Zaloguj się, aby obserwować  
samczyk1991

Jakiego laptopa kupić do 2500zł

Polecane posty

Marcin91    286

Najlepiej to wybierz się do sklepu i porównaj sobie 15 cali i 17 cali, zobacz sobie na którym wg Ciebie będzie lepiej oglądać filmy, bo to niby niewiele, ale jednak różnica w oglądaniu jest, przeglądaniu stronek zresztą też, a co za tym idzie rozdzielczość się zmienia :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzedziowy    0

A może laptop Ci w ogóle niepotrzebny? Jeśli komputer cały czas ma stać w domu, to spokojnie można wybrać stacjonarkę, komputer stacjonarny ma kilka zalet:

 

- w przyzwoitej cenie można kupić duuuży monitor, np. 24 cale - świetny do internetu i filmów

- w tej samej cenie dostaniesz raczej lepszą konfigurację

- łatwiejszy do późniejszej rozbudowy czy ewentualnej naprawy

- bezpieczniejszy jeśli chodzi o uszkodzenia, zwłascza jak w domu są dzieci (laptopa łatwiej strącić, oblać czymś, etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Najlepiej opłaca się Tmobile internet bezprzewodowy jak się dobrze potargujesz to dostaniesz 1 rok za pół ceny abonamentu. W Play jest drożej ostatnio sam wybierałem miedzy tymi dwoma i postawiłem na T mobila tanszy i o 1 GB wiecej mam ;)

A najlepszy z laptopów to bedzie Asus są najmniej awaryjne wystarczy spojrzeć na allegro najmniej jest ich uszkodzonych to tez mówi za siebie , najbardziej optymalny jest 15 jak chcesz go nosić ze sobą bo 17 to jest juz wiekszy i mniej poreczny z reszta 15 sa według mnie najbardziej optymalne.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Po przedłużeniu umowy na rok w Play mam 8GB, z prędkością 2Mb za 39zł. Korzystanie z portali społecznosciowych nie powoduje zużycia limitu- dla fanów fb i nk. Jedyny problem to to, że nie wszedzie jest zasieg. Mam nadzieję, że się to zmieni.

Od roku używam Asusa N71V. Gdy go kupowałem HP w tej samej cenie miał prawie o połowę niższe parametry, i nie miał tunera TV. Siostry też mają Asusy. Nie było awarii, więc sadze, że mogę polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Odświeżam. Z pewnego powodu nie kupiłem wcześniej laptopa. Teraz jest mi niezbędny i tak jak w moim pierwszym poście tego tematu proszę o porady co do zakupu lapka do 2500zł.

W sobotę uderzam do sklepów i coś wybiorę :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie samsunga, nie acera nie asusa, ewentualnie lenovo chociaż i to ostatnio nie za bardzo, (chodzi mi o wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zawiasy) Stare lenovo to była potęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Jak ktoś szanuje to sprzęt długo i dobrze będzie służył.

Jeśli laptop bez systemu to ten jest w sam raz do tych zastosowań http://www.x-kom.pl/...640-dvd-rw.html

Jeśli potrzebny z systemem to może ten

http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html

lub http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html świetna firma polecam.

Bardzo ładny acer

http://www.karen.pl/...CS_brazowy.html

Solidny asus http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html

Do wyboru do koloru.

W cenie 2500 spokojnie możesz oczekiwać i5, 500GB dysk, 4 i więcej RAM, grafikę GF GT540M Taki sprzęt wystarczy na 2-3 lat do grania w dobre gry.

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ktoś szanuje i dba o sprzęt...

Ale laptop to nie PC który stoi w jednym miejscu bez ruchu. Laptopa zabierasz w przeróżne dziwne miejsca i go tam używasz. Np. w samochodzie, na ławce w parku, na uczelni na kolanach, w pociągu, przesiadasz się z miejsca na miejsce zamykasz lub nie i tak wkoło zmykasz i otwierasz, zamykasz i otwierasz. I jak delikatnie byś tego nie robił to jedne zawiasy wytrzymają dłużej drugie krócej. Po za tym ekran cały czas jest narażony na drgania np. w wspomnianym samochodzie czy pociągu. Więc kupując laptopa zwróć szczególną uwagę na zawiasy. Bynajmniej ja zawsze zwracam by później nie ponosić kosztów i utraty laptopa na 2 tyg z powodu naprawy.

 

Po za tym jak nie masz zamiaru grać w gry tylko potrzebny by był do ofisa, multimedia i internet to bez sensu jest wydawanie kroci na droższe cóś niż te 2500. Wiem z doświadczenia, 2 lata miałem w konfiguracji zbliżonej do

http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html

i co? Grałem może w AOE III i cossaców. Czyli tak drogi lap wcale nie był mi potrzebny (wyrzucenie kasy w błoto)

Przy kolejnych szczególną uwagę zwracałem właśnie na obudowę. W końcu jest to laptop więc jest narażony na przeróżne uszkodzenia mechaniczne więc obudowa powinna być solidna. A jak chcesz grać w gry kup sobie Xboxa. Że chyba masz jakieś mega programy np. do projektowania które wymagają mega sprzętu aby mogły poprawnie funkcjonować to już inna sprawa.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

W sprawie internetu noc ci nie pomogę bo mam w domu laptopa i na wi-fi.A tak z laptopu to polecam ci Samsunga RV-511 niska cena i w środku dostajesz coś naprawdę dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Może ktoś ma jeszcze coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie.

 

Panowie. Jeszcze jedno pytanko z mojej strony. Czy na karcie GeForce GT 540 pójdzie mi landwirtschafts simulator czy szukać lapka z lepszą grafiką.

 

Ja jestem weekendowym graczem także najczęściej korzystał z niego do neta i filmów ale w weekendy lubię sobie pograć także szukam czegoś mocniejszego, żeby przykładowo grając w ls'a mi kompa za mocno nie obciążało bo będzie się strasznie grzać.

 

Oglądałem lapki wczoraj w sklepach to pozytywnie wypadły 2 marki: dell i lenowo. Sprawiały wrażenie dobrze wykonanych (obudowa i klawiatura), bo przykładowo jak popatrzyłem na klawiature acer'ów to lipa, że szok.

 

Niestety za della czy lenowo trzeba dobrze zapłacić, za ich wartość można kupić lapka o lepszych parametrach z asus'a czy acer'a ale wolę kupić porządny sprzęt i nie mieć z nim problemów.

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

GF GT540M spokojnie sobie poradzi z LS i innymi grami popularnymi teraz. Ta karta jest bardzo dobrym wyborem do laptopa za 2500.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Nie napisałem wcześniej ale jednak biorę do 3 tyś ;)

Bo dopiero powyżej 2,5tyś za lapka można tą kartę dostać :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Ja miałem kupić ten laptop tyle że z GT550, kasa poszła na prawko i odłozylem zakup na czas nieograniczony. Kuzyn kupił sobie podobny model Lenovo i tylko sie denerwował ze mu zawiasy skrzypią.

Edytowano przez Davido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

używam dwóch Lenovo Y550 (ten ma już 2 lata) i G560 (prawie rok ze mną) Oba dzielnie służą i innej marki nie chce :) Najgorzej u nas w pracy wypadły Acery... Mamy 4 sztuki i 2 po prostu padły tuż po zakończeniu gwarancji... Ja w Lenovo G560 mam procek i3 GeForce 310M 4GB ramu i dysk 500GB ... Zero awarii GTA 4 bez problemu odpaliło i się nie cięło ... o takich grach jak Symulator Farmy 2011 nie muszę nawet pisać bo działają bez problemu :) Więc osobiście lenoviaki polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Dziś byłem w rtv euro agd oglądać laptopy i już prawie wziełem na raty lenovo y570 za 2999pln i tak mnie zagadał koleś, że prawie dałem się naciągnąć na przedłużenie gwaracji do 3 lat za 750pln. Już szedłem do kasy ale na szczęście jeszcze raz na spokojnie obczaiłem oferte i wkór... Wyszedłem ze sklepu. Pewnie wezmę tego lenovo tylko bez tej ''przedłużonej gwarancji'' w końcu to prawie 1/3 laptopa ;(


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Dziękuje wszystkim za pomoc. Dokonałem dziś zakupu i jest to lenovo y570 dokładnie ten http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-y570-i5-2430m-4gb-750gb-w7hp.bhtml

z przedłużoną gwarancją do 3 lat za 750zł :ph34r:

Także jeśli w ciągu 3lat przez przypadek uszkodzę sprzęt wymienią mi na nowy lub inny w tej samej cenie :rolleyes:

Sprzedawca opowiadał mi o studentce co w laptopie zamkneła długopis. Padła matryca to wymienili jej na nowy ^^

Brata córa zrzucila laptopa ze stołu i padła matryca to wymienili lapka na nowy.Także warto dopłacić choć -750pln to zabolało :(


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też mogłem dopłacić 400 zł za przedłużenie gwarancji. Jestem bogatszy o te 400 zł, laptop śmiga aż miło. Przepłaciłeś wg mnie. Za te dodatkowe 750 mogłeś kupić sobie lepszy model, albo wydać to na alkohol ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Być może, ale jakby podzielić te 750zł/ 36 miesięcy to wychodzi raptem nieco ponad 20zł za miesiąc także nie jest źle :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To w standardzie nie masz w ogóle gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Mam ale wybrałem opcjonalne rozszerzenie. Fabryczna gwarancja Ci nie uwzględni uszkodzen mechaniznych czy zalania, a ta platna opcja tak :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Nie minął rok jak rozqwiła się obudowa przy zawiasach w moim Lenovo Y570 :(

Czas skorzystać z ubezpieczenia. Po niedzieli oddaje lapka do naprawy :(


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

samczyk1991 moje Lenovo G560 ma troszkę ponad 1,5 roku na gwarancji było z 4 razy... Jak nie klawiatura się rozsypała to wentylator potem głośniki padły... u kobiety mojej w y550 tak jak u Ciebie zawiasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj