Zaloguj się, aby obserwować  
Nemo123

Mikrus 12

Polecane posty

jaro    166

Dokładnie tak jak pisze Marcin-ja mam Mikrusa 1A i przy kopaniu potrafi w C-360 przód o metr podnieść i ciągnik ciągać nawet na hamulcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
ja miałem 1B i nie podnosiło przodu trzydziestce

Przy kopaniu czy przy ładowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mikrus 12 ma wg. producenta zapotrzebowanie na moc ok. 60KM, więc C-360 nie powinna mieć problemu, ale ma lekki przód i to jest słaby punkt tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemo123    4

Ale według moich informacji ursus c360 ma około 50KM a mikrus 12 potrzebuje 60KM to będzie dało się nim kopac gdy zapne go do ursusa c360?? Co do lekkiego przodu to sie nie martwie bo mam założonego tur-a 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeżeli Cyklopa można podczepić do C-330 to Mikrusa można podczepić do C-360, tylko że ciągnik musi stać na chamulcu ręcznym, ale ja osobiście wybrałbym do niego większy ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

A a C-360 ma dokładnie 52 KM przy 2200 obr/min tak pisze na tablicce w niej a co do mikrusa to powinna dać rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Powiem tak- Polak potrafi...

Największy problem będzie stanowić podnośnik bo ładowacz waży ok. 900kg z łyżką podsiębierną.

 

 

<<<<<1000 post>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Z tego co widziałem rama jest porządnej konstrukcji (nie to co w Mikrus'ie 1 czy u Troll'a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Z tego co widziałem rama jest porządnej konstrukcji (nie to co w Mikrus'ie 1 czy u Troll'a).

Nie no normalnie ekspert-porównanie Mikrusa 1 z 12 to trochę chyba nie na miejscu-wiadomym jest że ten drugi jest o wiele masywniejszy ale mówienie o tym że w Mikrusie 1 rama nie jest porządna to czysta demagogia-przecież tu też jest ramię typu monoblok a nie dwa zwykłe ceowniki jak w Trollu-mam to wiem ;)-druga sprawa-nie wiem jak teraz ale kiedyś te ładowacze z Waryńskiego szły prawie wyłącznie na eksport-więc o czymś to świadczyło.Nie wiem jak teraz ale przedtem były budowane z dosyć dobrej stali (podobno szwedzkiej)-no ale jak teraz sprywatyzowano zakład to już różne hopki mogą być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię instrukcję i katalog czesci do CYKLOPA nowego typu z słownikiem górnym.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj