samson

kto z was uprawia kapuste??

Polecane posty

lukasx21    165

Kalisz, wrocław 8-10 łódż nie wiem.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

W tamtym roku biała 5zł za worek, w tym na razie max. 10zł a było jesienią przecież już 15-18zł za worek czyli nieźle. Na razie szału nie ma z ceną, jakby eksport ruszył to myślę, że cena powinna skoczyć. A u Was biorą coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Jak tam panowie zejscie u was? Słyszałem na na Charsznicy ruscy biora prawda to ?


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

A ktoś coś mozę poweidzec o tej kapuscie, jak wygląda uprawa, jaki jest zbyt w ogóle na to? Przypadkiem trafiła mi się w sadzonce kalafiora to w smaku była rewelacja i miałem też z 15 głowek czerwonej stożkowej to sam niezastąpiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

z tego co się orientuję to stożkowa chyba ma krótki okres przechowywania i nadaje się głównie na świezy rynek, a uprawa na pewno niczym nie rózni się od zwykłej. a zbyt to juz wogóle masakra bo ta kapusta jest wogóle nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

a jak ze zbytem pekina, u mnie ze 2 telefony na dzień są, ale cena jeszcze nie ta... Czekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak tam panowie zejscie u was? Słyszałem na na Charsznicy ruscy biora prawda to ?

 

U nas na razie pupa... A u was coś idzie?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINIKCBE    0

Z pekinem raczej na pewno bedzie .. no wiecie:)Ruscy bardzo nie biora bo pogoda u nich jest a oni biora tylko wtedy jak u nich sa wielkie mrozy:) A jak dalej taka pogoda będzie jak jest czyli ciepło, to bardzo wcześnie wszyscy wejda w pole i bedzie nowa pekina i nikt nie bedzie kupował starej tylko młoda pekine:) Więc przewiduje dużeee ilości do utylizacij z chłodni i przechowalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z utylizuj sobie głowę najwcześniejszą pekinkę z pod tuneli to na około 10 maja przy dobrych lotach, miejmy nadzieję że rosja w końcu ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Panowie jaka była cena kapuchy na kiszenie w 2012roku? Macie zagwarantowane odbiory i cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Odbiór takiej kapusty możesz mieć wtedy gdy masz znajomości u kwasiarzy, znam takich, którzy o roku odstawiają kapustę ale kwasiarze tak jak pisałem biorą towar od "swoich". Chyba, że towaru brakuje i ceny są wysokie to masz szanse się docisnąć ale wydaje mi się, chcesz zacząć z kapustą więc szansa, że od razu "trafisz" w cenę jest mała ;) Więc odradzam Ci to chociaż taka stalerzowana kapusta to super przedplon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Pszenice jarą bez żadnego nawożenia później mozna siać:) wiem po samych lisciach z brokuła to rośnie jak szalona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemek121088
      Jaka jest u was cena kapusty w waszym regionie.
    • Przez Rolnik276
      Witam, od 15 lat z tatą sadzimy Kapustę białą i nigdy nie mieliśmy takich problemów z nią jak w tym roku. Zaprawialiśmy korzenie rozsady opryskami:
      -Sumi Alpha
      -Topsin
      Czy mogło to spowodować uszkodzenie korzeni kapusty. W ubiegłych latach używaliśmy inny oprysk zamiast Sumi Alpha i nie było żadnych problemów z jej korzeniem.
      Czy może to także być wina zgorzela, ponieważ po posianiu nasion na rozsadę bardzo padało i było zimno.
      Oto kilka fotek tej kapusty.
      Korzeń:

      Czy z tej kapusty coś będzie czy zostaje jej likwidacja?
      Proszę o szybką odpowiedź.

    • Przez Rolnik276
      Jak pozbyć się śmietki, która jest już w korzeniu kapusty białej?
      Jutro wstawie zdjęcie jej korzenia.
      Chciałbym, abyście szybko odpisali.
    • Przez maciekmaciek30
      Witam,
       
      oriętujecie się może jak z kontraktacją na warzywa(kapusta i marchew głównie) rejon woj. Pomorskie,
       
      moze jakies przetwórnie w rejonie biora te warzywa?
    • Przez stopka
      Witam.
      Czy ktoś używa innych nawozów niż np hydrocomplex przed posadzeniem rozsady kapusty?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj