versus

Zwrot akcyzy za paliwo

Polecane posty

Andpol    987
Dnia 10.02.2023 o 15:43, Mazembe napisał:

Ja mam umowe ustna a dopłaty biorą własciciele i oni zgodzili się abym brał zwrot na ich działki które urzytkuje. Nie będzie to kolidować?

Też tak mam.

Mazembe    36

O Wykaz DJP można poprosić drogą elektroniczną żeby mi przysłali ? Wydaje misię, że chyba @soltys48 albo kto inny tak pisał.

Mazembe    36
11 minut temu, soltys48 napisał:

Tak można. 

Trzeba wydrukować wniosek, czy jakos inaczej? Skan moze byc?

soltys48    19862

Wniosek wydrukować, wypełnić, podpisać,zrobić scan i wysłać 

Mazembe    36
6 minut temu, soltys48 napisał:

Dziękuje.

PRIMO    8085
Dnia 13.02.2023 o 12:45, soltys48 napisał:

Gdzie wysłać?

Spowrotem do agencji?

4 minuty temu, Mazembe napisał:

To źle.

Co źle?

PRIMO    8085
Przed chwilą, soltys48 napisał:

Tak na adres BP

Po jaką cholerę wysyłać spowrotem jak to do gminy trzeba złożyć. 

PRIMO    8085
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Wniosek o wydanie wielkości djp😂

Kuźwa to ja szybciej ogarnę to na miejscu w BP. 😩

Mazembe    36
Dnia 21.02.2023 o 09:36, soltys48 napisał:

Wniosek o wydanie wielkości djp😂

Dostałem na email ale nie umiem tego otworzyć. Jakieś rady?

PRIMO    8085
3 minuty temu, Mazembe napisał:

A ja olałem drogą elektroniczną i decyzje o wielkości DJP załatwiłem migiem. 

Zaraz jadę składać do UG. 

Mazembe    36

Ekektronicznie wygodniej, tylko nie wiem jak to otworzyc. Jak nikt nie pomoże to pojade.

Mazembe    36
Dnia 24.02.2023 o 10:03, Mazembe napisał:

Wymóg konieczny zainstalowac na kompie winRAR celem odblokowania zahasłowanego pliku PDF

Taka odpowiedz z agencji. Sołtysa48 i innych którzy wiedzieli a nie pomogli nie pozdrawiam.

Roki212    1832

No tak, a ktoś ma wiedzieć co masz tam zainstalowane, a czego nie masz... jak dla mnie winRAR to podstawa na kompie, a nawet i na telefonie wypada to mieć.

Trzeba było napisać jaki komunikat wyskakuje podczas próby otwarcia tego pliku wtedy by było wiadomo bo zapewne była informacja że brakuje programu, a nie że nie umiem/nie wiem jak to otworzyć...  

marcin31    5

Wyjaśnijcie mi ile litrów przysługuje mi do zwrotu akcyzy na 50 ha

Czy 50ha x 110 l tzn 5500 l x 1,20zł co daje 6600 zł

Czy 50 ha x 110l x1,20zł co daje limit 6600 litrów i tyle samo zł

Mazembe    36

3 godziny temu, Roki212 napisał:

No tak, a ktoś ma wiedzieć co masz tam zainstalowane, a czego nie masz... jak dla mnie winRAR to podstawa na kompie, a nawet i na telefonie wypada to mieć.

Trzeba było napisać jaki komunikat wyskakuje podczas próby otwarcia tego pliku wtedy by było wiadomo bo zapewne była informacja że brakuje programu, a nie że nie umiem/nie wiem jak to otworzyć...  

Ty sralinski mądralinski znowu się przypierdalasz jak te dwie cioty kiedys co straciłem konto przez nich co nie pomogli jak pytałem a jak @Primo pomógł to się przyssali jak pijawki do d*py a potem moda wołali. A może to znowu ty pod kolejnym nikiem bo już tamtych nie widze.

• Like 1

Roki212    1832

Kolego nie szczekaj tyle bo zaraz znów komuś podpadniesz i pobiegniesz po kolejne konto skoro nie wyciągasz wniosków, ja tam nie wiem kim jesteś a tym bardziej mnie to nie interesuje, może inni wiedzą to i olewają ciebie...

Ja mam swoje konto od samego początku i nie biegam z podkulonymi ogonem kasując i znowu wracając więc mnie tam nie interesują twoje trudne sprawy i wcześniejsze przeżycia jak i kto tam cię skrzywdził, masz problemy są specjaliści od tego...

Odniosłem się chyba wyraźnie do tematu że szukasz pomocy nie pisząc dokładnie co i jak a tylko że nie umiem nie wiem jak otworzyć a to nie jest równoznaczne z tym że czegoś brakuje do otwarcia...

Mazembe    36
Dnia 27.02.2023 o 19:58, Roki212 napisał:

Kolego nie szczekaj tyle bo zaraz znów komuś podpadniesz i pobiegniesz po kolejne konto skoro nie wyciągasz wniosków, ja tam nie wiem kim jesteś a tym bardziej mnie to nie interesuje, może inni wiedzą to i olewają ciebie...

Ja mam swoje konto od samego początku i nie biegam z podkulonymi ogonem kasując i znowu wracając więc mnie tam nie interesują twoje trudne sprawy i wcześniejsze przeżycia jak i kto tam cię skrzywdził, masz problemy są specjaliści od tego...

Odniosłem się chyba wyraźnie do tematu że szukasz pomocy nie pisząc dokładnie co i jak a tylko że nie umiem nie wiem jak otworzyć a to nie jest równoznaczne z tym że czegoś brakuje do otwarcia...

Przepraszam poniosło mnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

• Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez luke999
      Cześć, 
      posiada ktoś wniosek lub link do wniosku do dopłat do zboża https://gazetawroclawska.pl/doplaty-do-pszenicy-jeczmienia-i-innych-zboz-kiedy-ruszy-nabor-co-trzeba-dolaczyc-do-wniosku-juz-teraz-przygotuj-te-dokumenty/ar/c8-18544879
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj