oszukany przez firmę farmtrac , ale dealer "wziął to na klatę" i opuścił trochę ratując tym samym moją wiarę w ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj