marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glwoj    5

Zamiast na siłownie to na pogrzeb:)

 

Ja trenuje już ze 3 lata, teraz w zimie podciągnołem mase z 63 na 71kg przy wzroście 175cm, nie powiem Hardkorowy Koksu mnie zmotywował. Ale idzie wiosna, a wiadomo prace polowe, robota na budowie pewnie wszystko się spali. Polecam trening wszystkich grup mięśniowych raz w tygodniu i no dieta bo bez tego ani rusz. Także pakujcie tam i nie ma o**********a się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

to tak wzrost 172 waga 69kg biceps narazie i tylko 36 ćwicze od dobrych 3 mieśiecy siłka to w szkoel dwa razy w tyg i w domu pompki brzuszki 6w rekord na ławece 72kg jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

4 lutego rzuciłem palenie (znowu, ciekawe na jak długo), zacząłem znowu ćwiczyć i w czwartek wycisnąłem na prostej 80 kg 4 razy

Wygląd i siła są wiele lepsze z porównaniu z tym, co miałem rok temu, gdy ćwiczyłem dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Normalnie taki fajny temat :D -aż sobie poczytałem-teraz co prawda jestem czterdziestolatkiem a jedyne ćwiczenia które czasami uprawiam to brzuszki na skośnej (jak mi żona miejsca ustąpi :D )-ale swego czasu cokolwiek ćwiczyłem.Ktoś tu wspomniał że niemożliwym jest dźwiganie w wieku 18-19 lat ciężarów rzędu 170 kg bez pomocy sterydów-co prawda nie wiem jak mocni są ludzie teraz :D ale przed dwudziestu paru laty mój brat cioteczny (za jedyną odżywkę mający twarożek ze śmietanką ) wyciskał 210 kg na klatkę ważąc bodajże niecałe 90 kg-ja przy 75 (wtedy :D ) wyciskałem 140 a w martwym ciągu 170 kg-myślę że gdybym ćwiczył nieco bardziej intensywnie z łatwością doszedłbym do owych 170 kg na klatkę...

PS.To były czasy-jak człowiek chciał ćwiczyć to siłownię trzeba było samemu budować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A tak na marginesie to po co jest to podnoszenie na martwy ciąg? co ono daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

waga 73kg na klate biore 110 ale nie nastawiam sie głownie na klate, cwicze wszystkie partie mięśni a najbardziej plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Kiedyś się chwaliłem postępami, to teraz czas znowu, 90 kg na klate 3 razy pójdzie, teraz już waże 74 kg. Dobrze jest... Ale czasem czasu (:D) nie ma na ćwiczenie, albo już się nie chce po jakiejś robocie, ale i tak staram sie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Waga 86 kg. Wzrost 183 cm, 16 lat. Nie ćwicze wgl, wiec na klate biore 55 kg


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Pora wznowić temat..

a więc tak mam 15 lat wzrost 176, 62 kg i na siłowni ćwiczyć to nie mam okazji ale tak: pompeczki po 5 serii trening dobry znajduje się na tej str. www.100pompek.pl , podcięganie nachwytem, podchwytem, ekspander( sprężyny) rozciągam narazie 3 ;) , rozciąganko i takie tam w garażu mam sztangę ile waży to nie wiem ale jak jest więcej czasu to się trochę pomacha. A i na nogi to wykonuję przysiady na jednej nodze, potem na drugiej. Znacie jeszcze jakieś ćwiczenia domowym sposobem?


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

A co do tych wszystkich supli i odżywek to co o tym sądzicie??

Bo ja jak narazie jestem temu przeciwny.


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Bo dopóki bierzesz te suple to wyglądasz a jak przestaniesz to wyglądasz ale inaczej <_<

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

zalezy, jesli ktos bierze suple zeby zrobic np 40cm w łapie i przestaje chodzic na silownie to tak, jesli chodzi dalej to nadal bedzie dobrze wygladac

 

z drugiej strony sprobuj zrobic jakis wiekszy wynik bez supli


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik77    0

A z forum ktoś bierze jakieś Białka, czy coś w tym stylu?

 

Jak tak, to jakie i w jakich ilościach?

Edytowano przez razor275

wszyscy Polacy to jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam trochę doświadczenia w tych sprawach, powiem Ci, ze jeśli chcesz coś kupić i liczysz na to, że po pół roku ćwiczeń będziesz wyglądał lepiej, to masz rację :) jednakże jeśli potem zaniechasz całkowicie treningów to wszystko wróci to poprzedniego stanu, jeśli ktoś chcę wypracować ładną sylwetkę i jest, że tak powiem chudy to polecam zaczać od diety a potem pomyśleć o treningach, jeśli sytuacja przedstawia się calkiem odwrotnie, czyli oczekujesz zrzucić kilka (naście) kilogramów to polecam NOX PUMP (chyba, że występują problemy z sercem) pół saszetki przed treningiem i masz takiego kopa, że możesz 2 godziny tyrać równym tempem na pełnej pi****. Efekt mórowany, organizm ma wszstko co potrzebuje do rozbudowy takanki mięśniowej, a ten specyfik dostarczy Ci motywacji do srogich treningów ( polecam sporzywać bezpośrednio na siłowni, na wszelki wypadek, by wystrzec się nieporządanego efektu a mianowicie wyladowania swojej energii na przypadkowym przechodniu)

:)

dawno tu nie pisalem ale u mnie 188cm, 96 kg masy, klatka 165kg, przysiad 160 kg i martwy w granicach 215 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

kolego ja mam trochę doświadczenia w tych sprawach, powiem Ci, ze jeśli chcesz coś kupić i liczysz na to, że po pół roku ćwiczeń będziesz wyglądał lepiej, to masz rację smile.gif jednakże jeśli potem zaniechasz całkowicie treningów to wszystko wróci to poprzedniego stanu, jeśli ktoś chcę wypracować ładną sylwetkę i jest, że tak powiem chudy to polecam zaczać od diety a potem pomyśleć o treningach, jeśli sytuacja przedstawia się calkiem odwrotnie, czyli oczekujesz zrzucić kilka (naście) kilogramów to polecam NOX PUMP (chyba, że występują problemy z sercem) pół saszetki przed treningiem i masz takiego kopa, że możesz 2 godziny tyrać równym tempem na pełnej pi****. Efekt mórowany, organizm ma wszstko co potrzebuje do rozbudowy takanki mięśniowej, a ten specyfik dostarczy Ci motywacji do srogich treningów ( polecam sporzywać bezpośrednio na siłowni, na wszelki wypadek, by wystrzec się nieporządanego efektu a mianowicie wyladowania swojej energii na przypadkowym przechodniu)

smile.gif

dawno tu nie pisalem ale u mnie 188cm, 96 kg masy, klatka 165kg, przysiad 160 kg i martwy w granicach 215 kg smile.gif

No to krótko mówiąc mega gościu jesteś jak w tym wieku takie wyniki masz. A powiedz mi w jakim wieku zacząłeś ćwiczyć i czy masz jakieś sprzęty w domku czy może na siłke zasuwasz?

 

A tak w ogóle to ma ktoś pomysł na wykonanie przktycznych ( w miarę ) hantli domowym sposobem ?


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

zależy, jeśli ktoś bierze suple żeby zrobić np 40cm w łapie i przestaje chodzić na siłownie to tak, jeśli chodzi dalej to nadal będzie dobrze wyglądać

 

z drugiej strony spróbuj zrobić jakiś większy wynik bez supli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie podnosić sztangę to zacząlem w wieku 14 lat, ale to raczej tak rekreacyjnie od czasu do czasu, w 3 klasie gimnazuj zacząłem się trochę bardziej interesować ćwiczeniami, na w mojej miejscowości w OSP był długi gryf, 2 krutkie i łamany, oczywiście do tego ławeczka itp. jak zacząlem ćwiczyć tak trochę na poważnie, to wciągnąlem kilku kumpli z wioski i okolicy, troszkę znajomości w gminie i dobry bajer z mojej strony doprowadziły do tego, że teraz mamy na OSP sprzetu za 25 tyś, zł :) można zrobić wszystko, począwszy od łydek, poprzez prostowniki grzbietu, aż po same przedramiona... suwnice różnego rodzaju, gryfy każdego kształtu, brama, butterfly, ławeczki każdego rodzaju, 2 worki bokserskie itp...

jedyny problem polega na tym, że sala jest duża jakieś 12x15 m i nie jest ogrzewana, tak że sezon zimowy nie ma jak spędzić na treningach...

a czy jestem mega mocny??, raczej wątpie, załuż sobie że zrobisz 15 kg postępu w ciagu roku na określoną partię, no to w 4 lat zrobisz 60 kg :D

15 kg na rok to niby mało bo zaledwie troszkę ponad kilogram na miesiąc, ale czas i wytrwałość robią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

W mojej okolicy też jest sprzęt tak jak piszesz wybajerowany z gminy :D ale cóż z tą salą to jest to samo co u cB;) A to jest najgorsze bo ja przynajmniej najwięcej to ćwiczę w okresie zimowym ( więcej czasu) bo wiosna, lato to wiadomo jak to jest ;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtedy kiedy najwięcej czasu i siły nie ma warunków :/

w ciepłym okresie można ćiwczyć ile się chce, ale w całej tej zabawie najważniejsza jest systematyczność i zachowanie tych samych godzin treningowych, zauważ, że jak chodzisz na siłownię od 2 miesiący regulaarnie zawsze (hipotetycznie) o godzinie 16, to codziennie od godziny 16 do 18 masz podwyższoną temp. ciała o ok 0,5 stopnia, organizm przyzwyczaja się do wysiłku o tej poże i sam sobię zwiększa metabolizm (lepsze efekty i większe możliwości bez odrzywek), ale niestety tak jak mowisz, okres wzmożonych prac nie pozwala na określenie godzin treningowych, chociaż u mnie to ca;ly rok tak jest :P

przecież nie powiem "sory mućki dziś dojenie będzie godzinę później bo mam trening" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajorek1995    0

Zgadzam sie z tobą,ja mam 16 lat i w szkole od wrzesnia cwicze podnoszenie ciezarow,aktualnie mam rekord 147kilo w dwuboju,i co do tych godzin,systematycznosci to masz racje,trenuje krotko ale przyznam ze miesnie sie rozbudowują,a zażywam aby kreatyne i duzo bialka,a takze owocow,tez mam gospodarstwo i tez nie powiem ,,mućką'' i swinką ze dzis oprzętu nie bedzie bo mam trening,gospodarstwo jest wazniejsze,ale dopuki chodze do szkoly to cwicze codziennie;] polecam, silownia nikomu nie zaszkodzi,oczywiscie wszystko w umiarze :D

 

sposób na domowe hantle: Weź 2 koszyki,nasyp pełne lub pół,kamieniami lub ziemniakami,i robisz bica,a zza głowy trica na jednym koszyku,śmieszne ale proste i tanie w zrobieniu ;]

B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Witam od nie dawna zaczynam trenować codziennie 100 brzuszków i przysiadów i 10 pompek i od dawan szukam sposobu jak łatwo i szybko przypakować więc dajcie mi porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj