siwy531

Deutz Fahr M625, Massey Ferguson 6485 oraz Valtra T 151E

Polecane posty

siwy531    0

Witam. Chciałbym prosić o waszą opinie, jaki ciągnik waszym zdaniem jest najlepszy. W grę wchodzą 3 ciągniki: DEUTZ FAHR M625, MASSEY FERGUSON 6485 oraz VALTRA T 151E. Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseih4230    0

Oczywiście że DF bym się nie zastanawiał wcale hehe

 

Brak uzasadnienia

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy531    0

Wyposażenie jak najlepsze, przedni tuz wom, amortyzacja ośki, kabina amortyzowana pneumatycznie itp. kolo 330tys netto, gdyz przy tym kursie euro wiem ze nic sie taniej nie kupi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy531    0

Claas ma silnik John Deera i dlatego nie wchodzi raczej w gre. Narazie ma 4 ale nie wiadomo ile trzeba by czekac na dany ciagnik i czy cena pozostanie bez zmian. Ale chyba jak narazie najbardziej przypadł mi do gustu DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Bierz DF.

 

Kolego popieraj swoje zdanie, jakimiś argumentami!

Kolejny % na twoje konto poleci.. Edytuj posta, i poprostu napisz dlaczego DF akurat. ? wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

bierz DF! ale bierzesz ProfiLine? bo mi za M600 w najlepszej wersji (w M600 chyba nie ma ProfiLine) zawołali 270 tys netto, moim zdaniem to mało, ale to było w grudniu 2010. Jeździłem DF M600 na full opcji u znajomego, to muszę powiedzieć że się płynie a nie jedzie, na spalanie nie narzeka i na razie bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy631    0

powiem tak nie kupił bym żadnego z wymienionych ciągników. dlamnie klasą i wygodą pracy która jest najważniejsza jest JD mam 2 (6830,7530) i nie zgadzam się z tym że palą dużo każdy gada jak nie ma lub nie pracował na tym sprzecie jd 6830 można już kupić za 270tyś (z mięką ośką i kabinka resorowaną) i to jest klasa a nie jakieś MF LUB DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

A Valtra niejest godna uwagi? Nikto o niej niepisze a wydaje mi sie że to dobre ciągniki sam robie przymiarki do niej lub do clasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

powiem tak nie kupił bym żadnego z wymienionych ciągników. dlamnie klasą i wygodą pracy która jest najważniejsza jest JD mam 2 (6830,7530) i nie zgadzam się z tym że palą dużo każdy gada jak nie ma lub nie pracował na tym sprzecie jd 6830 można już kupić za 270tyś (z mięką ośką i kabinka resorowaną) i to jest klasa a nie jakieś MF LUB DF.

 

wiosną zepsuł mi się Ursus, a że było sporo roboty na polu to pożyczyłem JD od wujka (ta sama moc, ale modelu nie pamiętam), to spalił ok 2 razy więcej od mojego Ursusa, Ursus przy orce 4 zagonowymi pali ok 8-9 litrów, a JD spalił chyba 15-16, więc jednak widać różnicę w spalaniu :) a każdy chwali to co ma i Deutzem chyba nie jeździłeś skoro tak gadasz, ja jeździłem JD i DF i mam porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

zgadzam się z lewy631 sam ma JD 6430 może nie pali mało ale zrobi co ma zrobić a awaryjność nic się nie dzieje znajomy ma 3 Jony ostatniego 160KM wzioł niedawno i innej marki nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIETER6441    17

valtry bym na twoim miejscu nie brał tam jest silnik nisko obrotowy jak dostanie popalić to potrafi splaić i 30 w orce MF nie wiem nie mam doświadczenia z nim a df sam wziołem i spotkałem same dobre opinie na twoim miejscu zastanowił bym się nad JD to bardzo dobre ciągniki i wcale nie palą tyle ile ludzie opowiadają a claasa bym nie brał raczej bo to jest dość awaryjny ciągnik, ktoś pisał że cena claasa nie zależy od kursu euro oczywiście że zależy obecnie podnieśli cene o 3 % o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Wg mnie to w Polsze naszej kochanej panuje kult John Deere'a, tak samo jak Audi A4, A3 i VW Golfa 4 oczywiście w TDI.

Jest wiele dobrych ciągników, ale w większości przypadków zakupu ciągnika, czy innego sprzętu, przewodzi motyw "muszę mieć większy, mocniejszy od sąsiada".

Pracowałem trochę na JD i na DF. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, każdy pali tyle ile ma w baku. Ja brałbym Deutz, spali miej.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

W Valtrach to silniki Sisu Diesel, należą do jednych z oszczędniejszych jednostek napędowych.

W spółce AGCO jest również Fendt, którego napędzają silniki Deutz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Ja wziąłbym valtrę z czystej sympatii :D

Tak na serio to valtra ma chyba największy uciąg z tych wszystkich, Seria T podobno idzie jak żyleta ;)

Znam pewnego pana co na 250 ha ma tylko Finki 3 valmety i M 140 ;) Innego nie chce widzieć, sąsiada kolega ze studiów ma 5 valtr i również nie chcę nic innego ;) Tylko Valtra strasznie się ceni :/ I to jest jej największy - ;) Tak dla równowagi powiem jeszcze że inny znajomy t202 zapiął do quadranta 3400 przedtem z nim chodził 7730 i mówił że po prostu kwiczała i tyle ale z tą prasą xeriony śmigają więc nie ma co się dziwić.


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Nie wszystkie ;) Seria 200 Vario ma Sisu :D

 

valtry bym na twoim miejscu nie brał tam jest silnik nisko obrotowy jak dostanie popalić to potrafi splaić i 30 w orce

Mocne argumenty stosujesz :lol:

Tak się składa że ten model jest wyposażony w system Eco/Power który wg producenta uzyskuje o ok. 10% niższe zużycie paliwa niż inne ciągniki tej kalsy :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ja to mówię kiedyś było "wielkie" branie na JD-ry teraz trochę ono spadło bo bardziej zaczęły się rozwijać inne firmy tak jak NH , DF , MF ;) Ja bym się zastanawiał nad Valtrą są to dobre i tanie ciągniki ale i w dalszej eksploatacji nie da ci popalić a robotę zrobi tak samo jak i MF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Tanie :blink: czy Ty jesteś świadomy tego co piszesz :lol: w pożądnym wyposażeniu Valtra ceną przebija Fendta ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj