kamieniak89

Ceny wiat

Polecane posty

kamieniak89    31

Interesują mnie ceny nowych wiat. Posiadam cenę wiaty Screb i tak 18x20x5 m z pokryciem blachą trapezową (bez boków) 17034 euro, możliwość finansowania w PROW, 18x25x5 20867euro + transport z Francji ok 1500e do środkowej Polski. Metalfach 15x25x6 kosztuje 85 brutto, wjazd 5x5; nie wiem czy blacha na okrycie jest w cenie. Istnieje możliwość rozbudowywania wiat o kolejne moduły.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Szukałeś na ALLEGRO, bo czasem są oferty producentów ???


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Ja postawiłem na dzień dzisiejszy same mury do wiaty oraz wieńce, wymiary 27 m x 7.5 m. Wiata jest postawiona przy stodole, nie ma żadnej ściany, dookoła same wrota i wjazdy. Całkowity koszt z dachem i drewnianymi wrotami szacuje na 40 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0
Buchaj a masz może fotki tej wiaty, to była tylko konstrukcja? jaka wysoka? Pozdrawiam

Fotek nie mam, ale postaram się pokrótce opisać. Wiata ma wymiary 12x 18m słupy mają wysokość 5m (dwa mają chyba po 7m). Słupy i krokwie są z dwuteownika bodajże 2800mm. Odległość miedzy słupami to 6m (po krótszej stronie) i 4,5m (po dłuższej stronie) tak, że w sumie wiata składa się z 12słupów. Na razie obite blachą są tylko dach i jedna ściana, ale w przyszłości planujemy obić resztę.

P.S ale 30tys to cena za samą konstrukcją i montaż (bez blachy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

No to Karol ta twoja wiata to jak wygrana na loterii, a czym jest pokryta i czy to już było na niej przed rozbiurką?. Ja rozglądałem się za czymś używanym na słomę ale ciężko, może coś w niemczech. Na prow chcielibyśmy taką nową na maszyny i zbożę


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek180    0

Chrzestny pobudował rok temu garaż 16.5x24x4 znaczy sie wjazd ma ok 4 pewno wiecej ale tak w przyblizeniu dach ^ do czubka jest bardzo daleko;-) i wyniósł go ze wszystkim ok 120tys brutto oczywiscie mi sie wydaje że ta wiata to nie jest dobry pomysł no bo wszystko i tak zacieka a dać 80 tys tej francuskiej firmy to mi sie wydaje ze to przesada . To dołożyc troche i ma sie garaz w którym nie wieje nie zawiewa deszcz i jest suchutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja robiłem wiate z drewna ze swojego lasu to zapłaciłem tylko za blache. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jak jest dach z blachy trapezowej to czy na wiosnę sie nie skrapla i nie kapie z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

No właśnie kumpel mi mówił, że mu na kombajn kapie jak wiosną są przymrozki i szron i słoneczko świeci. Nie wiem czy to efekt złego położenia dachu, czy też taki jest normalny stan rzeczy przy kryciu blachą trapezową. Jak ktoś ma taki dach to proszę o opinie. To będzie garaż wyłącznie na maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

wiesz blacha jest lekka no i najtaniej wychodzi, więc stąd moje pytania. Też się zastanawiam nad eurofalą tylko że ciężar jest większy co zmienia koszty kontrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Skraplać się będzie tyko wtedy gdy będzie żródło pary wodnej ( np ciepło z obory ) . Jak będzie tylko sprzęt to jak ma ci się skraplać nie będzie wilgoci nie będzie się skraplać proste.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

A Ondulina czy Gutanit to jest masa coś ala mięki plastik połączony z gumą i jest lekki, mam taki na wiacie na bydło plusem jest to że możesz montować samemu bez wielkiego sprzętu ( norzyce wkrętarka itp)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj