kamil9607

Deutz-Fahr Agroplus 315 [opinie]

Polecane posty

kamil9607    9

Jakie są wersje wyposażenia i co jest w tych wersjach oferowane? Jak różnią się one cenowo i jak ze spalaniem w porównaniu do NH td5020 o tej samej mocy? Ja ostatnio pytałem się dealera, to powiedział mi cenę ok 170 tyś netto za zupełną full opcję tylko bez przedniego tuza blink.gif ta cena wydaje mi się nie ralna unsure.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ile? obydwie ceny wydaja mi się :blink: :blink: Na agroshow cena 310 wychodziła 98tys netto w podstawie, więc o czym wy piszecie?

@janusz20 - 125tys netto tez dostałem taka cene za agrofarma 410 :lol:

Tu jest 320 za 133netto, z ehr, rewersem eh, funkja stop&go i skrzynią z overspeed

http://otomoto.pl/deutz-fahr-agroplus-320-rewers-elektrohydraulicz-A94553.html , więc albo u was tak drogo albo sobie w kulki lecą na agroshow i allegro :P

Edytowano przez rafalkom555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

no cena naprawde dobra zapomniałem dodac że ten za 135 z pneumatyką i podobna cena u wielu dilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam panów:)

otóż chce kupić takiego deutza 315 i rozgladałem sie troszke dzis i jego cena to 133 tyś brutto :) tylko to jest najgorsze ze trzeba na niego czekac pół roku od daty zamówienia a same który rużni sie tylko kolorem kosztuje 130 tyś brutto po oglądaniu agroplusa musze powiedziec ze naprawde warto zapłacic pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

co myslicie o tym ciągniku do tura????do wycinaka szczekowego czyli zadawania kukurydzy i wozenia bel???przodek wytrzyma???nie za mały???lepszy chyba bedzie JD5080M ale i więcej chyba bedzie palił bo silnik 4 cyl...pomożcie max 150 tys mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Mam 320GS z turem Stoll FZ10 niby wszystko ok ale często coś sie pieprzy z tą elektroniką a tego brzęczka już mam dosyć przeważnie jakieś czujnik siadają a to od prędkości a to od fotela, itd. U mnie ten ciągnik główie z turem jest używany (obornik, sianokiszonka, słoma itp.)i na to nie mogę narzekać. a spalanie paliwa- niby mało pali bo około 4l/mth ale te motogodziny zapie.......:) (raz szybciej niż w C-3603P może głupie porównanie ale sprawdzałem go na tej samej pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Panowie powie mi ktoś czy różni się ta skrzynia 30/15 od 45/45 czy w tej 30/15 są poł biegi czy jak to tam jest rozwiązane.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czy wie ktoś czym sie różni wersja ecoline od gs piszcie z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Wersja ecoline z tego co mi wiadomo jest najtaniszą najprostszą wersją sktzynia 10/10 wszystko mechaniczne.Jednak dalej nie wiem jak dziala skrzynia 30/15.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Czy nie jest tam czasem skrzynia: 3 zakresy reduktora x 5 biegów głównych + rewers + wzmacniacz momentu do jazdy w przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Czyli już wszystko jasne dziękuje koledze.Mam jeszcze jedno pytanko strasznie podobają mi się biegi pod obciązeniem za agorplusa 315 podstawa i skrzynia 30/15 powiedział 128 tyś czy ktoś może się orjetuję ile by kosztowała skrzynia 45/45.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hej badyl321 gdzie podali ci taką cene 128 za agroplusa 315 bo mi zaspiewali 133 tys w podstawowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Proszowice woj Małopolskie.http://www.pilartech.pl/?o-firmie,1. Jakiś miesiąc temu brałem oferte na róznicowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

czym sie rozni agroplus od agroplusa ecoline???niby takie same ciągniczki a masa 400kg różnicy na korzyść ecoline.Jak się kształtują ceny agroplusa ecoline???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz25sl   
Gość lukasz25sl

.

Edytowano przez lukasz25sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Deutz, z tego co wiem, przyznał się do wadliwych rewersów i usterka usuwana jest darmowo, rewers został poprawiony. Mimo usterek rewersu lepiej wybrać ciągnik z rewersem jeżeli pracuje z turem.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Łukasz221
      Witam. Miałby ktoś może oznaczenia gałki rewersu i biegów od Deutz-Fahr DX 4.30? Chodzi mi o te na samej górze, ponieważ moje sie starły. Mogą być też całe gałki, proszę o link w komentarzu lub wiadomość priv
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, po słabych doświadczeniach z wynajmem kombajnu, postanowiłem zakupić swój własny i wybór prawdopodobnie padnie na Deutz-fahr M33.60. Powinien spokojnie wystarczyć na moje 20ha. Mam tylko wątpliwości, jak wygląda sprawa prasowania słomy po tak małym hederze? Czy nie będzie konieczności zgrabiania jej? Będę wdzięczny za odpowiedź. Jeśli ktoś miał do czynienia z tym kombajnem to wszelkie opinie na jego temat też bardzo mile widziane
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez Grzebcio
      Witam,

      niedawno nabyłem tegorocznego deutza keyline f70 i po paru naprawach, nie wiem czy mam zgłaszać kolejne czy zaufać wkurwionemu już serwisantowi. Pytania kieruję do użytkowników agroluxów oraz agroplusów gdyz skrzynia 15x15 (rewers mechaniczny) chyba się nie zmieniła. Także:
      -czy tylny most/skrzynia/rewers (nie wiem, które dokładnie) powyżej 15~20 na pusto powinien wydawać dźwięki jakby na trybach były luzy (wręcz trzaski/stuki)
      -oraz czy po nagrzaniu się ciągnika wspomaganie kierownicy bez przekroczenia 1300 obrotów powinno działaś ze znacznym oporem wręcz uniemożliwiając oporem kręcenie na postoju, podczas jazdy już spoko ale przy gwałtownych skrętach nie wyrabia na wolnych obrotach.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj