Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ekozar

co sądzicie o MF 2680

Polecane posty

ekozar    3

Witam wszystkich .Interesuje mnie opinia na temat ciągników MF 2620-80. Jak jest z ich awaryjnością ,typowe wady . Jeśli ktoś takowy posiada (zwłaszcza 2680) niech podzieli się spostrzeżeniami na temat tego modelu oraz do czego go wykorzystuje w swoi gospodarstwie , z jakim sprzętem współpracuje na jakich klasach ziemi i warunkach. Wiem że są to już wiekowe maszyny ale czy warte polecenia. Pytam bo jest taki do kupieni w dobrych pieniądzach z Dani. Oglądałem stan ok jak na 82rok opony jak nowe 480 przód 650 tył 2końcówki wałka 540 i 1000.Suchutki około 3800 przebieg (nawet klima). podzielcie się opinią na temat czy warto?

wlkpmder    6

Troche już stary jak sie zacznie psuć to pojedyńczych części może sie nie dostanie i będziesz zmuszony kupować całe podzespoły ale to tylko moja opinia. Lepiej kupić coś z młodszych modeli.

ekozar    3

Mam co nieco doświadczenia z tą marką więc powinien byś ok. Ale jeszcze pomyśle kuzyn sprowadza sporo sprzętu z dani od 95 roku używam MF-ów miałem kilka ten wygląda całkiem całkiem i farma zadbana pozostałe maszyny też .

Wiadomość z agroFakt.pl

He bardzo mały przebieg jak na te lata znajomy miał na probe takiego skrzynia i hydraulika działała dobrze ale silnik miał już słaby. W mojej okolicy jeden gospodarz użytkuje taki ciągnik już z cztery lata z tego co widzę ciąga pług i agregat, w ciężkich pracach się sprawdzi jest masywny.

ekozar    3

Dodałem zdjęcie można go zobaczyć w galerii dział MF. jeśli coś wiecie o tym modelu więcej piszcie z góry dziękuje . Jest jeszcze JD 7700 i Case 1455.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować