marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

and    1

Pomyślałem, że trochę zaktualizuję: przytyłem 1 kg!!! :P czyli ważę całe 80 kg ; 95 kg WL (w tym tygodniu pęknie 100 kg, dziś nie mogłem, bo w niedziele i wczoraj chorowałem (przewiało mnie), dziś też się średnio czuję); 130 kg przysiad (140 mnie trochę zgniotło - po 'inżyniersku' mówiąc to mam za dużą smukłość, w efekcie skłonność do wyboczenia - 190cm wzrostu); 180 kg MC - coś pięknego :P Wyniki wydają się podobne do @krzychoo124 - może też spróbowałbym wystartować w jakiś zawodach, tak dla sprawdzenia siebie... Kolega, który ćwiczy w sekcji trójboju Politechniki namawia mnie na udział w Mistrzostwach PW, może jak mnie zawiążą bandażami to troszkę w przysiadzie pójdzie więcej? Bo nie dodałem, że te wszystkie wyniki to robione RAW, pewnie jak większość tutaj opisywanych. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@and jak tylko jakoś usztywnisz tą skłonność do wyboczenia to na pewno dasz radę... :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

To w tym tygodniu jeszcze popróbuję z tą 100-tką WL, sprawdzę jak się siada i wstaje w bandażach (trzeba będzie mocniej plecy trzymać, bo bandaże będą trzymać nogi, a przysiad do "zaliczenia" musi być "dosiadnięty" i tyłów będzie się kładł do przodu mimowolnie), zrobię sobie tygodniową przerwę (po przerwach zwykle mi się bardzo dobrze ćwiczyło) i Coco Jumbo i do przodu :P


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a może ktoś opisze opisze jak można ćwiczyć w domu? mam drążek robie pompki itp


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Ten przysiad mnie paralizuje - nie mogę go dosiąść, a w bandażach to już w ogóle - wżynają się w ścięgna pod kolanem, nawet 100 dziś ledwo szła (bez bandaży dobrze - z bandżami dziwnie), 130 w bandażach mogę robić i 4 powtórzenia, ale żadnego nie dosiadłem... Nie ma co - trzeba robić masę :D

 

Ćwiczenia w domu - bardzo dobra sprawa, na pewno znajdziesz dużo zaleceń na ten temat w necie, z tym że potrzeba dużo samozaparcia i mobilizacji, gdy chodzi się na siłownię to łatwiej złapać rytm, spotkać się z ludzmi, coś podpytać, zobaczyć jak wykonuje się dane ćwiczenie - może mi jest łatwiej, bo siedzę w Wa-wie, mam siłkę za free i czas, który oficjalnie powinienem przeznaczać na naukę ;)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

właśnie teraz muszę się jakoś przełamać , brak mobilizacji to najgorsze co morze być , trzeba samemu się jakoś nakręcać


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

177 cm waga startowa 82 kg przysiad 282,5 kg, klatka 142,5 kg, martwy 242,5 kg + bieganie pływanie itp itd widły fiskars jedyne które mnie znosiły od dwóch lat siłownia tylko rekreacyjnie + bieganie i pływanie w planach maraton waga 75 tylko czasu coraz mniej a pracy więcej.

Tyle że ja nie kulturystyka raczej sporty siłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Pełno pakerów na AF... aż sie wstydze pisać o sobie... ale ok. Mam 15 lat, 174 cm wzrostu, w lipcu sie ważyłem było 65 kg, teraz pewnie więcej. Na klate brałem 40 kg, jak jeszcze nie było tak zimno, bo na siłownie jedynie skuterem moge pojechać, więc na wiosnę zaczynam od nowa. Ogólnie to chudy jestem, siły też zbyt dużo nie ma, ale od wiosny należy to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Najważniejsze, żeby chodzic systematycznie, dobrze wykonywac cwiczenia, ale z tym problemu nie powinno byc, bo zawsze na siłce ktoś jest to możesz podpatrzec, podpytac :unsure: Dobra dieta dużo pomoże, ale z tym to do kogoś kto się zna na rzeczy.

 

Aha i nie łam się jak po miesiacu czy dwoch beda slabe efekty

 

Sam chodze trzeci miesiąc z mała przerwa i dopiero teraz widze ze cos sie dzieje in +, ale ja to bardziej na spalanie powinienem robic :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta sporo daje, ale trzeba uważać na wszystko co jesz. Jak za chudy to własnie dietka, ale przede wszystkim plan ćwiczeń na mase smile.gif


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy podnosi tyle ile może. Ja teraz trochę zaniedbałem ćwiczenia ;/ Ważne jest wytrwanie w czynach... Patrząc po wczorajszym treningu to niepokoi mnie moja forma... 50kg nie mogłem raz wycisnąć. :unsure:


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej lepsze stronie forum kulturystycznego masz przykładowe plany. Zależy tylko czy twoim celem jest masa, siła czy rzeźba...


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja mam idealny plan na klatke:D (jak dla mnie)

 

Pierwszy tydzień

Poniedziałek 80%*2pow*6seri+

Środa 80%*3pow*6serii+

Piątek 80%*2pow*6serii+

Drugi

Poniedziałek 80%*4pow*6serii+

Środa 80%*2pow*6serii+

Piątek 80%*5pow*6serii+

Trzeci

Pn 80%*2pow*6serii+

Śr 80%*6pow*6serii+

Pt 80%*2pow*6serii

Czwarty

Pn 85%*5pow*5serii

Śr 80%*2pow*6serii

Pt 90%*4pow*4serie

Piąty

Pn 80%*2pow*6serii

Śr 95%*3pow*3serie

Pt 80%*2pow*6serii

Szósty

Pn 100%*2pow*2serii

Śr 80%*2pow*6serii

Pt 105-110%*1pow*1seria

 

i do tego normalnie w poniedziak do klaty biceps

we wtorek bary i triceps

w środe mam wolne(nie robie tej klaty co jest powyżej)

czwartek nogi i brzuch

piątek plecy

koniec:D

 

186 wzrostu 101kg masy 114 rekord na klate(na komende) ćwicze od jakiś 2,5 roku z przerwami martwym 240kg lekko idzie

i nie wiem co tam jeszcze:P a 42cm łapa:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dzięki wszystkim za rady. Denerwuje mnie to, że jestem chudy, ale z dietą może być trochę problemów. Niektórych produktów po prostu nie dostanę w zwykłym wiejskim sklepie, ale postaram się robić co mogę. A jeszcze takie pytanko. Mając dobrą diete i robiąc w domu pompki można dojść do dobrego wyglądu? Nie chcę być jakimś wyrzeźbionym super koksem, ale takim dość żeby łapke było wyraźnie pod rękawem widać :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samymi pompkami za dużo nie zdziałasz. Owszem, klatke potrenujesz i trica też jeżeli będziesz wąsko trzymał ręce, ale dorzuciłbym na twoim miejscu też inne ćwiczenia na ręce


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@hagen można, ale dieta wysokobiałkowa to podstawa:> twaróg maślanka batoniki:D

a co do ćwiczeń to pompki same nic nie dadzą na ręce... kup sobie hantelki i rób bicepsy


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

186 wzrostu 101kg masy 114 rekord na klate(na komende) ćwicze od jakiś 2,5 roku z przerwami martwym 240kg lekko idzie

i nie wiem co tam jeszcze:P a 42cm łapa:D

 

 

no nieźle prawie jak Pudzian :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Też mam jakieś 41-43 cm w łapie, i wcale nie jest dużo, patrzę w lustro to widzę chude ręce, dobrze by było mieć te 50 cm ale to już by trzeba było regularnie ćwiczyć a nie raz w tygodniu. Polecam poczytać jak ktoś jest zainteresowany miesięczniki ''KiF kulturystyka i fitness'' lub ''kulturystyka i fitness sport dla wszystkich''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Chyba nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Po kilku latach takiej "siłki" największe przyrosty masz na garbie, w najlepszym przypadku bóle kręgosłupa.

Jak to kiedyś powiedział mój masażysta - pan nie jest zgarbiony, pan ma sylwetkę siłową :unsure:

 

Suwnicą na nogi ktoś ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

no ja bez rewelki ćwicze na siłowni od 2 lat. wiek 21 lat. biegam od lat 7 i podstawą dla mnie jest kondycja i dlatego waże tylko 70kg. wzrost 186cm. 102kg na klatke. wynik większy od wagi o 32kg ale to ze względu że od dziecka, jak większość z was ciężko pracuje na gospodarce. Srednio po 10-12godz. I nikt mi nie powie że przy tej pracy nie można nabrać sił :unsure: pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie zależy ci na kondycji, bo jestem młodszy a więcej ważę. A to twoje bieganie to jakiś sprint czy na dystans? Apropo tej pracy po 12 godzin to trudno chyba znaleźć potem czas na siłownię...


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie tak mam 17lat waga 85 łapa 39-40 wycisk w styczniu 2008r 100 kilo 3 razy machnełem. ale ćwiczyłem od 6 klasy podctawowej w 6 klasie wziełem 68kilo bo więcej niebyło ale z 70 bym wycisneł. a teraz juz chyba z rok nie ćwicze ale ostatnio 100 spokojnie podniosłem a więcej nie prubowałem. a znam paru ludków w okolicy co w 1-2 klasie gimnazjum ok 130 kilo na klate ale u nich trening wyglądają tak dieta koksy plus siłka hehe.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj