czarnyyyy

Deutz-Fahr 5485-Opinie

Polecane posty

czarnyyyy    4

Zastanawiam sie na kupnem kombajnu na okolo 120 ha i dosyc cieakawa oferta wydaje mi sie deutz,ale widze malo opinii o nim,dlatego zakladam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

wiesz co nigdy nim nie mialem okazji prowadzic ani kosic ale u mnie na wsi sasiad posiada Deutz Fahr M3640 i powiem szczerze ze jak go widze w polu to zazdroszcze sprzet robi wrazenie ma juz kilka lat i zadnej powaznej awari nie mial a w polu tylko smiga


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Taki jeden z sąsiedniej wsi ma 5485HT i w tym sezonie obrobił bez problemu 200ha (dużo na usługach pracował) i z tego co się dowiedziałem to bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Czy użytkuje ktoś z forum kombajny DF serii 5400 ? W moim rejonie nie ma ani jednego, ale była na nie promocja i przypuszczam, że w Polsce trochę ich jeździ. Interesuje mnie wszystko na ich temat- wydajność, jakość młócenia, awaryjność (i wiele innych) oraz odniesienie do innych marek kombajnów w tym przedziale cenowym i tej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kiedyś, ktoś na AF pisał, że ma kontakt z kolesiem który kupił w 2007r. DF 5485 HT i po sezonie opisze co i jak, ale narazie cisza... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

kiedys pisal nawet sam uzytkownik modelu 5485 i chwalil ze jest lepszy nawet od NH tc56...

tez czekam na opinie po pracy bo zamierzamy kupic kombajn na 60 ha i bierzemy pod uwage DF 5445, NH nastepce tc 54 hydro oraz Claasa dominatora 150...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szym    1

no wlasnie dobrze by bylo uslyszec pare opinii o DF 5445 poniewaz cena jest bardzo atrakcyjna.. wygodna kabina.. ciekawe jaka ma wydajnosc bo cudow po 4 klawiszach to nie mozna sie spodziewac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

U mnie na pokazie Lawson przyprowadził do mnie df-a 5650h i nie było z nim żadnych problemów świetnie sobie radził, ładnie odzcyszczał ziarno i łatwo się go obsługiwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0

Mam zamiar kupić kombajn. Zastanawiam sięnad kupnem deutz fahra 5485. Prosze o wasze opinie, jak wam się sprawuje. interesuje mnie wydajność awaryjność, spalanie i czy drogie są części?? Są też inne opcje John deere cws 1450, nh 5050, claas dominator. PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Nie posiadam takowego kombajnu, ale mój sąsiad kupił w 2007r nowego, skosił ok 200ha i zero awarii ale wiadomo tak powinno być bo to nówka. Wydajność to ok 1,5ha w godz przy szer. roboczej 4,5m, spalanie z tego co mi mówił to od 12-14l na ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właśnie mam pytanko ile teraz taki może kosztować??


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0
a właśnie mam pytanko ile teraz taki może kosztować??

 

Powiedziano mi 285 tys netto

 

Nie posiadam takowego kombajnu, ale mój sąsiad kupił w 2007r nowego, skosił ok 200ha i zero awarii ale wiadomo tak powinno być bo to nówka. Wydajność to ok 1,5ha w godz przy szer. roboczej 4,5m, spalanie z tego co mi mówił to od 12-14l na ha.

 

Przy jakiej wydajności ziarna skosił 1,5 ha i ile dał za niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Np; żyto 4-4,5t/ha, ceny ci nie powiem, bo sie sąsiad chwali że 220tyś netto, ale z tego co ja sie dowiadywałem u dilerów to bzdury na resorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może 5445 a nie 85 ??


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0
to może 5445 a nie 85 ??

 

Z tego co widze to ani 45 ani 85, Troche mają za małą wydajnośc. Zastanawiam się teraz nad nh tc5070. Co o nim możecie powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale on jakieś wałki wkręca weź sie spytaj może przedstawiciela to może bedziesz wiedział więcej bo nie 1,5 ha na godzine


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

Witam To właśnie ja jestem użytkownikiem DF 5485HT.

Maszyna spisywała się w minione żniwa naprawde rewelacyjnie. Spokojnie kosząc wykosiłem ok 150 ha w minionym sezonie. W jeden dzień tzn od 10 do 22-23 w jednym kawałku wykosi się ok 25ha stojącej pszenicy 5t/ha. Awarii nie miałem. wszystko chodzi jak w zegarku. A najbardziej podoba mi się prostota rozwiązań w tym kombajnie. Chcą wyczyścić dobrze maszyne w 5 min "wybebeszyłem" ją prawie cała. Chodzi tu oczywiście o zespół młócący. O 5445 wiem tylko tyle że jest to w pełni mechaniczny kombajn i różni się jeszcze tym od mojego że: nie posiada wstępnego bębna młócącego, i ma mniejszy zbiornik na zboże. Natomiast 5465 jest to kombajn jak mój tzn Hydro tylko nie posiada również wstępnego bębna młócącego. Co tu jeszcze napisać...... ach no musze to powiedzieć.

Raz zdarzyło mi się młócić koło Dominatorka 150 3 letnigo. Ja byłem już na polu odkoszone miałem a "kolega" przyjechał. No i oczywiście chciał pokazać jaki to class jest świetny, jeżdził po poprzeczniaku jak szalony. Wiechał koło mnie (nie wiem czy czekał na mnie czy co) no i chciał pokazać swoją moc......... niestety nie wytrzymał chyba mojego normalnego tępa (ponieważ nic sobie nie robiłem z tego że jedzie koło mnie) no i po 50 m zabił tak beben młócący a potem pół godziny we 4 widziałem że go cofali. To tak słowo o dominatorku dla tych co tak ciąglą mówią jaka to świetna maszyna (a może to tylko przypadek był.........). No ale nie wiem, potem już jakoś wolno jeździł. Chyba że mu tam sypała z 8 t/ha. no mi niestety tylko 5,5. U mnie w okolicy są 2 Dominatory 150. Byłem przed kupnem mojego DF u obu użytkowników i obaj jakoś nie specjalnie chwalili te kombajny.

 

CIEKAWE KOMU BEDZIE CHCIAŁO SIĘ TO CZYTAĆ :D.

Kończe już bo zaraz tu jakiś esej napisze. Jak chcecie coś więcej wiedzieć to pytajcie. Chetnie odpowiem.

Ach. Złozyłem wniosek o DF 150. Może mi ktoś o nim opowiedzieć? Uwagi użytkowników mile widziane :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Witam wszystkich.

 

Jestem to nowy, ale na temat DF 5485HT mogę co nieco powiedzieć, kombajn sprawuje się super, zero problemów. Pracuje na 110ha, pochodzę z Żuław, więc kombajn ma co przerabiać, wydajność kombajnu wynosi od 10 do 15 ton/h, w zależności jaki plon z hektara.

 

Pozdrawiam


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

Witam mam pytanie dotyczące kombajnu deutz fahr 5485 ht. Przymierzam sie do kupna takiego kombajnu na prow, widziałem tutaj opinie uzytkowników ale prosiłbym o jeszcze dokładniejsze informacje bo chcę wiedziec czy warto kupic ten kombajn.Interesuje mnie wydajnosc, komfort pracy, awaryjnośc, a takze jakies indywidualne spostrzerzenia posiadaczy. Drugie kwestia która mnie interesuje to czy jest lepiej kupic go niż np. Claasa Avero albo New Hollanda 5050 Pozdrawiam i czekam na opinie

 

Witam ja zamierzam kupic taki kombajn i mam prosbe do grzesiek 11 jesli mozesz to opisz cos wiecej na temat tego kombajnu np. komfort w kabinie, wydajnosc, awaryjnosc i czy warto kupic taką maszyne ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxx
    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Darius2000
      Witam, mamy pewien problem ponieważ ostatnio sprzedaliśmy ciągnik agrolux75 a dziś zakupiliśmy Agroluxa 320. Mam problem z zakwalifikowaniem przedniego tuza, na obecnym ciągniku mam 920mm po zewnątrz ramion. W poprzednim było to 780mm. Nie wiem teraz co robić ponieważ maszyny nie pasują do ciagnika (jest to tylko pług do śniegu i spych do ziemi oraz obciążnik). Przerabiać tuz czy też maszyny? Jakie wymiary powinien mieć tuz bo już zgłupiałem.
    • Przez mmaarrcciinn
      sprzedam obciążniki na koła do ciągników Deutz-fahr Lamborghini Same. 
      Cena 250/sztukę

    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

      Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

      90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

      Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.










×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj