siwy531

Deutz Fahr M625, Massey Ferguson 6485 oraz Valtra T 151E

Polecane posty

KarolT25    41

Valtra T Hi Tech 151e ECO Moc-173KM Skrzynia-36/36 ceny aktualnej nie znam ale wacha się na pewno 250-300 tyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Napewno :D :lol: niestety tez nieznam ceny tego modelu ale wiem że konkretnie "ubrana" N111e przekroczy 300 000zł brutto :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja bym brał DF a to dlatego ze mam juz M-ke. A tak powaznie to spalanie w JD jest wyzsze. Mam znajomego uzytkuje JD6630 i Df m610 spalanie jest wyzsze w orce o 3-4litry JD.Luksus pracy jest podobny (bo tak to mozna tylko nazwac).JD duzo składa w Chinach i to go chyba gubi powoli a NH swoje podzespoły made in Taiwan lub India.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

A co teraz nie jest chińskie ;)

Valtra N HI TECH 111 eH moc-124 KM skrzynia36/36 to cena 210 tyś ale na pewno goła więc dobrze "ubrana" na pewno 300 tyś nie przekroczy.

No a Fendt tu zbliżona moc vario 716 T3 skrzynia bezstopniowa 416 tyś ;)

I gdzie tu jest porównanie cenowe tych ciągników choć tego Fendt'a co podałem ma o 8 km mniej ;)

Edytowano przez KarolT25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Albo to cena netto albo mi daj namiary gdzie za tyle sprzedają :P

 

 

Dobre :lol: porównujesz cenę Fendta na beztopniówce do Valtry z przekładnią o 3stopniowym PS :blink: To porównanie utwierdza mnie w przekonaniu iż Ty pa3sz tylko na moc a pozostałe parametry nie grają roli :D a nie przyszło ci do głowy żeby z porównac Valtrę również z przekaładnią bezstopniową Direct :P

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Wypasiona valtra T162e Versu ładnie wyposażona 88tyś euro netto. Euro rozliczane po 3.9zł

Edytowano przez korsarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Cena oczywiście że brutto Valtra T DIRECT 172 D CVT Moc-170 skrzynia-bezstopniowa 334 tyś ;) Patrzę na wszystko tylko tu cena na pewno jest najniższa jaka może być czyli ona jest goła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja bym nie ryzykował z DF'em ten ciągnik ma dużo elementów włoskich skrzynia się psuje przykład kolega 6000 mtg i 4 raz będzie ładował skrzynie dry.gif! kolega kolegi ma dojcza pojechał na lawecie do serwisu ;] nie polecam dojczów silnik i hydraulika bardzo dobra skrzynia już nie a może fendt ?

tak na serio bierz masseya oszczędny dobra skrzynia wogóle ciągnik godny polecenia tak samo z valtrą ciężkie ciągniki silnik taki sam jak w masseyu.

 

EDIT. Tak naprawde johndeere przebije cenę fendta.

najgorsze jest to że nasz sławny john szuka tańszej produkcjiangry.gif.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Z tego co wiem seria K ma również niemieckie skrzynie ZF z serii 7100 :lol: Agroplus, Agrofarm i Agrotrac mają włoskie :P Nie jestem jeszcze pewien co do Agrotrona L :huh:

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

poziom wypowiedzi tzw "ekspertow" co im sie wiele rzeczy wydaje albo wiedza ze cos kosztuje +- 50tysi(co to dla was panowie) jest zenujacy, az sie odechciewa wchodzic na forum przez was panowie KarolT25 i korsarz. najpierw poprzegladajcie chociaz pare katalogow zeby byc choc troche kompetentnym do zabrania glosu, zaden z was tego nie zrobil bo jakbyscie to zrobili to by bylo wiadomo ze fendt oprocz deutza stosuje rowniez sisu w swoich ciagnikach, valtra ma tylko sisu a mf ma sisu i perkins, a wszystko zalezy od konretnego modelu ciagnika. chcecie na sile zaistniec a tak naprawde nie wiecie nic o tych ciagnikach.

Edytowano przez slawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

Kolego @andrzej2257 Jak polecasz tak bardzo fendta, a nie polecasz silnika "dojczów" to po co wogule polecasz fendta ? Przecież fendt też ma silnik "dojcza" oprócz serii 200 bodajże która ma sisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

nie polecam dojczów silnik i hydraulika bardzo dobra skrzynia już nie a może fendt ?

 

 

moze dlatego poleca fendta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Hmmm Sławny powiem tak interesuje sie Valtrą konkretnie T162 Versu wiem co ma i za ile i byłem o ceny spytać sie innych dilerów i akurat byłam mowa o przebiciu ceny fenda przez Valtre a że w podobnym wyposażeniu fend był droższy od Valtry to sie wypowiedziałem na ten temat czytaj ze zrozumienie. Nieuważam sie tu za eksperta ale jeśli ktoś ma jakies wątpliwości a ja to wiem to sie podziele wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Trzy strony wypowiedzi z których nie można wyciągnąć żadnej sensownej opinii o żadnym z ciągników.

Problem również w tym, że większość wypowiadających nie ma ani nigdy nie pracowała na żadnym z powyższych ciągników. Zazwyczaj widział/słyszał u wujka/kolegi lub kolega kolegi

 

Brat kupił MF 6495 Dynashift 6.

Bardzo przyjemnie się nim pracuje, 6 półbiegów pod obciążeniem, 4 biegi bez użycia sprzęgła, moc czuć w każdej robocie. Pracuje z pługiem VIS L 5+1 (20l/mth, prędkość robocza 11 km/h), agregat Ares TXL z Poznaniakiem 4/700 D (6-7l/mth, prędkość 11km/h), agregat ścierniskowy 3,9m z Rolmako (12-13km/h)

Praktycznie cały czas jeździmy na automacie, który jest bardzo przydatny w pracy.

Wom-u i zaczepów w ogóle nie używamy bo nie ma do czego, o podnośniku też zawiele nie powiem bo Vis i Ares są pół-zawieszane a ścierniskowiec o wadze 1,5t to dla niego pestka. W kabinie w miarę cicho, klima działa, radyjko i najważniejsze klimatyzowany schowek na browarka :) oraz pneumatyczne siedzenie z podłokietnikami. Przyjemne załączanie wszystkich świateł roboczych na jednym panelu na słupku kabiny. Wszystko dostępne pod prawą ręką, tylko trochę dziwnie kierunkowskaz po prawej stronie kierownicy ale idzie się przyzwyczaić.

O awaryjności za dużo nie powiem bo ciągnik jest praktycznie nowy, przepracował dopiero 300mth. Chociaż co zauważyliśmy to czasami przycisk od przedniego napędu się nie załącza i trzeba kilka razy klikać.

 

Cena : 330 tyś. netto ale rocznik 2009 (dwa lata trwały formalności w agencji na modernizacje)

Edytowano przez dyczko0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Kolego zgodze sie z Tobą z pocxzątkiem postu, ale dodam że jeszcze sie niespotkałem żeby ktoś sobie kupił jakis sprzęt i powiedział że to badziewie żeby tego niebrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Jeżeli k 100 , 130 nie miały skrzyni włoskich to ja byłem na księżycu...te z bezstopniówkami owszem ale te bez mają włoskie skrzynie nie wiem ile w tym prawdy ale np seria k 100 ,130 miała bardzo awaryjne skrzynie

 

koledze kilka razy stanął na polu k 130

dużo ludzi jest niezadowolonych ze skrzyń.

nie chodzi mi o k430 410 i 420

 

EDIT. K***wa a gdzie ja pisałem , że silnik jest zły?! wolniej czytaj taka moja rada na przyszłość!

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Większość Agrotron'ów ma przekładnię firmy ZF: Serii 7100 (24/8), 7200 (24/24; 40/40) Eccom (bezstopniowa), wyjątkiem są modele w granicach 200KM (obecna seria L) gdzie jest przekładnia 18/18 (27/27) z 9-cio stopniowym power-shift ( no chyba że to też ZF :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj