Skocz do zawartości
Pawlusiek3

Ciągnik 110-130 km do ok. 225 netto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawlusiek3    10

pług

agregat podorywkowy

możliwe że i agregat uprawowy

agregat uprawowo siewny

:rolleyes:

jest ok 40 ha ;]

Jest jeszcze MF255 :D

danielhaker    823

@kalus dobrze mówi. W takim przypadku nie musisz się martwić o oleje itp.

(Fajne stadko byś miał :lol: )

Wiadomość z agroFakt.pl

rzeznik13    282

Tez bym brał JD,znajomy ma 6530 już chyba 3 rok i żadnej awarii,a robi na 70ha jak się nie mylę.Mówi,że ciągnik godny polecenia.

KarolT25    40

Fendt to na pewno nie to tej działki cenowej ;) Masz już przywiązanie do jeden marki i wiesz an co te maszyny stać bez wachania bierz Jaśka B)

Igor03    2

DF K610 127 km,6 cylindrow. W tej cenie mialbys amortyzowana przednia os i amortyowana kabine mechanicznie;).

Pawlusiek3    10

Już mniej więcej wybraliśmy :D I jest to.... New Holland 6050T plus

- amortyzowana kabina

- 8 wyjść hydraulicznych

- 127 km

- 6 garów

- i wiele innych rzeczy

I cena jest dobra: 195 netto . Ale utargujemy na 190 netto :lol:

To jest chyba najbardziej odpowiadająca oferta ;]

A i byliśmy w JD to JD 6430 TLS wycenili nam po dobrych negocjacjach ok 233 netto ;p. Ale już odpada jelonek <_<

Edytowano przez Pawlusiek3

kiju221    14

O to powiem,że dobrą cenę utargowałeś. My wczoraj byliśmy u dealera NH i za 6030 w wersji Elite, wyposażenie: oś amortyzowana, przedni tuz, a reszta już seryjne wyposażenie, cena 208 tyś. netto bez żadnego upustu jeszcze. A za wersje delta, która stoi na placu chcą 170 tyś. netto. Możesz napisać u jakiego dealera uzyskałeś taką cenę?

Edytowano przez kiju221

Rondel96    1

Koledzy, a wiecie może jak przedstawiają się ceny Case, dla mojego wujka za Case Maxxum MC 125 wołają 207 netto, to chyba dobra cena jak na taki traktorek.

kiju221    14

@Rondel nam dziś dealer przedstawił ofertę na Case'a Maxxuma 115 xline 208 tyś. netto bez żadnych negocjacji.

jarekw    2

Witam,

Zwracam się z pytaniem, mam do wyboru dwa ciągniki: Valtra N101 oraz Case IH maxxum 110.

Wyposażenie skonfigurowane praktycznie identycznie, tzn. miękka oś, amortyzowana kabina, fotel pneumatyczny z podgrzewaniem, dodatkowo w case: wzmocnione hamulce, skrzynia 17x16 eco 40 km/h, obciązniki kół tylnych. W Valtrze z opcji jest pulpit proline, skrzynia 24x24. Cena z dokładnością do 1 tyś netto taka sama. Co wybrac, pomijajac pytania o areał i z czym będzie pracował. Ma to byc główny ciągnik do pługa i reszty cięższych prac. W grę wchodzi spora ilośc przejazdów transportowych.

Z głównych różnic: Case przeważa nad valtrą mocniejsza hydrauliką oraz nadbiegiem transportowym. Natomiast valtra zyskuje przewagę na silniku (Valtra sisu diesel a case - FPT).

Czekam na sugestie i w miarę obiektywne opinie.

Zaznaczam, że żadnych innych ciągników już nie biorę pod uwagę, tylko te dwa.

ChiquitaB    50

Co do silnika to FPT robi na podstawie silników Cumminsa którego wykupili w którymś tam roku i mają zapewne większe doświadczenie jak SISU ale zobaczymy za kilka lat jak to wyjdzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez hodowcamlody
      Mam u siebie hodowlę zwierzęcą i zero upraw, dlatego nie zależy mi strasznie na udźwigu itd. Chciałbym żeby pracował w prasie (aktualnie mam mf 3050 i jest ok ale nowy to nowy no i mógłby być mniejszy i lżejszy przy 70km, daje sobie radę w 100% ) może jeszcze w rozrzutniku 3,5t (żadne obciążenie ale c-360 komfort ma słaby to czemu by się męczyć), dodatkowo przy kosiarce nawet gdyby to była czołowa , + jakieś wożenie bel itd, chcę kupić żeby mieć spokój na lata, zawsze używane ale ile można, parę razy to więcej się w garażu przesiedziało niż w ciągniku w pracy. Co do ciągnika to wymagam żeby posiadał 4WD, skrzynię 40km/h, kabinę dało się założyć przedni tuz i wom, kasą nie chcę szastać bo produkcja jest niewielka tak że mogło by zabraknąć $$ ale określonego budżetu nie mam, lepiej dopłacić i mieć lepsze. Jakieś propozycje?