aster453

Opinie na temat firm dealerskich

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
capitan    0

witam,

 

jeśli chodzi o firme Rolzad z Rawy Mazowieckiej to niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. wszystko ładnie pięknie dopuki nie zobaczą kasy u siebie na koncie. na początku miłe wrażenie a póżniej okazuje się że to zwykłe chamy, oszukali mnie i to na każdej maszynie.

Muszę sie kiedyś zebrać i opisać swoje bóle, ale to bedzie niezły esej.

 

Naprawdę NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Witam macie może jakieś opinie na temat oddziału Korbanka w Wierzchowiskach, Asprimu w Niedzrwicy Dużej oraz Agricoli Krasnystaw biore pod uwage tych trzech dealerów mam zamiar kupić ciągnik i trochę narzędzi jakie macie opinie na temet serwisu jaka jest jego jakość no i jak jest z jego cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

@ capitan , zapewne miałeś na myśli Rol-sad z Rawy Maz. ? Niestety muszę potwierdzić twoje słowa . Mnie także przeciągnęli ( pozamieniane maski w ciągniku , zamiast większej mocy mniejsza - dowiedziałem się po czasie , jeszcze śrubo wkręta zapomnieli wyciągnąć ) . Po za tym co innego odnośnie gwarancji ( ceny o których nie było mowy ) . Na koniec grubiaństwo jednego z właścicieli - właściwie zwykłe chamstwo podczas normalnej rozmowy . Szkoda gadać , nigdy więcej nic od nich nie kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat firmy Premium Trade z Kozenina?

 

Roltech dobra firma ceny mają naprawde konkurencyjne także polecam. Są nie tylko w ok Kielc ale też na mazowszu ok Nasielska. Kupiłem u nich ciągnik cena i wyposażenie dobre.

 

 

 

 

Niestety po zakupie zapominają o wszystkim i dodatkowo wystawiają sprzęt w cenach netto, a potem kręcą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidzi    6

ja kupiłem u nich owijarke bel zamówiłem w czwartek a następnego dnia z ran już mi ją dowieźli i dodatkowo dostałem rolkę fili startowej także gorąco polecam solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Mam zamiar kupić zetora proxime i potrzebuje informacji. Słyszałem o jakimś dealerze w Brodnicy i rol-mech Strzelno. Czy miał ktoś z nimi do czynienia. Jak by ktoś znał dobrego dealera w okolicy 100km od Iławy to proszę o kontakt :D


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrKOTpl    0

ASprim Niedzwica Duza to dobry servis bo kilku dniach od zakupu przyjezdzają na przegląd a nie to Savona co sprzedaje steyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalC360    0

a co myślicie o tej firmie? ceny naprawdę niskie? http://www.roltech.eu/

Powiem ci że to prawda. Nie wiem jak w tym roku, ale jak w tamtym roku kupowałem Sipme Farme II to cena była najniższa na całym Mazowszu ( oddział w poniatach) Do tego bardzo fajni kierowcy, bez problemowo przyjechali po tygodniu i od razu uruchomili. Naprawde bardzo, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ogólnie teraz dilerzy są Panami, bez kija nie ma co do nich podchodzić. Tyle co maszyn sprzedają to nawet nie chce im się cen mówić. Ciężko coś załatwić, jeszcze może z rok skończą się dotacje to będą prosić żeby coś od nich kupic, a nie chamsko się zachowywać. I w dodatku jakoś rejonizacje powprowadzali nie wiem jakim to prawem że tylko u jednego dilera można kupić ciągnik i płacić kilka tyś,zł drożej.

Edytowano przez Piters182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Może ktoś się jeszcze podzieli opinią na temat firmy roltech z Kielc, jaki mają serwis? Trochę to ode mnie daleko ok 160 km, ale cenę na prasę daję najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Ja kupowałem maszyny w Radomsku u malolepszego. Niby ok ale serwis do bani. Same cwaniaki. Na wiosnę mam parę maszyn do kupienia to się udam do premium trede. W rol zadzie kumpel kupował za sporą sumę i strasznie z nimi się szarpał. Niema co mu przypominać o tej firmie bo się zaraz gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem maszyny w Radomsku u malolepszego. Niby ok ale serwis do bani. Same cwaniaki. Na wiosnę mam parę maszyn do kupienia to się udam do premium trede. W rol zadzie kumpel kupował za sporą sumę i strasznie z nimi się szarpał. Niema co mu przypominać o tej firmie bo się zaraz gotuje :D

Ja planuje kupić kombajn W540 JD i też raczej wybiorę Premium Trade. Kumpel kupił ciągnik u Małolepszego i od przelania kasy same kłopoty, ciągnik przyszedł w innym wyposażeniu niż zamówiony, a i z serwisem problem. Rozmawiałem z Premium i na wiosne mają im przyjść, już nie moge się doczekać na jazdę próbną i oględziny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnowaczek    0

Ja kupiłem w Premium Trade Kubotę i jestem zadowolony. Obsługa ok. Wszystko tak zamówilem to dojechało. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkeden    0

Witam, odnośnie tak tego premium trade ostatnio był u mnie chłopak z tej firmy dał kilka ulotek, wizytówkę wycenił mi kilka drobnych maszyn. Po waszych opiniach ta firma chyba nie jest taka zła. Ja spróbuje i zamówię u nich jednak. Jak maszyny dotrą na pewno opiszę ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

Witam, odnośnie tak tego premium trade ostatnio był u mnie chłopak z tej firmy dał kilka ulotek, wizytówkę wycenił mi kilka drobnych maszyn. Po waszych opiniach ta firma chyba nie jest taka zła. Ja spróbuje i zamówię u nich jednak. Jak maszyny dotrą na pewno opiszę ich :)

 

Jakos od niedawna chyba mają nowe John deery, mam nadzieje że będą solidni w obsludze, bo zamieram u nich kombajn zamówić, a żniwa to nie czas na oczekiwanie na części i serwis w nieskonczoność, jestem dobrej myśli, powiedzieli że jak zamowie to moga mi zagwarantować "mobilnośc kombajnu" na żniwa, ciekawe co się pod tym chasłem kryje, i ile trzeba za taki komfort zaplacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

To może ja coś wtrące na temat firm z województwa łódzkiego, maszyny zakupiłem w firmie INVEST-ROL z Czarnocina, wszystko poszło jak narazie ok, ale podczas poszukiwania spotykałem sprzedawców którzy dziwie sie że jeszcze funkcjonują, bo klienta mają tam gdzie słońce nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1
Napisano (edytowany)

MARAKAM widzę, że też jesteś z łódzkiego, musimy pogadać na prive, bo ja już kręcioła dostałem z tymi dealerami.

Mam w planie kupić trochę sprzętu. :>

Co powiecie na temat firmy ZIMEX, jest to firma mieszcząca się koło Łęczycy.

http://zimex.biz/

Link powyżej, dla szybszego rozpoznania. :D

Edytowano przez Tomexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

Byłem wczoraj w Premiumtrade, olbrzymi sklad maszyn, wiekszość maszyn mają na stanie od reki, mila obsluga, jesli czegos nie mają lub nie wiedza to zaraz dzwonią do producenta i udzielają odpowiedzi, jeśli chodzi o maszyny to mają od najtanszych polskich, choć juz w miare znanych i niezawodnych producentów po John Deera, Kubotę, Vogel&noot-a, itp. Ceny rzeczywiście chyba jedne z tańszych na rynku, jeśli nie najtańsze i szybkie dostawy nie opłaca się lawety wypożyczać, bo dowiozą maszyne za 100-300pln w każde miejsce w Polsce, ja akurat mieszkam niedaleko - 20 km więc transport gratis podobno do 50 km wożą za darmo, jak mieli przywieźc to najpierw dzien wczesniej poinformowali ze będą jutro i kase za maszynę płacisz dopiero przy odbiorze maszyny, polecam tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jest takie powiedzenie ze zadowlony klient powie trzem znajomym a niezadowolony 100 i ja - niestety z wlasnego doswiadczenia- odradzam zakupy w premium -trade-obiecalem to jednemu z pracownikow tej firmy[tak mnie wku....l] B) , po problemach z reklamacja usterki w kosiarce juz nigdy u nich nic nie kupie. doklady opis moich perypetii jest w dziale kosiarki -jak znajde to wstawie link [chyba ze juz skasowany]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj