rolnikursus

Henryk Batyra opinie agregatów

Polecane posty

Szczepanitoo    199

Ja jestem zainteresowany gepardem, 2,7m bo taki mam siewnik, ale uprawiam warzywa i znajomi mówią, ze do uprawy pod warzywa talerzowy sie nie nadaje bo wyrzuca mokra ziemię na wierzch. Sam juz nie wiem bo na fimlach pięknie to uprawia. Jakie sa wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

napewno musi być prędkość, ja wiem po zwykłym z wałem przednim że bardzo ładnie wałki  rozbijają  ogulnie jak jest trochę wilgoci to tak jak na filmie  ale te 10-12 trzeba jeździć by tak robić ja tam osobiście jeżdżę 1 szosową i też ładnie jest bo tak jak by 2 jeździć to brył się nie spotka, myśle że w talerzowym to zależy pod jakim kątem są tależe ustawione to tak jak w talerzówce że jak szerszy skos tym więcej ziemi przeżuca zadzoń do firmy to ci coś powiedzą na temat czy do warzyw się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz    6

jestem posiadaczem geparda 2,7m ,opinia po trzech latach użytkowania: rama +,sprężyny+,talerze+ (dość sporo kamieni różnej wielkości) jakość pracy na ściernisku (zboża)+,uprawa pod warzywa średnio (dorobiłem włókę), teraz minusy:ekrany boczne porażka dorobiłem pełne z blachy 4 ,łożyska porażka wymiana po 1 sezonie 15 ha(nie wiem skąd je biorą ale popękane bieżnie to normalka ,rozebrałem wszystkie po tym jak zgubiłem talerz ,źle zapunktowana śruba  powinna być zawleczka  ,wymienione wszystkie uszczelniacze taka okrągła płytka z tyłu talerza (kupiłem podkładki 3mm  grubości i tokarz przetoczył otwór oraz podtoczył kołnierz  jest szczelniej i solidniej ,   wał spiralny na ściernisku + ale przy uprawie lubi się zapchać ziemią dorobione skrobaki (ramka i płaskowniki wchodzące w spiralę),zgrzebło na ściernisku+ ale przy uprawie kapuściska wywaliłem (zapycha się),hydropak  nie dostosowany do nowszych siewników (famarol) za krótkie końcówki ,na plus dosłali nowe dorobione według  moich sugestii ,współpraca z renówką 103-14 bez problemu 3-4 biegi pośrednie ,jest trochę górek  ziemia od 3 do 5 ,ocena  cena do jakości 3+ ( ze względu na wszystkie usterki i własne modernizacje, jakość pracy 4 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakuba678    0

Witam jakie macie zdanie o agregat firmy Batyra po kilku latach użytkowania? Zamierzam jakiś właśnie zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj