marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glwoj    5

Ten chłopiec to Richard Sandrak, a poniżej filmik o nim:

 

Jeżeli chodzi o mnie to mam 22 lata, ćwiczę regularnie od 4 lat, mam 175 cm, waga 64kg, rekord w wyciskaniu 110 kg, na biceps ok 30 kg, bardzo lubie podciągnięcia ostatnio trzasnołem 25 nachwytem bez wiekszego problemu, kiedys nawet podciągałem się po kilka razy jedną ręką, ale ostatnio coś nie daje rady.

W rolnictwie siła się przydaje jak mało gdzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja mam 176cm wzrostu warze 70kg i biore na klate 55kg bo wiecej niema nikt w okolicy a znal goscia co bierze 130kg nad głowe wiecie kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja mam 16 lat 175 cm 65 kg wagi , ręce mam słabe jeśli chodzi o wyciskanie max to 40-50 kg ale za to na nogi to lekko 210 B)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

mój wuefista jak mieliśmy na siłowni w szkole tośmy mu założyli wszytko co było coś koło 110kg a ten z palcem w d*pie na ławeczce taki ciężar i pyta się czy więcej nie mamy

Edytowano przez andrzej2110
otr + literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No to koleś was trochę zgasił B)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas w szkole siłka ma byc od następnego tygodnia czynna B)

-trzeba bedzie się ,,przetestowac" B)

Marcin i jak osiągi? te big bagi sie przydały co przyniosłeś w 2 rękach B) B) B) B) B) B)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

ja mam 19 lat 186cmwzrostu 72kg wagi 103kg na klate, 175 na nogi(leżąc na ławece ciężar w góre wypychjąc) ogólne zainteresowanie 3 razy w tygodniu gimnastyka i mecze ligowew siatkówki 3 razy siłownia cwiczenia ogólno rozwojowe(po szkole) 1 dzień odpoczynku (jak pan Bóg przykazał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

ja sie za bardzo nie mam czym chwalić bo tylko 90kg a ważę 85 ,ale u mnie w klasie minimum podnoszą 70kg bo w szkole tylko na siłownie chodzimy,powiem ze rekordzista podnosi 140kg, jest z kim jezdzić na sztachoteki hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

No to koleś was trochę zgasił biggrin.gif

 

 

 

 

czy zagasił to ci nie powiem bo gosc napakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja to jestem leszcz bo mam 192 wzrostu a moj rekord to 85 kg ale moj kolega z klasy ciska 140 ale dobrze podjadl wszystkich odzywek :huh:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Ja mam 25 lat,ćwicze od 4 lat, warze 96 kg,przy wzrośćie 184cm,gdy zaczynałem przygode z siłownią na klatke wyciskałem 65kg ,teraz zbliżam sie do 130,oczywiśćie jade na róznych odżywkach,w łapie mam 42,po ćwiczeniu 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U mnie w szkole jest gosciu który ma 1.70cm waży z 85kg w bicepsie ma 45cm nieźle i 140kg na klate najlepszy w szkole ;] a chodzi do 3gimn


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

moj kolega ze wsi chodzi do 2 liceum podnosi 160 na klate wazy 98 kg to tez niezle :huh: a w bicepsie ma ponad 48


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Zato mój kolega wpiepsza pasze do swin i mówi że idzie na mase :huh:


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

On jedzie na białku kupuje worek 50kg i wpiepsza ale codziennie treningi ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Zato mój kolega wpiepsza pasze do swin i mówi że idzie na mase :huh:

to dobrego masz kolege ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoniek1    0

ja Ćwicze od 3 miesiecy zwczynałem od 75kg a teraz mój rekord wynosi 105kg na klate ważę 79kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 15 lat , 1.70. wzrostu waze 54 kg i na klate wypy cham 60 dych nie cwicze nalogowo tylko czasem ale tak to mam silownie w gospodarstwie taczki z obornikem i worki ze zbozem pozdro

 

PS. myslalem nad cwiczeniem 3 razy w tygodnu ale troche malo czasu , ale mam kumpli co biora odzywki to efekt dobry tylko ciekawe na jak dlugo

CO MYSLICIE O ODZYWKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

U mnie w klasie koleś ma 160+ waży 45 kg nie mógl podniesc 10 kg bylo zianie ale jak zaczelismy sie smiac to sie wkurzył i podniósl koles ma 17 lat <szok> heheh później kumpel to podniósl w jednej rece to mial zgasa :):)

Ja osiagow nie mam żadnych na siłowni bylem w szkole i tyle :huh::D a w szkole nie ma na czym bo jest 60 kg na gryfie i tyle 60 kg to pare razy bez problemów dymlem mam 17 lat mam 171 wzrostu wagi 70 kg

Ja nie jestem ze wsi mieszkam w bloku to kumple przy mnie wymiękają a ma sie to po tym ze na wakacjach 2 miechy ryje u babki na gospodarce i w soboty do pomocy i jak jest czas a ze nie daleko mieszka to sie jeździ do Babuni heheh

 

Kolego Ty specjalnie takie błędy robisz? ;):)

Edytowano przez marcin974
ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak te wszystkie posty przeczytalem to patrze ze na af same koksy sa ;) hehe albo dodaja niektorzy po 30kg albo i wiecej moze biora 70 na klate a pisza ze 100kg hehe duzi rosnijcie :huh: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

moze niektorzy sobie dodaja ale jak ktos ma troche sily i jest sprytny to po co ma dodawaac sobie kg do swojego rekordu


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja kiedyś w szkole bylem na siłowni i za dożo nie wycisłem na ławetce ale na nogach bylem najlepszy :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

w moim wieku 15 lat przy wadze 75kg najwięcej podniosłem 90 wiem ze nie mam sie czym chwalić ale zawsze cos a na siłke nie chodze bo mam codziennie cos w domu takze raz na jakos czas sie przejde i koniec na tym.


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wkoncu upragnione 100 kg peklo oby tak dalej i bedzie oki...

 

 

moj kolega juz sie naciwiczyl od tego koksu co jadl dostal jakiejs choroby serca a ma dopiero 16 lat...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj