marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Zetor5340    1
ta, zetor a ja mam spacerucznia do szkoly z plecakiem ;) jakies 200kg jak nic ;d

wiem bo sam nosze...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Miałem okres że chodziłem na siłownie jakieś 2-3 miesiące, jedynie moge sie pochwalić tym że na siłowni na biceps brałem chyba 62kg(stoje i zginam ręce ze sztangą przed sobą), no i przysiady ze sztangą na której było ok 85kg. Nie wiem czy teraz nie wziąłbym więcej, te wyniki były związane z trybem życia, rower po ok 5h dziennie, w weekendy więcej-zrypałem soie wtedy lekko stawy kolanowe; a biceps od roboty- ubijanie kręgów studniennych młotem coś koło 15kg, ojciec robił więcej nież ja i dawniej brał dwa worki po jednym w łape i potrafił tak podnieść(w sumie 100kg troche inaczej rozłożonych niż sztanga).

To tyle, dizękuje za uwage ;)

 

 

A, wtedy miałem 17 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Ja mam 15lat 183cm wzrostu i 84kg wagi.

W tym tygodniu byłem u kumpla i akurat ćwiczyli na sztandze było 50kg wycisnąłem 4 razy, w martwym ciągu 87kg bez problemów (więcej nie było obciążenia nie było) a wcześniej nie chodziłem na siłownie.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
No więc ze mną to jest tak wiek 15 lat wzrost 190cm waga 92 kg w łape biore 28 kg a na klatke 120. ;)

 

A świstak siedzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
No więc ze mną to jest tak wiek 15 lat wzrost 190cm waga 92 kg w łape biore 28 kg a na klatke 120. ;)

 

bla bla bla ciekawe jak to możliwe ? ja nie znam swoich osiągów ale w klasie na ręke jestem 2 :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja w pierwszej gimnazjum wycisnąłem 79kg. Przy wadze niecałe 60kg. Dwa lata temu tak przypadkiem byłem na siłce to wycisnąłem 85kg przy wadze 65kg. Gryfem łamanym na modlitewniku najwięcej udało mi się 64kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

15 lat i 120 na klate?? chyba jeszcze za młody jesteś??

to widać że drugi pudzian nam rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
te jego cienkie kostki by nie wytrzymały takiej wagi.

 

Masz racje...ja dygne 60 a do góry nie da rady mnie kręgosłup nagina..Na klate owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

RobertN ja cwicze juz dośc spory czas i nie wmówisz mi ,że z waga 68 kg wyciskasz 135 kg (chyba ,że na atlasie). Znam róznych ludzi min. mistrza świata weteranów w kulturystyce W. Nolla i co nieco wiem na ten temat . Wiem ,że niżsi wyciskają więcej na klate bo maja mniejszy ruch ramion ,ale bez przesady 135 kg to wyciskajo kulturyści z niezłym stażem .Do tego 135 kg to jest prawie 2 krotna twoja waga więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
RobertN ja cwicze juz dośc spory czas i nie wmówisz mi ,że z waga 68 kg wyciskasz 135 kg (chyba ,że na atlasie). Znam róznych ludzi min. mistrza świata weteranów w kulturystyce W. Nolla i co nieco wiem na ten temat . Wiem ,że niżsi wyciskają więcej na klate bo maja mniejszy ruch ramion ,ale bez przesady 135 kg to wyciskajo kulturyści z niezłym stażem .Do tego 135 kg to jest prawie 2 krotna twoja waga więc ...

 

A moze chdziło mu o 13,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja naprawde nie mam się czym pochwalic na siłce nigdy nie bylem ale chyba bedę musiał się wybrac i spradzic swoją silę :(

a to moj kumpel z klasy:

- http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=30742

(zdjęcie zrobione ,,niefortunie" czyli bez przygotowania) ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

ja kiedyś ćwiczyłem ale to za czasów mieszkania w internacie i bajki o takich osiągach przy tak małej wadze i wieku to nie przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o 112 sorki ale jezeli nikt nie wieży to wasz problem :angry: trenuje regularnie i nie przerywam trenignu w I klasie gimnazjum wycisnołem 86 kg i czy za te dwa lata przy diecie wysokobiałkowej przyrost siły jest czymś normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Tobie moge uwierzyc bo 92 kg masy i 112 kg masy ok . Ale cos ci się dziwnie te klawisze wcisnely hehe bo na klawiaturze pomiedzy 1 ,a zerem dosc duzy odstep jest xD . A tak na marginesie to 1 gim to chyba 13 lat ,a to nie za malo by już zacząć cwiczyc ?? Twoj kregoslup nie ejst jeszcze dobrze rozwniety zreszto cały organizm jeszcze jest w fazie dojrzewania w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W I gimnazjum wycisnołem poraz pierwszy i byłem zaskoczony potem zaczynałem regularnie cwiczyc i stosowac diete białkową.Wykonywałem cwiczenia ma małym stopniu obciązającym kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.com/watch?v=zrSTODb9IsA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja tam zabardzo nie uczęszczam ale w martwym ciągu 135 kg podniosłem mam 17 l 190 cm wzrostu i 80kg wagi


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.com/watch?v=zrSTODb9IsA

 

jeśli naprawde to ty to niezły jesteś ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

W martwym ciągu to ja biore 170 kg , to jest zupełnie co innego niz wyciskanie na klate . Robert ,a ile masz lat jesli cwiczysz juz od 5 lat?? A i ile podnosisz w innych cwiczeniach ?? Przy 68 kg masy i wyciskaniu 135 kg to musisz byc naprawde wysuszony jak cho...a (wiesz o co mi chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.com/watch?v=zrSTODb9IsA

raz pocisnąć to i ja bym dał rade...ale wes pompuj kolego tak z 10 razy....dopiero będziesz koks.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj