kamieniak89

Ceny wiat

Polecane posty

jarg    0

Z tymi wynalazkami typu Onduline itp. to ostrożnie. Gwarancję na to dają nawet na 15 lat. Ale dłużej nie wytrzymują. Wiem, bo w ub. roku siostra wymieniała, na budynku mieszkalnym, właśnie Onduline, ponieważ zrobiła się z tego pokrycia "szmata". W miejscach, gdzie były wkręty lub gwoździe przeciekała woda a w kilku miejscach na gładkiej powierzchni powstawały przemoknięcia, tak jak na tropiku namiotu. I to wszystko po ok 12, 13 latach użytkowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

WITAM Potrzebuje taki garaz blaszany wysokosc 5.5 m dlugosc 10m szerokosc 15 m dwie bramy wjazdowe po 5m i wysokie tez 5 m raczej jedno spadowe moze byc dwu czy ktos cos podobnego kupowal piszcie jakie ceny jakie rozmiary macie jakie kupowaliście wszystko o tym bo sie dopytac tych sprzedawcow nie mozna

jeden mi powiedzial ze tylko do 3 m wysokosci produkuja podawajcie wszystko pozdro :) takie duze to co to bedzie bo sam nie wem moze hala ma to byc zamknięte całkowicie zeby nic nie zawiewało padalo itp che tam wpakowac john deer 430 kombajn ziemniaczany i inne pierdołki :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

czyli potrzebujesz wiate czy garaz ;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

troche spore wymiary niewiele firm to bedzie robiło.poszukaj dobrze a jak nie to policz za ile bys to zrobił sam :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Stawialem dwa lata temu garaz o wymiarach 36 m dlugosci 12 m szerokosci i 4,5 m wysokosci i garaz jest z pustakow konstrukcja dachu z drewna a na dachu jest blacha. W planach bylo zamiast z pustakow postawienie wiaty i do pol sciany zamurowane zeby mozna bylo zboze sypac. Koszt caly wyszedl taniej niz wiaty wiec radze postawienie calej z pustakow niz normalnej wiaty. Przelicz co by wyszlo taniej bo teraz stal i materialy budowlane maja inne ceny niz dwa lata temu wiec moge ciebie mylic. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Po pierwsze nie w tym dziale co trzeba po drugie temat juz taki istnieje : Ceny Wiat

 

Dlatego Zamykam->przenoszę->i łącze z tym co trzeba


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
Stawialem dwa lata temu garaz o wymiarach 36 m dlugosci 12 m szerokosci i 4,5 m wysokosci i garaz jest z pustakow konstrukcja dachu z drewna a na dachu jest blacha. W planach bylo zamiast z pustakow postawienie wiaty i do pol sciany zamurowane zeby mozna bylo zboze sypac. Koszt caly wyszedl taniej niz wiaty wiec radze postawienie calej z pustakow niz normalnej wiaty. Przelicz co by wyszlo taniej bo teraz stal i materialy budowlane maja inne ceny niz dwa lata temu wiec moge ciebie mylic. :)

 

 

 

 

A ile zabuliles za caly koszt raczej garazu nie moge postawic bo sie udupia i pozwollenia nie dadza za blisko wal przeciw powodziowy :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Garaz wyszedl cos ponad 100 tys ze wszystkim ale teraz taki sam napewno bedzie drozszy. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12
Sorki ale nie rozkominiam tego cennika :) mogl bysmi powiedziec ile bym za swoja tam zaplacil bede wdzieczny :)

 

Już Ci podpowiadam. Patrz na stronę 3.

Pierwszy wiersz cennika

 

15m szeroka 4,5m wysoka a długość jak ci pasuje (przęsła są po 4,5m długości) 18m cena 90 522zł brutto. Twoja będzie ok 50 tys.

Cena dotyczy samej konstrukcji.

Poniał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

zrozumial 50 tysiecy chmm tak mysle czy taniej nie bedzie murowac z pustakow co wy na to ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

Ja też tak się właśnie zastanawiam, żeby może konstrukcje dachu zamówić, a samemu mury postawić. Czy by taniej nie wyszło no i zawsze masywniejszy i jakby co to magazyn zbożowy by mógł być w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

na takie wymary bedzie potrzebne okolo 2500 tysiaca pustakow wymiary 20x20x40 zuzlowe koszt okolo 10 tysiecy piach liczmy 1000 to 11 tysiecy

cement 2000 to jest 13 tysiecy daach z ekipa do zrobienia z 10 tysiecy 23 tysiace bez tynkowania narazie i wylewki na spod muraz z 2 tysiace

planow nie potrzeboje bo to jest na miejscu starej stodoly to jak cos to sie podmurowywalo kit sie zawsze wcisnie drzwi katowniki i blacha i sie pospawa w sumie taniej wychodzi garaz liczmy ze w 30 tysiacach sie zmiesze nic dam znac jak zrobie dokladna wycene

 

w sumie garaz z pustakow lepszy nie podwiewa nic sie nie dziejie chyba jednak wygra murowanie cos mi sie wydaje

 

jak sie pomylilem w obliczeniach to piscie <POZDRO>


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

To że tańszy o połowę jest murowany to jasne. Ale w rozwiniętych krajach już się nie muruje nowoczesnych budynków, tylko stawia szkielety. Dodatkowo zamiast posadzki wykładasz kostką. Jeśli zachodzi potrzeba odkręcasz ścianę szczytową i dostawiasz kilka segmentów. Jeśli chcesz przenieść lub sprzedać nie zostaje śladu na placu. Taki budynek będę budował. na maodernizację gospodarstw.

 

Na zboże to stawiam silosy. Co do namiotów to super sprawa, ale nie wiem czy można je finansować w ramach projektów na modernizację? Podstawa to pozwolenie na budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No tak ale zeby sypac zboze to i tak muszisz wymurowac 2-3 metry sciany. Na maszyny to taka wiata to jak najbardziej najlepsza ale na zboze to muszisz postawic wiate i pomiedzy przeslami wymurowac. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toreg    0
A ile zabuliles za caly koszt raczej garazu nie moge postawic bo sie udupia i pozwollenia nie dadza za blisko wal przeciw powodziowy :)

 

Jankris a słyszałeś może o namiotach halowych. Konstrukcja stalowa modułowa pokryta plandeka PCV w każdej chwili ja możesz rozebrać i w razie tego podatku katastralnego co ma niebawem wejść to se rozbierzesz i kiedy będziesz chciał to złożysz. Widziałem taki o wymiarach 10 x 5 x 3 i tak co 5m możesz rozbudowywać, są i szersze na szczytach są wjazdy. Najważniejsze nie wymaga pozwolenia na budowę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

witam o to co mi jedna firma powiedziala :

 

Wiatm chcialbym sie dowiedziec ile za taki garaz 10m szerokosci 15 m

dlugosci wysokosc wysokosc 5 m dwie bramy szeroksc 5 m wysokosc 4.5

poprosze o podanie ceny mniej wiecej aha prosze podac ile sie roznia ceny z

dachem jedno i dwu spadowym z powazaniem zainteresowany

 

 

 

Witam. cena takiego garazu wynosiłaby w granicach 45 tys zł wraz z dwoma bramami zwykłymi (otwierane na boki) (firma ma również kontakt z bramami roletowymi) oraz z dachem dwuspadowym - z jednospadowym cena ta wynosiłaby około 41tys. do usłyszenia

 

 

moim zdaniem nie powiedzieli za duzo co wy na to jak odpisze nastepna to wam powiem :)

 

Jak narazie wygrywa ten garaz blaszany :)

 

A wlasnie a mozna z uni jakies dowinansowanie dostac jaktak to jakie i co trzeba zrobic jakie warunki wypelnic ???

 

DZIWNA sprawa jak narazie jedna firma odpisala tylko heh :) :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Niedaleko nas jest gość co handluke konstrukcjami wiat z demontażu z zachodu, konstrukcje są ocynkowane i w róznych rozmiarach a cena to chyba coś koło 3 zł za kg. W naszej wiosce znajomy stawia właśnie wiatę z tych elementów, nawet jest facet co robi projekty do tych konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Czytam i ceny mnie przerażają i nie moge z nerwów jak za 30tyś zł mogłem kupić uzywaną wietę z każdej strony blachą obłożoną 60m na 30 i 16 bram wiazdowych wrwrwrrwrww 9 lat temu nikt w domu nie myślał o rozwoju gosp i że się to przyda jedyny koszt dodany do jej ceny to postawienie jej od nowa po rozebraniu. W tedy ojciec nie kupił bo była dla niego za duża i nie widział sensu jej stawiania i wykorzystania teraz była by super. Sprzedawała ją kopalnia Bogdanka koszt rozbiórki pokrywała kopalnia mój kost to przewiezienie i postawienie. Kopalnia starsznie daleko nie jest więc nie za wiele wyniosła by mnie cała z postawieniem fundametami i pozwoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Wiata łukowa 12x30m w szczycie 5 m z wrotami z 1 strony , świetlikami 100000 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj