Pawel96

Wymagania do Techniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel96    0

sorry do technikum rolniczego . ;)

 

Witam.

Mam takie pytanie a mianowicie co trzeba zrobić żeby dostać się do technikum rolniczego?

Jakie są wymagania aby się tam dostać?

Jaką trzeba mieć średnią ocen oraz ile trzeba mieć pkt. z testu na koniec gimnazjum?

Czy trzeba mieć z polskiego , biologii,chemii i języka obcego czwórki czy można mieć trójki?

Piszcie odpowiedzi.

:)

Edytowano przez Pawel96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nawet dwójki możesz mieć też cie wezmą chyba ze będzie bardzo dużo chętnych do mnie do technikum brali wszystkich nawet tych co na 2 jechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ci z dwójami poszli na ogrodnika bo tam było sporo miejsc, każdego brali, a na rolnika poszli tylko ci co mieli 3 i wyżej bo było więcej chętnych i miejsca wolne szybko się wyczerpały. U mnie ogrodnik też dostanie papier tak jak by chodził na tech. rolnik. Ja przy większości czwórek i ze 2 piątki były, miałem II miejsce na względem punktów na liście przyjętych . Także postaraj się żebyś miał większość trójek. :) Kryteria rekrutacji już po feriach będą. Na tą chwilę nic nie wiadomo szkoły same kryteria ustalają. Wszystko zależy ile jest kandydatów do danej szkoły. Jeżeli ci z ocenami nie wyjdzie to módl się aby gorsi od ciebie składali podania albo żeby było tyle chętnych ile jest miejsc. :D

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus99    3

to też zależy ile będziesz miał pkt z testu gimnazjalnego. I ile będzie przyjmowanych. Najlepiej miec jak najlepsze a nie pytać się ile trzeba. W każdej szkole jest inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Witam wszystkich nie chcę zakładać nowego tematu ponieważ mój jest podobny do tego co założył kolega @Pawel96.

A więc czy ktoś z was chodzi do szkoły rolniczej w Białymstoku (do klasy rolnik mechanik) konkretnie chodzi mi tu o szkołę która znajduję się na Dojlidach. Jakie są tam wymagania punktowe z testu egzaminacyjnego i jakie trzeba mieć oceny aby się tam dostać uczę się średnio zależy z czego a chciałbym się tam dostać z ponieważ jest to dobra szkoła i można tam zrobić prawo jazdy na wszystko. :D


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

kryterium jest tylko takie aby zdać, w tym roku minimum na ten profil to było 40pkt, a jakbyś miał 20pkt to by obniżyli kryterium, przyjmują wszystkich, czyli jak się uczysz średnio to nie masz co się stresować.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Niema za co, ale nie spoczywaj na laurach tylko się ucz, bo może to ci się to do czegoś przydać.

Nauka w tej szkole idzie dobrze jak trochę zajrzysz w książki (tylko nie za dużo :lol: ) to w dzienniku zaczną pojawiać się czwórki albo i lepiej :P


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

dostc to sie mozna i z 2 zalezy od szkoly ale jesli jedziesz w gimnazjum na 2 to radze sie nie pchac w technikum bo sobie rady nie dasz chyba ze bedziesz sie duzo uczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

na 2 nie jadę tylko z niektórych przedmiotów są 2 a reszta to 3,4 i 5 więc myślę że nie jest źle a ja dużo nauki nie potrzebuję tylko zajrzeć trochę i się wszystko wie pamięć wzrokową mam :D . a średnią to mniejszej jak 3,3 to nigdy nie miałem :D dzięki @sledziu19965 a uczyć się nie zamierzam przestać.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

@piotrek6211 kolego jeśli piszesz ze masz takie oceny to do tej szkoły spokojnie Cie przyjmą, i do egzaminu gimnazjalnego możesz se na luzie podejść.. chyba ze chcesz sam siebie sprawdzić;p i nie przejmuj się ze nie przyjmą


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Do naszych technków biora wszystkich, byleby klase otworzyli. Wynikami egzaminu gimnazjalnego nie ma sie co przejmowac :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko zależy od szkoły, jak będzie dużo chętnych wiadomo potrzeba więcej punktów zależy w jakim regionie mieszkasz akurat tam gdzie ja chodziłem było dużo osób chętnych ale i tak po tygodniu szkoły 6 osób się przeniosła kierunek technik rolnik czy technik agrobiznesu nie jest jakoś wybitnie oblegany także bez obaw. Ludzie jakoś chętnie na te kierunki nie idą wolą jakiegoś kucharza itp.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

ciągle z kolegami się stresowaliśmy aby przejść bo było tylko 25 czy 30 miejsc, ale na tmr złożyło tylko 18 osób i wszystkich przyjrzeli

Edytowano przez sledziu1995

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

sorry do technikum rolniczego . ;)

 

Witam.

Mam takie pytanie a mianowicie co trzeba zrobić żeby dostać się do technikum rolniczego?

Jakie są wymagania aby się tam dostać?

Jaką trzeba mieć średnią ocen oraz ile trzeba mieć pkt. z testu na koniec gimnazjum?

Czy trzeba mieć z polskiego , biologii,chemii i języka obcego czwórki czy można mieć trójki?

Piszcie odpowiedzi.

:)

 

Ja też kolego wybieram się do Technikum Rolniczego. Ogólnie to nasz rocznik ma najbardziej przesrane że tak powiem, bo nowe egzaminy gimnzajalne, więcej punktów do uzyskania i wogóle. Ale ja myślę że bez problemu przeciętny uczeń powinien się dostać do technikum. Do rolniczych szkól to z resztą chyba aż takiego zainteresowania nie ma ;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Zgadzam się z tobą @grandzik zawsze jak coś nowego wprowadzają do szkół to od naszego rocznika :( ;[ żeby już jeden rocznik pisał ten test to ja bym się tam już niczym nie przejmował bo w szkołach mieli by podobne i by przygotowywali już uczniów a tak to kicha :(


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

No niestety nasz rocznik ma przerypane ;[ Ja też wybieram się do rola ale w Międzychodzie i mam nadzieję że dam radę z tymi egzaminami bo to co nam nawijają w gimnazjum sprawia że mam myśli że ten egzamin to będzie koniec świata :mellow: No wy t jeszcze ale moja klasa miała w ciągu 9 lat nauki 7 wychowawców także dopiero mam przeryte :[ Mój sąsiad dostał się jako 4 a jechał na 2 i 3 więc mam nadzieję że ja z kumplem z klasy się dostanę bo jadę troche bardziej na 3 niż 2...kumpel jedzie na 5 także luzik ale gorzej ze mną.I mam nadzieję że nie zmienią książek bo pdobno są te same od 20 lat :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stenek97    0

Mam pytanie,a Był ktoś w szkole rolniczej w przodkowie czy można tam zdać prawo jazdy na traktor itp. I jakie musisz mieć kalifikacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,a Był ktoś w szkole rolniczej w przodkowie czy można tam zdać prawo jazdy na traktor itp. I jakie musisz mieć kalifikacje ?

Hej. Chodzisz do szkoły w przodkowie ? (woj.pomorskie) Ja mam zamiar się też do niej wybrać, jest tam się łatwo czy ciężko dostać ? Z kąd jesteś ? Ja mieszkam 15 km od Kartuz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian01    0

Dołoczam się do pytania. To mówicie ze jak miejsca są to biorą wszytkich a jak mało miejsc to biorą tych z trójkami i na ile punków trzeba napisac egzamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Pewnie ze 40% co najmniej ..


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To może ja się wypowiem, prawdę mówić możecie mi już pogratulować przyjęcia do klasy TR :). Zostało utworzono 26 miejsc, jest 19 chętnych, z czego ledwie 11 z pierwszej preferencji, jest niż demograficzny, więc nie martwcie się, przyjmą was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj