marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

RobertN    1

Mam 18 lat,ogromnej masy to nie mam ale 41 cm w bicepsie to nie jest mało sam wiesz bo się zajmujesz ćwiczeniem,żeźby też nie brakuje. Inne grupy mięśniowe nie są aż tak silne. Wyjątkowo mocno to tylko klatka piersiowa i triceps.A ty wojtek to pewnie bardziej na mase ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

18 lat i 5 lat cwiczenia ok na to moge przystac . Ja ćwicze 1,5 roku zaczynałem od 33 cm w bicu i 67 kg masy. Ja tak bardzo az na mase nie ćwicze wiesz mam 193 wzrostu to masa musi byc . Ja najwiekszy nacisk kłade na plecy (efekty widać) ;) Rzezbe mam niezło ,ale najbardziej chodzi mi o posture xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitti    1

Ja przy moim wzroscie 176 i wadze 65kg na klate biore max 80kg. Ale nie cwicze. Kumpel ma ławke to raz sie sprawdziłem. Wynik moze nie jest imponujacy ale nie mam zamiaru na starosc chodzic zgarbiony i miec problemy z kregosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Wojtek a ile koksu zjadłeś!!!!!

 

 

Ale nikt z was nie brał udziału w StrongMan. Ja brałem na jeden imprezie wraz z Pudzianowski ale to i nie dużo zabrakło zebym wygrał z takim kolesiem


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

180 cm. wzrostu waga 82kg. 16 lat przed wakacjami 74 na klate, 20 na biceps na jedną rękę 24 na triceps na łamanym, na nogi 86, na barki 40 na przedramie 34 na łamanym. Biceps 38 klatka 110 a nie ćwiczyłem od maja.... a najbardziej rozwalił mnie tekst takiego "kumpla" z byłej klasy który mnie tak wk***wiał "ja po 2 tydodniach treningu biore 30 na triceps" lol a na klatke 30 4 razy wział a mówił jeszcze że 12 serii po 10 powtórzeń :( a tak to na martwy 130 (więcej obciążenia nie ma)i wszystko na sucho bez żadnej odżywki a tym bardziej jakiegoś koksu.od przedwczoraj wznowiłem trening zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Wojtek wszystko jest koksem ciekawe jak byś wyglądał bez tych innych dopalaczy.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

Balzak ty tu nikogo mięsem nie obrzucaj bo to jest żałosne.

Widac że masz super plecki :( , ja za to mam ładną klatkę i triceps ;) . Kure już nie raz brałem się za mięśnie pleców ale jakoś nie mogę ich rozbudować

Edytowano przez Balzak
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Hehe to stare zdjęcie teraz jest lepiej , a triceps tez mam ładny , ogólnie najgorzej u mnie z klato ,ale aż taka tragedia nie jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

ja tam nie ćwiczę wcale ale jak kiedyś złapałem oś od przyczepy czy coś takiego(76kg) położyłem sobie na prowizorycznej ławce to bez problemu wycisnełem nie wierzyłem ze ona tyle waży powiedziałem że mniej a na ławce się nie sprawdzałem a wzrost to 184cm i waga 84kg ale chyba zaczne ćwiczyć tylko muszę sobie czas zorganizować a z tym jest problem ci są w kalsie maturalnej to cos o tym wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w swojej diecie spożywam kurczaka ryby nabiał no i reszte produktów wysokobiałkowych .

Podczas cwiczeń lub podczas każdej innej formie wysiłku w mięśniach wytwarzana jest potocznie zwana kreatyna(naturalna) która w połączeniu z białkiem powoduje przyrost tkanki mięśniowej . Twierdzi tak i mój kumpel własciciel siłowni na którą uczęszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

ja 16 lat, 180cm wzrostu, 63kg wagi. Jakiś osiągów w stylu ile podniose to dla mnie bezsens, może takie ile ton zborza przesypał w spichlerzu czy coś w tym stylu. To jest dopiero coś. Ja nie chodzę na siłownie bo to strata czasu. Lepiej przeprowadzić się na gospodarstwo i są efekty ;) a jakbym coś chciał zmienić to chciałbym przytyć do tych 70-75 kg i by to w zupełności starczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

MichaZetor7711 taką diete co napisałeś hehe to i ja mam ,ale nie wiem czy mozna to nawet nazwać dietą . Prawdziwa dieta zawiera dokładne proporcje czego , ile i o jakich porach co jest jednym z ważniejszych czynników . O tym co mówił ci własciciel silowni to wie każdy kto ma/miał biologie w szkole średniej . Tak na marginesie to to białko nazywa sie kreatynina ,a nie kreatyna ;) i w połaczeniu z racjonalną dietą najlepiej wzbogacona o jakieś suplementy daje przyrost masy mięsniowej . PZDR .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam 13 lat i jeszcze mnie na siłke w gimie nie wpuszczą do piero za rok. wziąłem dwa opciążniki od mf-a po 25 kg i je dwa dygłem nie na ławce tylko jak torby z zakupami a na ławećze bym może wycisnął 60 mam 155cm waga 53kg nieżle co

;)


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jak tak sobie przypomnę jak z dwoma kumplami kilka lat temu zaczynaliśmy ćwiczyć. Zamiast ławeczki sanki, gryf ze starej ośki zrobiony, kilka odważników a reszta to stare zębatki od maszyn były. Ale za to zapału nam nie brakowało ;) . Żadnych świństw się nie brało. No i fajnie było. Śmiechu co nie miara. Fajne to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a u nas w szkole siłka ma byc od następnego tygodnia czynna ;)

-trzeba bedzie się ,,przetestowac" :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

W najlepszym okresie jak cwiczylem to przy wadze 68 kg, wcysikalem 95 kg.Bylo to pod koniec liceum,czyli w wieku 19 lat. W rece mialem cos ponad 38,a w klacie 110.Klata pozostala podobna,a w rece spadlo:/ Teraz z powodu braku czasu nie cwicze,ale musze sprawdzic ile podniose. Pewnie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

wczoraj oglądałem taki program na TVP2 o najsilniejszym chłopcu na swiecie . Ma 11 lat a w wieku 8 lat ważył 30 kg i wyciskał na ławeczce 90 kg :) :) . Normalnie same mięśnie na gościu i doszedł do tego bez żadnych odżywek. szkoda tylko że stracił całe dzieciństwo - nie ma żadnych kolegów.pierwsze ćwiczenai zaczoł w wieku 6 miesięcy - matka go jakoś rozciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

hyhy wczoraj wziełem 80kg dwa razy śmigłem ale z przerwą ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądałem taki program na TVP2 o najsilniejszym chłopcu na swiecie . Ma 11 lat a w wieku 8 lat ważył 30 kg i wyciskał na ławeczce 90 kg :) :) . Normalnie same mięśnie na gościu i doszedł do tego bez żadnych odżywek. szkoda tylko że stracił całe dzieciństwo - nie ma żadnych kolegów.pierwsze ćwiczenai zaczoł w wieku 6 miesięcy - matka go jakoś rozciągała.

tez to ogladalem ale chlopak strasznie wygladal


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Ale ten chlopak dlugo nie pozyje ...


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj