michalbelchatow

Jakie maszyny do Forterry?

Polecane posty

bayer    16

ja mam forterre i napisze Ci z czym u mnie jeździ:pług Uni IBIS xls 4*50,talerzówka CUT 3,8m oraz agregat KOMBII 5,2m(wszystkie maszyny unii Grudziądz)radzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu i jeszcze rozrzutnik obornika 13 ton i beczke 10 000 litrów podczepiam i też bez żadnych problemów z tym śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0
ja mam forterre i napisze Ci z czym u mnie jeździ:pług Uni IBIS xls 4*50,talerzówka CUT 3,8m oraz agregat KOMBII 5,2m(wszystkie maszyny unii Grudziądz)radzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu i jeszcze rozrzutnik obornika 13 ton i beczke 10 000 litrów podczepiam i też bez żadnych problemów z tym śmiga.

Bardzo bym prosił o jakieś foty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
Bardzo bym prosił o jakieś foty ;)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40256.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40258.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image39151.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image38782.html

 

razem to mam zdjęcia tylko z joskinem,wszystkie inne maszyny są oddzielnie,najwsześniej wiosną jeśli będziesz chciał to wrzucę zdjęcia forterry z podczepionymi maszynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

na tych zdjęciach to nie widać ale musi być dzwignia za którą pociągasz i wtedy rama pod wpływem wagi się obraca a po opuszczeniu się blokuje ale wrazie jakiegoś oblepienia sięodkładnic to już sie to kąplikuje ale może się mylę bo w pracy tylko taki jeden plug widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Moj 11441 pracuje na III i IV klasach gleb(cieżkie/gilina) i podczepiam do niego płóg Lemken 120 ażurowe odkładnice i bierze 1.80 m i to jest na 1 szosowej i bez prolemu nawet nie czuć a głebokość pracy 25cm. Brona wirnikowa Lemken zirkon 9/300 3m bardzo masywny (1400kg)z hydropakiem i do tego w zestawie Amazone D-8 z ta wielka paka to zasyp ma 400l. Przy tym zetorek lekko pierdzi ale jesli chodzi o moc to daje rade a z waga to na przodzie w ciagniku mam dociążenia 1t ;) zabieg odbywa sie na 4 polowej. Agragat uprawowy zwykły tez miałem to 4,70m to smigałem na 2 szosowej to nawet nie czuć:o a i na dniach mam miec talerzówke 3 m-3,5m zobaczymy. I tez miałem grubera podczepionego 3m to tez daje rade głębokość 8-10 cm smigam na 2 szosowej. To tyle mysle ze dałem wyczerpujaca wypowiedz ;) jak cos to pytac moge cos dopowiedziec. a i zaznaczam za musi byc do tego szerokie ogumienie.... bo bez tego nie ma co szalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Mój sąsiad ma Forterre to ciągał nią pług obracany 4 skibowy kverneland,grubera 3m,i agregat uprawowo siewny nie licząc przyczep :o a teraz to ciąga Valtra T140 bo sobie kupil a forterra do pomocy jest z TURema do rozsiewania i pryskania Lampo 55 ;)


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj