Zaloguj się, aby obserwować  
robert983

zegar motogodzin

Polecane posty

robert983    38

witam mam taka prosbe mam zegar w kombajnie zborzowym mt/h ale byl spalony i zalatwilem sobie inny od widlaka bulgarskiego taki zegar muj stary mial tylko dwa wejscia + i - nie bylo problemu - na mase a + byl podloczony do regulatora napiecia nie wiem czy tak powinno byc ze z regulatora napiecia ma byc dany + ten nowy podlanczalem tak jak byly wczesniej podlaczone przewody i tylko buczal wiec boje sie ze mi sie spali mam go z cala deska zegarow bylyn dwa przewody czerwony to + a drugi zielono zulty mysle ze to - i tak to podlanczalem do prostownika moje pytanie czy ktos wie jak to jest podlaczone w maszynach kture maja zegar mt/h elektryczne z gury dzieki pozdrawiam

 

 

 

Kolego, popraw błędy ortograficzne, bo zaraz polecą %%.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcc    12

Licznik mtg jest zazwyczaj podpinany albo bezpośrednio pod zapłon lub przez przekaźnik pod alternator, w chwili odpalenia silnika alternator załącza przekaźnik który załącza licznik mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam mam taka prosbe mam zegar w kombajnie zborzowym mt/h ale byl spalony i zalatwilem sobie inny od widlaka bulgarskiego taki zegar muj stary mial tylko dwa wejscia + i - nie bylo problemu - na mase a + byl podloczony do regulatora napiecia nie wiem czy tak powinno byc ze z regulatora napiecia ma byc dany + ten nowy podlanczalem tak jak byly wczesniej podlaczone przewody i tylko buczal wiec boje sie ze mi sie spali mam go z cala deska zegarow bylyn dwa przewody czerwony to + a drugi zielono zulty mysle ze to - i tak to podlanczalem do prostownika moje pytanie czy ktos wie jak to jest podlaczone w maszynach kture maja zegar mt/h elektryczne z gury dzieki pozdrawiam

 

Do zegara jest przypasowany nadajnik obrotów i jeśli to nie jest taki sam zegar jak był to możesz sobie podłączać chyba nie muszę mówić gdzie. :D

 

 

 

Kolego, nie wiesz o co dokładnie autorowi chodzi i na dodatek piszesz bezsensowne i obraźliwe posty. 10% na zastanowienie się nad tym co robisz.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No faktycznie moja wina, bo nie doczytałem.Ale chyba znowu nikt nie poczuł się urażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

O jakim nadajniku piszesz :blink: Przecież chodzi tu o najzwyklejszy licznik mtg gdzie tyko cyferki się kręcą np.

http://www.motorowki.pl/e-sklep/galerie/w/wskaznik-licznik-motogod_2002.jpg

witam o to wlasnie uzadzenie mi chodzi mam takie podobne z tylu ma 6 meskich wsuwek nie wiem jak to podlaczyc sorki za moje bledy ort ale nie bardzo wiem czym sie robi polskie znaki na klawiaturze wiec jeszcze raz sorki spytam sie brata jak ich nie robic pozdrawiam morze ktos inny jeszcze wie jak to podlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj