bigosek54

Ładowacz do 5080R

Polecane posty

bigosek54    1

Witam mam JD r-kę i ramę z joystickiem pod ładowacz pozostaje mi kupić ładowacz z osprzętem.I w tym temacie mam pytanko czy jakieś ładowacze prócz oryginalnego pasują na tę ramę a jeśli tak to w jakiej cenie są z osprzętem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Właśnie, ja mam ładowacz johndeere 583 do johndeera 5720 podniósł płytę ważącą 2 tony !.

A jeżeli nie chcesz oryginała to bierz Quicka bardo dobre tury da się zamocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A czemu nie chcesz oryginalnego?

 

Pewnie z tego samego powodu co ja-ceny :D .Nie wiem ile teraz kosztuje ale w 2005 r miałem ofertę na ładowacz za 18700 (brutto przed negocjacją a i to wydawało się bardzo drogo)-jak znam życie to kosztuje teraz pewnie dwa razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

jd 633 z krokodylem 1,6 dwa siłowniki, chwytak dwa siłowniki, łyżka 2,2m , widły do palet kosztowały 40 tysi netto jak dobrze pamiętam. Nie mogę narzekać na nic :) na tira 3,8m wysokości spokojnie sobie zborze ładowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

dokładnie tak jaro z tego powodu pytam czy jakieś inne pasują.Kryssr twój się samo poziomuje?? A co mówicie o tych ładowaczach? http://moto.allegro....1812745520.html

 

 

Ja zamówiłem właśnie ten ładowacz który podałeś w linku. W przyszłym tygodniu bedzie, to wtedy bede mógł cos wiecej powiedzieć. Trzeba przyznać ze firma solidnie podchodzi do tematu, nie mieli w ofercie ładowacza do Mtz-ta, ale zjawili sie u mnie dwaj ludzie z fabryki z Hiszpani oraz przedstawiciel, pomieżyli ciągnik i rame wykonali pod zamowienie, bez dodatkowych oplat. Patrząc po projekcie naprawde solidna konstrukcja.

 

 


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Autorze tematu, piszesz że masz już ciągnik przygotowany pod ładowacz, czyli mam rozumieć że masz joystick, rozdzielacz i konstrukcję wsporczą pod ładowacz JD?

Bez grzebania to ładowacz JD kupisz, w przypadku innych ładowaczy trzeba będzie zmieniać konstrukcję wsporczą bo rozdzielacz i joystick można spokojnie wykorzystać przez co cena ładowacza powinna być niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

kris14 no właśnie o t mi chodzi że jestem po prostu ciekaw czy jakiś inny ładowacz pasuję pod konstrukcję wsporczą JD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ogólnie rzecz biorąc zawsze są minimalne różnice w sposobach mocowania, ale jak będziesz chciał coś dopasować to w pierwszej kolejności trzeba znaleźć ładowacz o takiej samej szerokości wysięgnika, potem dopiero można dorabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

podobno firma bmh robi ladowacze dla jd (czyli ten ladowacz co podales linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Może i robi ale ponoć ta firma jest z Hiszpanii a ładowacze JD dziwnym trafem z Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

Tak ma samopoziomowanie mechaniczne, tak jak i ten z linka.

Polski będzie tańszy trochę. Mam osprzęt polski i np. wykonanie zębów w krokodulu to jakaś pomyłka, po pierwszym kęsie kazdy się po podginał i tak już jest do teraz. Koleś kiedyś rozładowywał nam palety saletry po 1500 kila i miał przy widłach tylko dwa zęby zostawione i nic nie pękło, a z tymi to raczej było by tylko pyk i połamane. były to stola widły :)

Edytowano przez kryssr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

Wszystko zależy od kwoty jaką dysponujesz. Musisz określić budżet a potem decydować o marce, sposobie poziomownia, opcjach. Jeżeli ktoś wcześniej napisał że Pals jest liderem europejskim w produkcji ładowaczy to mamy pytanie jaką potęgą rolniczą jest Hiszpania? Jaka jest tam sprzedaż ciągników rocznie? Jaka wilekość produkcji?

We Francji liderem wśród ładowaczy jest MX (45% rynku) oraz dodatkowo własne przedstawicielstwa w Niemczech, Angli oraz Hiszpani.

Sprawdź gdzie kupisz części zamienne w przyszłości do ładowacza (nic nie jest wieczne), kto jest importerem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj