Zaloguj się, aby obserwować  
rafal2511

PROBLEM Z SILNIKIEM W DEUTZ FAHR DX 4.51

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal2511    6

WITAM.

Od niedawna posiadam deutza fahra dx 4.51. mam problem gdyz sie strasznie grzeje pracach polowych :(. jak na ciagnik 85 km to powinien sobie dawac rade bez problemu z siewnikiem amazone d7 3 metry a ty szok strasznie sie grzeje ;[ dochodzi prawie do konca. podobnie z agregatem uprawowym 3 metrowym. nie daje sobie zbytnio rady. znajony na podobnej mocy ciągnik i bez problemu sobie daje rady z zestwem uprawowo-siewnym 3 metry a moj ma problemy z samym agregatem ;[ . pdobnie z siewka do nawozy jedno osiową gdzie nasypie tone nawozy i juz jest priblem a stara sześdziesiątka sobie daje rade bez problemu. co może być z nim?

 

PROSZE O PORADY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

masz w nim,zegar od temp.mam taki sam ,a niema w nim zegara tylko czujnik który włancza sygnał,ja ciągam upr-siewny czynny,i niema problemu.sprubuj umyć użebrowanie cylindrów,bo jak jest zasyfione to słabo odprowadza ciepło,a dużo bieże oleju, może słaby silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

tak mam zegar ze skala. można powiedziec ze oleju nie bierze. na 3 tygodnie zworzenia słomy dolałem 2 litry oleju ale troche olej cieknie po wtryskach ale tragedji nie ma. no ma mieć 85 koni to nawet w samym agregacie 3 metry powinien smigać bez problemu i nie powinien sie aż tak grzać. znajomy ma zetora proxime 81 km i tki sam zestaw jak mój ciąga i to bez problemu. a tobie często sie grzeje i na jakim biegu jeździsz i z jaka prędkością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

sory że dopiero dziś,jeżdze w orce 2M,w agregacie to 2-3M,obroty silnika tok ok 2200.w ciągu 4 lat to może ze 2 razy mi zatrąbił,wtedy myjka i myłem silnik.a zegar to czasem niepokazuje temp.oleju,bo olej to chyba osiąga więcej niż 100.oC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

może nawet i oleju dokładnie nie mam pojęcia. wczoraj umyłem silnik na ile mi się udało gdyż mam tura i troche to ogranicza dostęp no ale cos sie udało. a powiedz tobie dymi z pod odmy? z jakim pługiem jeździsz zi jaka szerokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Jak sie już rozgrzeje to dymi z odmy,u mnie silnik niezatęgi ale sie nie grzeje za bardzo, pługi to mam takie zwykłe 4x35,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

no ja mam plug fenet 4 skiby obrotowe aktualnie jest roztawiony na 180 cm ale tojest troche za dużo jak na tem pług ale ciągam go zetorem 16145 lecz coś mi się zeskrzynia stało a na zime niedługo trzeba zacząć orać i sie zastanawiam czy mi deutz pójdzie w tym pługu lecz wczesniej bym go przestawił by brał jakieś 150 cm ziemie nie są za mocne gdyż IV-V klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj