mateusz1122

Jaki agregat talerzowy do mf255??

Polecane posty

mateusz1122    15

Witam! Chce kupić agregat talerzowy taki żeby mój mf 255 pociagnoł i chce więcej wiedzieć na ten temat jaki zakupić czy będzie lepszy ciągany czy zawieszany i jaka szerokość robocza by odpowiadała Ferdkowi. Tym agregatem chce robić na ścierniach i w polu po kukurydzy.(podajcie linki z allegro żebym widział jaki sprzęt kupic). Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Najlepiej kupić używaną bronę Famarolu są bardzo dobre Bomet dobrej roboty w polu nie zrobi takie moje zdanie ;) A i żeby taki zestaw MF 255 i talerzówka 2m żeby przemieliła to musi być trochę mokro bo co to na sucho nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolega pisze o agregacie a wy tu o talerzowkach

agregat czyli polaczenie kilku maszyn, wiec pewnie @mateusz1122 chce do talerzowki jakis wal z tylu,

jesli tak to mialbym obawy czy mf to podniesie, chociaz z tego co pamietam to jeden z uzytkownikow ciaga wlasnie takim fergim geparda 3m


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

bomet 2.0m z wałem rurowym i przod w 7211 czasami podrywa, wiec 255 bedzie podnosilo napewno.

a bajki typu gepard do 255 mozna schowac do kieszeni... :lol:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

te stare talerzowki w X taka jak z linku sa do d :ph34r: podobno wcale nie idzie tym robota


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

Jak widzę ile chcą za używane na allegro to wole dolozyc i kupić nowa 2.2m tylko nie wiem czy z wałem kupic czy bez robi wał robotę jakaś? Chce kupić większa bo w przyszłości kupie ciągnik większy około 70km a myślę ze chyba da się odkręcić talerze wrazie czego jakby ferdek se nie radzil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

wał ładnie zagęszcza i równa ziemię. wczoraj jezdziłem zetorem 7211 z bometem 2.0m z wałem rurowym na 4 biegu po ziemniakach. Pole wygląda tak ładnie że być może od razu wjadę siewnikiem. NIe przesadzaj z szerokością. Talerzówka mu mieć prędkość żeby był efekt.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

izydor6280 ale głupoty mówisz te talerzówki w X robią o 100% lepszą robotę niż w V to masz gwarantowane,mam przekonanie robiłem ursusem 3512 i Famarolem 1.8m V i no niby pomieszało dobrze a na polu z boku robił zestawem 902 i talerzówka też Famarolu w X i nie było porównania inne rozmieszczenie wszystkiego ;) Może ciągniki nie były podobne mocą no ale ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

o widzisz nie spojrzalem dokladnie na zdjecia, chodzilo mi o takie na zaokraglanej ramie, chyba nawet z rury


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj