kuba55

buraki 2011 odstawa i czym kopiecie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

cukrownia Kruszwica

kopane Holmerem wczoraj

odstawa na początek listopada:)


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Sprzedane dzisiaj 7 dni opóźnienia procent złodziejski 11,5 no ale właściciel musi wyjść na swoje jak mówi inspektor,wydajność 60 t/ha 4kl gleby przymrozki 50% uszkodzeń wg.PZU .Cena 148 t.przy 16% poza kwotowe 90 .W sumie nieźle jak na ten rok.Cukrownia Chełmża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Ja już wykopałem swoim jakże wydajnym Neptunem :lol: Dziś był inspektor i mówi że odstawa początek grudnia a planowo miało być połowa listopada :( Cukrownia Pfeifer & Langen Glinojeck


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

u mnie wyjatkowo niezła polaryzacja 18,5 % , w tam tym roku mialem 16,5 % z kolei 5 lat temu polaryzacja była rekordowa 19,5 % , nigdy wiecej nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

ZETOR14 skąd jesteś bo ja też mam do tego samego koncernu i tez na połowe listopada. Mam nadzieje że bie będzie trzeba okrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Ja jestem z okolic Sierpca, no też mam nadzieję że w tym roku nie trzeba będzie okrywać. :o Ja to w tym roku to drugi raz buraki odstawiam do cukrowni :lol: :lol:


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xbox    0

od lat niestety jeszcze Neptun,

odstawiamy do Opalenicy

odbiór dopiero na przełomie grudnia/stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Zapytam sie plantatorów z Glinojecja, czy działa wam te konto internetowe, na które Dostajecie informacje związane z waszym surowcem?? Ja mam tą kartę z loginem i hasłem i nie moge sie zalogować. ;[ Pisze że błędne hasło a wiem, ze je dobrze wpisałem. W tamtym roku nie miałem takiego problemu :o

 

 

Pozdro @zetor14


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

Zapytam sie plantatorów z Glinojecja, czy działa wam te konto internetowe, na które Dostajecie informacje związane z waszym surowcem?? Ja mam tą kartę z loginem i hasłem i nie moge sie zalogować. ;[ Pisze że błędne hasło a wiem, ze je dobrze wpisałem. W tamtym roku nie miałem takiego problemu :o

 

 

Pozdro @zetor14

 

 

 

działa byłem przed chwilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mid7    45

Konto u mnie też dział bez problemu, ja maiłem odstawe 10 listopada

wydajność 50t/ha siew majowy ze względu na zmarznięcie buraków

zanieczyszczenie 6,17% kopane neptunem( kierowcy którzy wożą burak mówili że ogólnie zaniczeszczenie po holmerze i podobnych rzadko się trafiają poniżej 10%

polaryzacja 18,67%

cena z tego co pamietam to najwyższy od 5 lat - 164 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Dzięki za info ;) Będę musiał zadzwonić do inspektora w takim razie :unsure:


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj