Zaloguj się, aby obserwować  
karol7110

Fendt 310 Vario czy Case JX

Polecane posty

karol7110    0

Doradźcie mi jaki ciągnik wybrać z tych dwóch ma być to ciągnik główny jeden z nich to Fendt 310 Vario 105-KM a drugi Case jx95-92KM, który z nich jest lepszy jakościowo który tańszy i prosiłbym o wszelkie informacje o tych ciągnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Troche dziwne porównanie zrobiłes,Porównjesz Fendta z bezstopniowa skrzynia do typowo mechanicznego case

Jakosciowo lepszy Fendt a cenowo zdecydowanie case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2    0

Witam dwa ciągniki są dobre ale jeżeli dysponujesz większą gotówką to ja na twoim miejscu kupił bym Fendta :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol7110    0

a jaki fendt z tych nowszych (2007-2011) ma mechaniczną skrzynie chodzi mi o ciągniki o mocy od 90KM do 110KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseih4230    0

Ja bym nie porównywał FENDTA Z sinikiem niemieckim DEUTZA z CASEM silnik zapewne włoski iveco. Niemiec to NIEMIEC xD. Komfort lepszy. Ja bym się wogle nie zastanawiał i brał Fenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case5120    0

Potwierdzam wypowiedz poprzednika, Fendt to fendt, ale tylko ta cena...(jak się domyślam to w granicy 500tyś.). Za to case w granicach 140tys, tak rozsądnie pomyśleć to 1 fendt= 3 case. I przede wszystkim koszty naprawy w późniejszym czasie (z tego co wiem to naprawa skrzyni "Vario" nie jest taka prosta i przede wszystkim bardzo droga). Fendt ci na pewno mniej spali i ta praca silnika, ahhh.....

Powiem tak jeśli cie tylko stać na kupno fendta, to na pewno będzie cie stać na późniejsze naprawy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Tylko kupno ciągnika po to aby zaszpanować się nie opłaci bo koszta eksploatacji mogą być uciążliwe. Radził bym zamiast Fendta może coś tańszego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ja bym nie porównywał FENDTA Z sinikiem niemieckim DEUTZA z CASEM silnik zapewne włoski iveco. Niemiec to NIEMIEC xD. Komfort lepszy. Ja bym się wogle nie zastanawiał i brał Fenda.

Niemieckim silnikiem z fabryki w Argentynie :unsure: Każdy z nich to składak w większym lub mniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

A może zamiast tego fenda zastanów się nad którymś John deerem z seri R. Sa troszke droższe od Case ale o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Cenowo Case Niezawodnie Fendt napewno bedzie lepszy od Case napewno sprawdzi się lepiej w cięższych pracach jx to raczej ciągnik do lrzejszej pracy już bardziej bym poruwnywał tu JXU to by był zblizony ciągnik do Fendta tego ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

@case5120 Nie strasz człowieka że fendt 310 vario kosztuje 500 tyś zł :P Porównanie można powiedzieć troche dziwne, mechaniczny,tani case do droższego z elektroniką fendta :D Jak koledzy wyżej powiedzieli jak masz z 250 tyś netto pieniędzy to polecam fendta. A jak nie masz to alternatywę np. JD seri R albo jakiś MF 5400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

witam. Co do fendta to jest nad czym sie zastanowic, mailem taki dylemat ,jednak jd 5R mnie pokusil cena, jakoscia wykonania w kabinie . Jednak trzeba sie skupic na case i fendzie. Jesli chcesz porownac case do fendta to zobacz sobie Cs Pro , ktory jest lepszy ze wzgledu na oszczedny silnik sisu oraz ,pod wzgledem optycznym . Cenowo wychodzi lepiej i masz dobry ciagnik z Austrii


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj