aster453

Opinie na temat firm dealerskich

Polecane posty

pabieda    0

Polecam ROLMECH z Płońska. Mają kilka oddziałów, ogólnie OK. Dobry serwis, nie zapominają o kliencie po zakupie. Ceny różnie można się dogadać. Kupowałem kilka razy w Płońsku i Winnicy. Mili goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Ja natomiast mam nienajlepsze zdanie o Rolserwis w Kaliszu,podpisalismy umowe na ciągnik NHt4 z turem, ciągnik miał byc 31 stycznia u mnie.A tu się okazuje że ładowacz został zamówiony dopiero 29 stycznia i trzeba trzy tygodnie czekac na niego, także pracownicy Rolserwisu sie popisali,gdy próbowałem się dodzwonic do przedstawiciela to nawet nie raczył odebrac telefonu i powiedziec że nie idzie sprawa tak jak było zaplanowane. Dlatego nie polecam tej firmy ponieważ sie na nich przejechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

a ile dałeś za NHt4 jaki to model i z jakim wyposażeniem bo mam zamiar kupić tylko od dilera ze świetokrzyskiego czy ktoś miał do czynienia z dilerem z Kostomłotów proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie polecam roltech kielce. chcesz wiedzieć dlaczego, wejdź na mój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

co do premium trade,ze 3lata temu zamówiłem u nich przez neta (bodajże alledrogo) agregat kos 3m z unii, i wiecie co....na drugi dzień 5 rano a kierowca pod domem :o  :o  :o  ^^ weź tu teraz kasę skołuj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0

Polecam stomil agro ciechanow.
Dziś kupiłem deutz fahra z plugiem i wszystko miód malina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Przyłączam się do pytania kolegi.

Znajomy  kupował w Zip-Agro i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtas501    0

Nie polecam dealera POLBOTO, bynajmniej placówki w Ząbkowicach Śląskich. robili straszne problemy przy odbiorze ciągnika, przy konfigurowaniu osoba która powinna wiedzieć dużo na temat oferowanej maszyny wykazywała się niekompetencją, nie potrafią załatwić prostych spraw, jak i również nieterminowość jest wszechobecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam4739    0

Firme z woli wisniowej polecam. Ceny przystępne i obsługa spoko. Zaś firma Małolepszy z Radomska totalna porażka, działają szybko tylko do momentu przelewu a potem to klienta maja gdzieś. Nawet ciężko się doprosić o usunięcie usterki na gwarancji. Polecam artykuł w gazecie ,, Poradnik Rolniczy,, tam Małolepszego ładnie podsumowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Agrolmet Gniewkowo jest ok. Maszyny mają w Gniewkowie, a serwis w Rojewie jest tam postawiony nowy warsztat na 5 lub 6 stanowisk oraz stara hala. Serwisanci też są w większości ok.

Mieliście do czynienia z Serwisem z Raitech-u w Brzozie? Spotkałem się z niezbyt pochlebną opinią, i to nie z jednego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteX100    3

Jeśli chcieli byscie cos kupic w rejonie swietokszyskiego zdecydowanie odradzam ROLTECH KIELCE . Banda naciagaczy 0 serwisu nie mozna na nich liczyc za mechanika robi tam kierowca ktory przy okazji podjedzie po paru tygodniach telefonowania. Jesli ma kurs w poblizu.  Bralem od nich MTZ zdecydowanie ŻAŁUJE

 

 

 

;[

NIE KUPOWAC W ROLTECH KIELCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldikar09    0

Witam ;) jest może ktoś zorientowany czy zmieniła się sytuacja z firmą ROL-SAD Rawa Mazowiecka poprawili się? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba_cesc    2

Panowie dalej z Roltechem z Kielc takie problemy? Bo myślę z młodego rolnika jakis agregat uprawowo-siewny od nich brać a wasze opinie nie sa zbyt pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Mieszkam w Siemiatyczach. Nie słyszałem o nich złej opinii. Są już u nas kilka lat i raczej nikt nie narzeka. Swego czasu sprzedawali bardzo dużo ciągników. Teraz jak to u wszystkich raczej zastój. Chociaż co raz jakiś z placu znika. 

Co do Korbanka i AGCO normalka. Zrobili to samo co VW z Kulczyk Tradex. I Korbanek i Kulczyk rozkręcili sprzedaż w Polsce. Jak się VW i AGCO zorientowały, że marki mają renomę i świetnie się sprzedają to stwierdzili, że po co Korbanek czy Kulczyk mają zarabiać jak mogą oni sami. Dla Korbanka to będzie  duży cios. Bo zabiorą im właściwie główne źródła zysków.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rein    16

Firma Roltech Poniaty ja nie mam  dobrego zdania o nich kupowałem talerzówkę wiosną tego roku mieli taką na placu kilka sztuk cena szok,chcieli jak za złoto kupiłem taniej w Pol Agrze w Płońsku.I co ciekawe sprzęt zamawiali u producenta bo nie mieli na stanie(mają bardzo mało maszyn na placu).W przeciwieństwie do Poniat tam cały plac jest zawalony uprawówkami.Także nie polecam w mojej opini takie cwaniaczki myślą że jak ktoś zobaczy zawalony plac maszynami to już kupi nie orientując się o cenę gdzie indziej.Ale cena ceną może być różna mi osobiście u nich nie pasuje podejście do klienta.

 

Edytowano przez rein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4

Także odradzam ROLTECH Kielce. Zamawialismy u nich agregat bezorkowy, ale musieliśmy czekać bo nie mieli na placu, czas oczekiwania 3miesiące albo nawet i wiecej tak mowili u większości dilerów. Zamowilismy na poczatku kwietnia na placu miał być na połowę lipca. Termin się zbliża to zadzwonilismy do nich na kiedy będzie to usłyszeliśmy odpowiedz że czas oczekiwania sie przeciagnie bo awarie w fabryce mieli, co sie okazalo to przedstawiciel ROLTECHU zapomniał złożyć zamówienia. Tam w ogóle nikt nie ponosi żadnych odpowiedzialności każdy zgania na kogoś innego. Na drugi raz miał agregat dotrzeć na koniec października i dotarł ale teraz trzeba odczekać kolejny okres bo zwlekaj na przywóz bo transportu nie ma i takie tam. I tak ta historia jest opisana w skrócie. A tym co zrobił to całe zamieszanie jest Pan Paweł. Więc jak zamawiacie coś u nich to idźcie do innego d/s sprzedaży bo z tym Panem nie da rady załatwić nic ("dużo kręci")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rupert    0

Witam, firma Pilar-Tech  Posądza jakieś doświadczenia, opinie dotyczące serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj